WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edit75
Posty: 1823
Rejestracja: 24 sty 2007 01:00

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Post autor: Edit75 »

Raport finalny 2015 dot. Centrum Zdrowia GAMETA Kielce

Jestem z woj.Świętokrzyskiego.Zupełnie nie wiem gdzie mam sie udać.Pomóżcie!!!
Awatar użytkownika
AnitkaL
Posty: 306
Rejestracja: 24 lis 2005 01:00

Post autor: AnitkaL »

Cześć Edit, napisałam ci prywatna wiadomość.
3 IUI - nieudane
1 ICSI - 1.03.2007
śnieżynki 4.05
Matko Boża dopomóż żeby mógł się stać cud, prosze
28. 06 - stał się cud :-)
Matko Boza dziękuje i prosze spraw żeby ten cud trwał
Alicja 25.02.2008 - g. 16:50, 3670 g, 54 cm, 9pkt
brzeza
Posty: 396
Rejestracja: 31 sie 2005 00:00

Post autor: brzeza »

hej Edit75
ja również ,sprawdz pocztę.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosieczek
Posty: 364
Rejestracja: 02 lut 2007 01:00

Post autor: gosieczek »

Cześć wszystkim ja też jestem ze świętokrzyskiego, wiem, że jeśli wogóle będę mogła mieć IVF to lekarz skieruje mnie do Gamety. Jeśli możecie polecić mi inne, lepsze rozwiązanie to będę wdzieczna. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
elakmiecik
Posty: 66
Rejestracja: 08 lut 2006 01:00

Post autor: elakmiecik »

gosieczekwejż na forum "kieleckie bocianówy part IV", tam teraz toczy się dyskusja o tym jak skuteczna jest która klinika. Sprawdź też forum "Gdzie sie leczyć" Czemu lekarz kieruje Cie do Gamet?
Awatar użytkownika
misiek1
Posty: 108
Rejestracja: 17 sie 2006 00:00

Post autor: misiek1 »

gosiaczek dlaczego nie chcesz do Gamety?
Ja jak się dowiedziałam od mojego dr ,że ma kontakt z Gametą, to też się wystraszyłam, ale to tylko z tego powodu, że naczytałam się postów może niezbyt pochlebnych, a jak się okazało w praktyce to nie jest wcale tak źle, a nawet Ci powiem, że zostałam bardzo mile zaskoczona, ateraz jestem bardzo, bardzo szczęśliwa.
8 iui nieudanych
I ICSI-Gameta (XI.06)i udało się!!! mamy córcię!
(II.09) Transfer mrozaczków- niestety nie zostały z nami...
(II.09) zaczynamy jeszcze raz!
Awatar użytkownika
gosieczek
Posty: 364
Rejestracja: 02 lut 2007 01:00

Post autor: gosieczek »

Witam wszystkich
Misiek zapytała dlaczego nie chce do Gamety - to nie tak, że nie chcę tylko podobnie jak Ty wystraszyłam się po lekturze niektorych postow. A kto Ciebie tam kierował, tzn. ktory lekarz? Może tak jak mnie Ziółkowski..Na razie martwię się tym badaniem plemniczków męża w poniedziałek, jego wynik to jest być albo nie być..(żywe albo martwe!!)
Staram się o tym nie mysleć :(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
misiek1
Posty: 108
Rejestracja: 17 sie 2006 00:00

Post autor: misiek1 »

gosiaczek tak jak Ty chodzimy do dr Z i naprawdę jeżeli się będziesz decydować to nie przejmuj się zbytnio opiniami, mówię Ci ja wspominam wizytę w Gamecie bardzo bardzo pozytywnie, jak jesteś kierowana od dr Z to jest inaczej:)
Powodzenaia, oby badania wyszły dobrze O:) .
8 iui nieudanych
I ICSI-Gameta (XI.06)i udało się!!! mamy córcię!
(II.09) Transfer mrozaczków- niestety nie zostały z nami...
(II.09) zaczynamy jeszcze raz!
Awatar użytkownika
gosieczek
Posty: 364
Rejestracja: 02 lut 2007 01:00

Post autor: gosieczek »

Witam
Wczoraj robiliśmy kolejne badanie plemniczków - wynik nie jest dobry ale daje nadzieję na IVF lub ICSI :!: :!: To już jest dla mnie ogromny sukces bo jak do tej pory słyszałam,że może nie być wogole szansy. Teraz kolejna wizyta u dr Z i zobaczymy co dalej.. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
azia
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2007 01:00

Post autor: azia »

Ja też jestem ze świętokrzyskiego. Czy któraś z Was trafiła do Poradni Niepłodności na Prostej?
Awatar użytkownika
ag-gas
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2006 00:00

Post autor: ag-gas »

Jestem z Kielc i leczę się w Białymstoku, może mogę pomóc??
Awatar użytkownika
misiek1
Posty: 108
Rejestracja: 17 sie 2006 00:00

Post autor: misiek1 »

azia Ja się leczyłam na Prostej, niestety bez rezultatów, ale to tylko dlatego , że dla nas jedynym wyjściem było ICSI, ale nie mam przykrych wspomnień.
8 iui nieudanych
I ICSI-Gameta (XI.06)i udało się!!! mamy córcię!
(II.09) Transfer mrozaczków- niestety nie zostały z nami...
(II.09) zaczynamy jeszcze raz!
Awatar użytkownika
elakmiecik
Posty: 66
Rejestracja: 08 lut 2006 01:00

Post autor: elakmiecik »

Azia ja mam niezbyt miłe wspomnienia z poradni na Prostej...
Awatar użytkownika
kasik211
Posty: 22
Rejestracja: 25 sie 2007 00:00

Post autor: kasik211 »

Gdzie się można leczyć w Kielcach. Staramy się z mężem już od jakiegoś czasu o dziecko i nic... Byłam u dr. Ziółkowskiego-on niw widzi problemu. Mąż miał dość słabe wyniki nasienia--a on stwierdził,że są ok! Jakie macie zdanie na temat tego lekarza... a może możecie polecić kogoś innego..
Awatar użytkownika
elakmiecik
Posty: 66
Rejestracja: 08 lut 2006 01:00

Post autor: elakmiecik »

kasik211 jesli Twój Mąż miał słabe wyniki nasienia to nie jest ok. W Kielcach nie ma ŻADNEGO specjalisty od leczenia niepłodności, o Ziółkowskim nie mam zdania, nie znam tego lekarza ale nie słyszałam pochlebnych opinii, ja leczyłam się u dr Rokity, podaje namiar na gabinet prywatny: ul. Targowa 9/4, tel. 041 368 04 56, on nie jest równiez specjalistą od leczenia niepłodności bo tak jak Ci pisałam w Kielcach takich nie ma ale jest w temacie, odsyła swoje pacjentki w dobre ręce jesli nic nie może zrobić a przede wszystkim nie bagatelizuje problemu tylko od razu zleca odpowiednie badania i kieruje do specjalistów. Jęsli sie bedziesz do niego wybierała to zabierz ze soba wszystkie wyniki badań, które masz, a czy Ty robiłas sobie badania, np. hormony? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”