nie wiem co robić ???

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mirabell
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2007 01:00

nie wiem co robić ???

Post autor: Mirabell »

Moje miesiączki są nieregularne.(dodam, że współżyję bez zabezpieczenia). Kilka dni temu dostałam okres, ale był bardzo bolesny, tak że ledwo wytrzymałam, pierwszy raz miałam taki silny ból brzucha i piersi i tak obfity okres. Na drugi dzień zauważyłam, że "wyszło" coś dziwnego. Nie była to zakrzepnięta krew a coś w rodzaju jakiegoś nabłonka czy tkanki. Było to gąbczaste, ale delikatne, że jak się pociągnęło to się rozrywało. Nie było tego dużo, mniejwięcej tyle ile dwie gumy do żucia. Po paru godzinach wyszło tego już troszkę mniej. Krew też jest dziwna, bo strasznie ciemna, prawie że brązowa z jakimś śluzem i nieprzyjemnie pachnie. Nie mam pojęcia co to mogło być.
Proszę o odpowiedź, bo nie daje mi to spokoju
Awatar użytkownika
Ruda2
Posty: 2470
Rejestracja: 16 lis 2007 01:00

Post autor: Ruda2 »

Witaj.
Napewno powinnas skonsultowac to z lekarzem..moze to nie było nic poważnego zwłaszcza że masz nieregularne cykle ale nie lekceważ tego..ja dopóki nie brałam tabletek tez miałam co 28-33 dni i okres trwał przez 7dni.Potem przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne i po odstawieniu miałam jak w zegarku..co 30dni i ani dnia dłuzej...jak okres spóźnił mi sie w lipcu 1 dzień odrazu wiedziałam że jestem w ciąży..
Awatar użytkownika
Mirabell
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2007 01:00

Post autor: Mirabell »

ja nie brałam tabletek, ale miałam plasty, jednak nie pomogły i zrezygnowałam z dalszej kuracji. Zdziwiło mnie to bardzo, tym bardziej, że nie mam najmniejszego pojęcia co to było. Do głowy przychodzą mi różne rzeczy a chciałam się dowiedzieć, bo może ktoś już miał coś podobnego lub orientuje się w tym. Do lekarza pójdę, ale jak narazie nie mam dużo czasu, więc wizyte muszę odłożyć na później.
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

Post autor: Pysia1 »

Obfite miesieczki, nawet ze skrzepami u wielu osob sa czyms normalnym. Jestem tu przykladem. A to co opisujesz wystepowalo u mnie w czasie kazdej miesieczki gdy nie stosowalam zadnej antykoncepcji. To normalne, ale spokojnie mzoesz przy najblizszej wizytcie poinformowac lekarza.
Pozdrawiam
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”