INTERMEDIKA w Poznaniu

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

INTERMEDIKA w Poznaniu

Post autor: Tami »

Witam wszystkie ,,bocianki,, Dużo tutaj tematów,ale mnie interesuje jeden:co myślicie o Intermedice-Klinice w Poznaniu.Początek tej drogi jest trudny ale myślę że z waszą pomocą nie będzie tak żle.Pozdrawiam i dziękuję.
Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

Miałam tam robione HSG póxniej z niej zreyzgonowała bo moja lekarka bardzo mi ich odradzała. W tej chiwli zdecydowałam się na NOVUm. Nie wiem jakie masz problemy ale in vitro w interemdice to chyba nienajlpeszy pomysł bo maja małą "skutecznośc"
Awatar użytkownika
Nemi
Posty: 412
Rejestracja: 09 paź 2002 00:00

Post autor: Nemi »

Ja z Intermedicą mam bardzo niemiłe doświadczenia, ale to było dwa lata temu . Może teraz jest inaczej :?
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Hej Olu!Dałaś mi do myślenia,ale na jakiej podstawie stwierdzasz tą małą skuteczność?Gdzieś czytałaś,z doświadczeń znajomych czy tylko z bociana?I kiedy to było gdyż w poprzednich tematach z listopada czytałam dobrę opinie.
Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

W Intermedice jest klinika niepłodnoaci i okulistyczna. Jedna z okulistka to moja znajoma i powiedziała mi, że nie mają abolutnie żadnych wyników w in vitro.

Sama jestem z Poznania. Polna jest nie zła ale lekarz zajmujący sie in vitro na Polnej powiedział mi prosto z mostu "jedź do Novum albo Białego Stoku" - oni są nhajlepsi. Wolę nie ryzkować i nie chcą bya ktoś na mnie ekperymentował tym bardziej, że to bardzo kosztowna "zabawa".

Po co ryzykować. Jedź tam gdzie doświadczenie jest najlepsze. Białego Stoku nie znam bo tam nie byłam ale "kobitki" sobie chwalą. Warszawa - znaczy Novum jest bardzo fajne i warunki luksusowe. Do tego dojazd z Poznania bardzo dobry.
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Ola1232 pisze:W Intermedice jest klinika niepłodnoaci i okulistyczna. Jedna z okulistka to moja znajoma i powiedziała mi, że nie mają abolutnie żadnych wyników w in vitro.
Możesz Ola coś więcej napisać na ten temat ?
Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

No nie wiem co mam Ci więcej napisać. Nie chcę wypisywac nazwisk na forum. Znjoma lekarka co tam pracuje odradzała, moje ginekolog z Polnej odradzała, a nawet zakazała i im zaufałam. Po prostu nie potrafi.a zrobić jeszcze in vitro tak jak nalezy i mają małą skuteczność. Wolałam nie ryzykowac i pojechałam do NOVUM. Wybór nalezy do Ciebie.

Moze niech się odezwą dziwczyny co maja ciąże po in vitro z Intermedici...
Awatar użytkownika
blacky
Posty: 317
Rejestracja: 06 sie 2003 00:00

Post autor: blacky »

na temat intermedici wiele słyszałam niestety niedobrego..

dlatego odradzam..

za to ludzie ktorzy narzekaja na ww.klinike- zachwalaja Novum w Warszawie - tu ponoc nakłady rownaja sie efektom..i podejciem do pacjenta..

blacky
Awatar użytkownika
Sanosia
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Intermedica - nowe oblicze

Post autor: Sanosia »

Kochani Bocianowicze!


Dzieki Wam i Waszym opiniom w Intermedice- Klinice Leczenia Niepłodności w Poznaniu zaszły rewolucyjne zmiany oczywiscie na lepsze.
Nie pracuje tu już dr Żak, który wzbudzał różne niestety często bardzo niemiłe skojarzenia i wspomnienia. :oops:
Obecnie kierownikiem kliniki jest p. Prof Maciej Kurpisz- znakomity specjalista w dziedzinie niepłodności, immunologii niepłodności i genetyki, p.dr Przemysław Kądziołka - znany szeroko w Poznaniu jako znakomity ginekolog i dr Dorota Sanocka - pseudonim Sanosia.
Najlepszym na swiecie embriologiem jest p mgr Anna Kaczmarek -Sroka o złotych rękach!

Mamy naprawde dobre wyniki, ostatnio znów sypnęły nam sie ciąże - jesteśmy doswiadczonym i zgranym zespołem.
Mamy niestety ze względu na rewolucyjne zmiany trochę wrogów, którzy wypisuja o nas niestworzone historie np o braku skuteczności. :evil:
Intermedica teraz to zupełnie inne miejsce, o wiele bardziej przyjazne pacjentom i oi wysokiej skuteczności i etyce.

Pozdrawiam WAS I DO ZOBACZENIA :lol:

Sanosia
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Witam.Kieruję pytanie do sanosi:gdzie mogę poczytać o tych wynikach bo na ,,bocianie,,ich nie widać.Jeżeli jest jak mówisz to może zaczną się odzywać szczęśliwe ciężaróweczki!! Sledzę tematy na ,bocianie,,od niedawna ale wiem że są osoby które dzięki niemu obrały inną drogę do szczęścia niż Intermedica.Może minie jej zła sława.Tego życzę i oczywiście sukcesów. :flowers: :clap1: :flowers:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
Niesiak
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2003 00:00

Post autor: Niesiak »

Cale szczescie ze sie zmienilo, choc ciezko w to uwierzyc. Dobrze ze nie ma tego palanta (z cala odpowiedzialnoscia to pisze) Zaka. Nie wiem czy zmienila sie osoba pracujaca w laboratorium, ta ktora bada np. nasienie. Jesli sie nie zmienila, to wspolczuje wszystkim facetom, obojetnie jakby nie bylo i tak zawsze wyniki sa zle, nadajace sie tylko do in Vitro. Oszukuje i tyle.
INTERMEDICA
Posty: 36
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Intermedica - zmiany !

Post autor: INTERMEDICA »

Szanowni Bocianowicze !

W ostatnim czasie w Klinice Leczenia Nieplodności INTERMEDICA w Poznaniu zaszly znaczne zmiany, o których chcielibyśmy Państwa poinformować.
Kierownikiem Kliniki jest Pan Profesor Maciej Kurpisz, światowej klasy specjalista z zakresu immunologii i genetyki rozrodu, pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk. Jego autorytet naukowy doceniany jest na całym świecie, czego dowodem są liczne wystapienia i referaty na międzynarodowych konfrencjach. Pan Profesor zajmuje się m.in. pomocą parom po licznycjh niepowodzeniach wspomaganego rozrodu(czynniki immunologiczne, genetyczne), a także tematyką komórek macierzystych.
Doktor Tomasz Zak nie pracuje w naszej Klinice od listopada ubiegłego roku. Powodem jego zwolnienia były liczne uwagi i zarzuty ze strony pacjentów, formułowane m. in. na forum "Naszego Bociana", a dotyczące sposobu traktowania pacjentów i zachowania się Pana Doktora.
Obecnie personel medyczny naszej Kliniki stanowi zespół w składzie : dr n. med. Dorota Sanocka oraz dr n. med. Przemysław Kądziołka. Oboje mają wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności, są również autorami licznych prac naukowych.
Doktor Dorota Sanocka zajmuje się zagadnieniami wspomaganego rozrodu od ponad 5 lat. Ma także doświadczenie w problematyce psychoterapii par z problemem niepłodności.
Doktor Przemysław Kądziołka przez wiele lat pracował w Klinice Rozrodczości Szpitala Klinicznego AM w Poznaniu, pod kierownictwem Pana Profesora Pisarskiego, a nastepnie Pani Profesor Skrzypczak. Ma również duże doświadczenie w zakresie diagnostyki prenatalnej.

Chcielibyśmy się także pochwalić naszym największym osiągnięciem naukowym - praca naukowa z naszej Kliniki otrzymała I nagrodę na XXVIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w Bydgoszczy we wrześniu 2003. W ostatnich dniach inna praca z naszego ośrodka została przyjęta do prezentacji plakatowej na 18 Światowym Kongresie Płodności i Niepłodności (IFFS), który odbędzie się w Montrealu w maju 2004.

Osiągane przez nas wyniki zawsze mieściły się w przedziale 35-40 % ciąż / transfer i zawsze też były jak najbardziej jawne i dostepne. W najbliższych dniach przedstawimy raport za rok 2003.
Warto może nadmienić, że Intermedica bierze czynny udział w powstawaniu Krajowego Rejestru IVF - jedynego systemu gromadzenia danych, który zapewni obiektywne porównanie wyników pomiędzy Klinikami.

Mamy nadzieję, że przykład Doktora Żaka dowodzi faktu, że słuszne i udowodnione zarzuty pod adresem naszego ośrodka nie pozostają bez konsekwencji.

Zapraszamy Państwa na naszą nową stronę internetową http://www.intermedica.pl. Czekamy na uwagi, komentarze oraz...odwiedziny :)

z poważaniem

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności INTERMEDICA
Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

Ja byłam w Intermedice za czasów dr. Żaka. O nowym zespole nic nie wiem i mam wielką nadzieję, że jest wspaniały. Zrujnowana opinia będzie na pewno długo ciążyć temu nowemu zespołowi ale jestem przekonana, że jesli jest dobry, profesjonalny to juz za kilka miesięcy będą pochwalne posty i na Bocianie. Życzę temu zespołowi wszystkiego dobrego..... :)
Awatar użytkownika
blacky
Posty: 317
Rejestracja: 06 sie 2003 00:00

Post autor: blacky »

PRZYŁĄCZAM SIĘ DO OLI!! TAK TRZYMAĆ :wink: :wink: :wink:


P.S NIGDY NIE KORZYSTAŁĄM Z USŁUG WW. KLINIKI, OPINIE WYSTAWIŁAM NA PODSTAWIE TEGO , CO SŁYSZAŁAM O KLINICE ZA "CZASÓW DR ŻAKA"...

ZYCZĘ SUKCESÓW PERSONELOWI, ZWRACAM HONORY, JEŻELI W JAKIŚ SPOSÓB ZOSTALI PAŃSTWO URAŻENI MOJĄ OPINIĄ..

TERAZ PRZED PAŃSTWEM WAŻNA MISJA M- ODBUDOWA WIZERUNKU KLINIKI PO PRZEJSCIACH..


ZYCZĘ POWODZENIA


BLACKY
Blacky i Marcin
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

to niesamowiata wiadomość!!!!!! Leczenie w Intermedice rozpoczęłam kiedy pracowała tam pani dr Sanocka. To naprawde niesamowita kobieta i lekarz z sercem. Niestety pani doktor odeszła z kliniki a ja po niemiłych doświadczeniach z dr Żakiem zrezygnowałam z usług tej kliniki. Gdybym teraz była nadal na etapie leczenia ( w tej chwili oczekuję bobaska - 23 tydz. ciąży ) i miała wiedzę na temat rewolucyjnych i rewelacyjnych zmian w Intermedice - z pewnością swoje kroki skierowałabym do tej kliniki.
Życzę powodzenia załodze kliniki i mam nadzieję szybkiego odbudowania dobrego imienia Intermediki!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”