badanie kariotypu ???

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iwona_Iwona

badanie kariotypu ???

Post autor: Iwona_Iwona »

Witam Panie Doktorze,

W poniedziałek tj 17.03 mamy z m umówoną wizytę w Łodzi w poradni genetycznej i pech chciał że dostałam kataru i kaszlę.Leczę się domowymi sposobami i troszkę mi lepiej ale mam pytanie co jak nie przejdzie mi do poniedziałku.Czy jest sens jechać ?Mieszkamy w Krakowie i do Łodzi jest kawałek drogi.
Wiem że nie można brać żadnych antybiotyków i nie biorę nic ale czy katar może przeszkodzić w przeprowadzeniu tego badania?
Dziś sobota i niestety nie dodzwoniłam sie do poradni a w poniedziałek już jest za późno.

Bardzo dziękuję za odpowiedź,
Iwona
3IUI;ICSI 2007 :cry:
ICSI 2009 :D
Od 09.10.2009 jesteśmy szczęśliwą Rodziną
Szymuś

Żyj!krzyknęła nadzieja...bez Ciebie nie potrafię-odparło cicho życie
Ząbki Szymusia

Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Post autor: Jacek Szamatowicz »