POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dolinka
Posty: 28
Rejestracja: 06 cze 2007 00:00

Post autor: dolinka »

Dziewczyny dajcie mi namiary na dra Derwicha? Ile kosztuje u niego wizyta?

Dodane po: 23 minutach:

nie wiecie może czy dr Derwich prowadzi pacjentki po poronieniach? Pozdrawiam?
Awatar użytkownika
czesia74
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2005 00:00

Post autor: czesia74 »

Dr Drewich jest dobrym lekarzem jezeli chodzi o problemy z zachodzeniem w ciąze.
Na Twoim miejscu poszukałabym kogos kto troche ociera sie także o immunologie.
Ja po 2 poronieniach - teraz jestem w 6 miesiacu ciazu.
Zastosowano u mnie leczenie Acard, duphaston i Clexane. Ciąża rozwija sie prawidłowa i oby tak było jak najdłużej.

Pozdrawiam
Czesia
Awatar użytkownika
dolinka
Posty: 28
Rejestracja: 06 cze 2007 00:00

Post autor: dolinka »

GRATULUJĘ CZESIU !!!!!!!!!
Wysłałam Ci widomość na pw.
Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo
Awatar użytkownika
Madis
Posty: 6334
Rejestracja: 30 sty 2007 01:00

Post autor: Madis »

ja też chodzę do Derwicha uważam że to dobry lekarz, jestem mamą 9 letniej córki a w kwietniu miałam poronienie.teraz kolejna wizyta już z wynikami hormonów i zobaczymy.
Nadzieja umiera ostatnia, trzymam kciuki za wszystkie starające :flowers:
Madis;)
Patrycja 8.07.1998
Patryk 11.11.2008
11.04.2008 widziałam serduszko
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/4722af8cee.png]PATRYCZEK[/url]
Awatar użytkownika
danara
Posty: 2571
Rejestracja: 26 sty 2007 01:00

Post autor: danara »

JA tez mam syna - 9 lat. Za soba 4 poronienia i raczej zdecyduję się na dr. Żaka
Starania od 2002 r.
-4 poronienia, 10 iui
IV 2009-Medart
2x histero,laparo
VI 2011 ivf-porażka
X 2011-2 mrozaczki też nie dały rady :(
IV 2012-naturalsik;) Mała laska urodzona 22.12.12 3980g :)
Awatar użytkownika
nedwed
Posty: 243
Rejestracja: 22 lut 2007 01:00

Post autor: nedwed »

witam
Mam pytanie czy macie jakies namiary do prof Pawelczyka jak on przyjmuje i gdzie ile wizyta kosztuje...jakie doswiadczenia macie...czy jest on rzetelny...prosze o opinie...z gory dziekuje...... :) :) :)
Awatar użytkownika
Ania30lat
Posty: 205
Rejestracja: 01 kwie 2007 00:00

Post autor: Ania30lat »

nedwed Widzę, że masz ten sam dylemat co ja: szukasz dobrego lekarza. Z tego co czytam na różnych forach, wydaje mi się,że ten dr.Derwich jest bardzo dobry(jeśli chodzi o Poznań). Ja na razie leczę się u dr.Kądziołki w Invimed' zie ale są o nim różne opinie. Ja chyba poczekam na razie z kolejną zmianą lekarza. Życzę Tobie znalezienia najlepszego !
[url=http://ticker.7910.org/as1cCERHg3D0010MjA3ZHw2MjlkfFd5Y3pla2FueSA1IGxhdCBJR09SRUsgbWE.gif][color=purple]Igorkowy suwaczek[/color][/url]
http://img520.imageshack.us/img520/3733/zdjcie157.jpg
Awatar użytkownika
nedwed
Posty: 243
Rejestracja: 22 lut 2007 01:00

Post autor: nedwed »

ania30
Bylam pacjentka Kadziolki i rezygnuje z niego zadnych efektow tylko kase umie wyciagac!!! Tobie zycze tez wszytkiego najlepszego i znalezienie dobrego specjalisty pozdrawiam
Awatar użytkownika
agusia123
Posty: 40
Rejestracja: 20 kwie 2006 00:00

Post autor: agusia123 »

Witajcie , polecam gorąco prof. Pawelczyka zna się na tym co robi i jest wysokiej klasy specjalistą. Leczę się u niego juz 3 lata, nie zaszłam w ciążę ponieważ dałam sobie narazie czas. Ale prof. jest naprawdę dobry. Kontakt z nim można uzyskać dzwoniąc do Poznania do kliniki na ul. Polną - na oddział niepłodności on jest tam ordynatorem i pielęgniarki dadzą nr. do gabinetu prywatnego lub połączą bezpośrednio z nim ( jeśli będzie) najlepiej tak koło 13.00 I jeszcze jedno cena wizyty u niego to ok. 300 zł!!!
ajno
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2004 00:00

Post autor: ajno »

wiecie co dziewczyny podziele sie z Wami moimi doświadczeniami o prof. Pawelczyku......na pewno jest specjalistą, jest bardzo, bardzo drogi i nawet jak się idzie po zwolnienie to trzeba płacic tak samo jak za wizytę......z tym, że kieruje na bezpłatne badania do swojej kliniki....ale nie zajmuje się Tobą osobiście, czyli inseminacje wykonuje ktos inny, jesli trzeba uzyskać informacje to jest ciężko, bo najczęściej go nie ma, fakt odpisuje na smsy.......przy in vitro tez go niema......o wszystkim decydują jego lekarze.....natomiast dr. Derwich jest super, on robi najczęściej punkcje, jest miły, transfer tez on robi...Pawelczyk zwykle na wyjazdach....a jak się chce czegos dowiedziec o wynikach to odsyłają do lekarza prowadzącego (Paelczy) a jego nie ma, wiec pozostaje się w niewiedzy..... (dr derwich o wiele tańszy, tez specjalista)...ale dodaje, że to są moje doświadczenia.........był0 to 3 lata temu, więc może coś się zmieniło....pozdrawiam...

Dodane po: 3 minutach:

dodam, ze wszystko zależy od problemu.........ja szybko przeniosłam sie do Gdańska.....tam dopiero można mówić o prawdziwych specjalistach.....sukcesy są naprawdę namacalne....ale to wszystko zalezy od problemu jaki sie ma....życzę powodzenia....
Awatar użytkownika
monog
Posty: 75
Rejestracja: 12 lut 2007 01:00

Post autor: monog »

Dziewczęta - ja leczę się u dr Słopienia i jestem bardzo zadowolona. To człowiek, który z pasją i pełną fachowością wykonuje swój zawód. Nie wiem kiedy on śpi:) (zawsze ma dużo pacjentek, praca i dyżury na Polnej plus praca naukowa) ale wiem jedno na pewno liczy się dla niego pacjent a nie tylko kasa. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje. Poznałam go też leżąc w szpitalu, kiedy bardzo troskliwie się mną zajął. Identycznie jak w filmie "Na dobre i na złe" :) :), ale tak było.
Blizna po operacji śliczna, świetna robota. Już prawie nic nie widać. I co najważniejsze, jest dostępny pod telefonem kom zawsze. Dużym plusem jest też to, że w rejestracji jak on przyjmuje siedzi wykwalifikowana pielęgniarka- b. miła która robi KTG, mierzy ciśnienie, pobiera krew jeśli jest potrzeba, czy robi zastrzyk.Full serwis :)
Pozdrawiam MONIKA Z POZNANIA
Awatar użytkownika
pola-999
Posty: 2413
Rejestracja: 12 lip 2007 00:00

Post autor: pola-999 »

Witam!
Czy ktos może leczy sie u dr M. Pelesza z Polnej. Znacie kogoś kto przy jego pomocy jest juz szczęsliwym rodzicem?
kabekabe3
Posty: 135
Rejestracja: 03 lip 2007 00:00

Post autor: kabekabe3 »

dziewczyny polecam z całego serca panią doktor Beate Kubiaczyk- Paluch. pracuje na Polnej , a prywatnie przyjmuje na ul. Słowianskiej w MED ARCIE. Bardzo rzeczowa i delikatna kobieta, bardzo sym,patyczna i cierpliwa jak anioł. byłam u niej raz ale słyszałam same pozytywne opinie i jakoś tak mi lepiej po tej wizycie. :D
Awatar użytkownika
monia1236
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2007 00:00

Post autor: monia1236 »

ja leczyłam sie u róznych lekarzy mogłabym miec pretensje do kazdego ze nie ma efektów ale nie mam walcze dalej wasze mysle ze opinie zaleza tylko i wyłacznie od efektów a lekarz to nie jest cudotwórca
kabekabe3
Posty: 135
Rejestracja: 03 lip 2007 00:00

Post autor: kabekabe3 »

Może i nie cudotwórca.......ale jest bardzo ważny. Pisałam o mojej pani doktor i jeszcze raz potwierdzam, że takiego lekarza to ze świecą szukać.

Jestem w ciąży...... :)

mama aniołka Krasnalka



córeczko tak czekamy na Ciebie!!!!


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”