KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

juuuti Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz , ja ostatnio miałam stymulację clo. i mi pęcherzyk nie pękł tylko zrobił się LUF pregnylu mi nie podali bo twierdzili że jak pęcherzyk ma 23 mm. to już jest za późno i pewnie dlatego nie pękł bo jest tak jak piszesz. Strasznie to przeżyłam 4 dni w szpitalu na marne :cry: ale już mi lepiej i będę próbować dalej. Również życzę Tobie powodzenia ! ! !
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

Witam, jestem tu nowa...no i przeraża mnie co tu piszecie dziewczęta...rok prób i nic...teraz 4 maja idziemy z mężem na pierwszą wizytę do InviMedu + badanie nasienia, no i własnie idziemy do dr K...już teraz sama niewiem co myśleć...na wizytę na POlnej trzeba czekać 3 miesiące...ehh, nie pocieszyłam się czytając posty:(, a wręcz zaniepokoiłam...
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

Dam znać po wizycie o wynikach...
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Po wziycie

Post autor: moonniiaa »

Chyba bardzo mało osób leczących się w InviMedzie tu zagląda, bo pustki, że ho ho...więc po pierwszej wizycie w sumie nadal nic nie wiadomo, chociaż wiadomo, że nasienie jest ok...więc teraz zajmujemy się mną...4 rzeczy do sprawdzenia...bakteryjki, "alergia" na męża, hormonki i drożność...i oby coś się tu znalazło. bo jak nie, to nie będzie tak ciekawie...
Awatar użytkownika
patrysiantko
Posty: 1646
Rejestracja: 19 lip 2006 00:00

hej

Post autor: patrysiantko »

Ja tez byłam przez chwile pacjentka kadziolki,to wlasnie on zdiagnozował u mnie pcos ale zdanie o nim mam kiepskie jest troche roztrzepany no i jesli ktos ma problem endokrynologiczny to watpie bo w moim odczuciu doktor niewiele wie o leczeniu pcos.teraz lecze sie u wspanialego doktora radka słopienia.
Awatar użytkownika
najlepsza
Posty: 23
Rejestracja: 07 gru 2005 01:00

Post autor: najlepsza »

Także przez chwilę byłam pacjentka dr Kądziołki, jemu nie mam nic do zarzucenia. Sama klinika Invimed wydaje mi sie nie bardzo profesjonalna.
Co z tego że sa mili? Przyjaciół tam nie szukam, tylko rozwiązania mojego problemu.
Żeby nie byc gołosłowną: np Panie na recepcji i w laboratorium nie wiedza co to jest badanie prolaktyny po metoclopramidzie (dziś dzwoniłam więc wiem :))
Jak można tego badania nie znać, pracując w klinice leczenia niepłodności?
ISCI długi protokół,
transfer 2 komórek 12.10.2007
UDAŁO SIĘ, DWÓCH CHŁOPAKOW !!!
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

Mam dziewczyny pytanko...ja dopiero zaczynam szukać przyczyn, ale dziewczęta, które już dugo macie ten problem, na pewno się orientujecie jakie badania po kolei się wykonuje i od czego się zaczyna, znacie tzw. harmonogram działania. Mi dr Kądziołka na razie zlecił 4 rzeczy do sprawdzenia
1. wymaz - sprawdzenie baterii
2. krew - czy mam "alergię na męża"
3. hormony
4. drożność jajników.
Co dalej?co jeśli się okaże, że każda z tych rzeczy jest ok?
Damianek ur. 16.08.2009
Dziękujemy Ci dr Żak
Hubercik ur. 21.06.2011
mała, mała Żaba
Damiankowe ząbki
Tygrysek
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

no teraz to już więcej wiem, mam przeciwciała przeciwplemnikowe...to będe szukać coś w necie o tym...
Damianek ur. 16.08.2009
Dziękujemy Ci dr Żak
Hubercik ur. 21.06.2011
mała, mała Żaba
Damiankowe ząbki
Tygrysek
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

Dziewczyny, czy nikt już tu nie zagląda??haaalllooo, gdzie są wszystkie Invimedki z Poznania...haaallooo
Damianek ur. 16.08.2009
Dziękujemy Ci dr Żak
Hubercik ur. 21.06.2011
mała, mała Żaba
Damiankowe ząbki
Tygrysek
Awatar użytkownika
dudusiam
Posty: 304
Rejestracja: 31 sie 2005 00:00

Post autor: dudusiam »

a ja mam dodatni test na przeciwciała przeciwplemnikowe
nie wiem jeszcze jakie dokładnie ale mam dodatnie
i co teraz?
jestem podłamana
w śluzie nie miałam :(
Aniele Stróżu...proszę...
po 4 latach Cud -10.03.2009 przyszła na świat Kinia :)
Awatar użytkownika
dudusiam
Posty: 304
Rejestracja: 31 sie 2005 00:00

Post autor: dudusiam »

juuuti no właśnie ja byłam na dniach otwartych w inviMed i zrobiłam tsh która wyszła w normie i przeciwciała.
W śluzie podczas badania (w katowicach jak jeszcze tam mieszkałam) przeciwciał nie miałam...a dziś wyszło mi, że w krwi tak...
wiem, że iui omija te śluzowe...ale z krwi no ni w ząb się nie ominie
zszokowałam się
Aniele Stróżu...proszę...
po 4 latach Cud -10.03.2009 przyszła na świat Kinia :)
Awatar użytkownika
dudusiam
Posty: 304
Rejestracja: 31 sie 2005 00:00

Post autor: dudusiam »

nie dziękuję 8)
Aniele Stróżu...proszę...
po 4 latach Cud -10.03.2009 przyszła na świat Kinia :)
Awatar użytkownika
Ania30lat
Posty: 205
Rejestracja: 01 kwie 2007 00:00

Post autor: Ania30lat »

Mnie też w INVIMEDZIE wykryli przeciwciała z krwi .Ale mam tylko jeden +,który wg.tej skali pod wynikiem jest opisany :" najczęściej nie mają znaczenia klinicznego" .Nie wiem co o tym sądzić. Czy wszystkim tak to wychodzi??? :mur: Dodam ,że mam z moim mężem 7,5 letnią córcię...
Pozdrawiam -jeśli ktoś tu jest :wink:
Awatar użytkownika
moonniiaa
Posty: 5795
Rejestracja: 24 kwie 2007 00:00

Post autor: moonniiaa »

juuuti pisze:
Robisz IUI w Invimedzie??? Osobiście odradzam (b. drogo i nieskutecznie), spróbuj przynajmniej wymusić na doktorze by miec usg w dniu IUI (mnie nie zrobiono i z tego co wiem, taka to praktyka Invimedu, a to b. ważne, byś zobaczyła w jakiej kondycji sa Twoje pęcherzyki)
Powodzenia!
Tak, robiłam w Invimedzie, zrobił mi dr K USG, więc byłam spokojna, bo były dojrzałe...teraz czekam na wynik :)drogo?no w sumie 800 PLN + leki, ale trudno, jak nie wyjdzie, to zmienię, chociaż chyba jeszcze raz bym tam podeszła do IUI
dadusiam moze źle zrozumiałaś doktora...ja tez mam przeciwciała, wynik po badaniu krwi, ale on nic nie mówił, że są w śluzie, tylko że zbierają się w szyjce macicy i dlatego plemniki nie docierają do celu bo wszystkie po drodze giną...i dlatego robi się IUI, zeby pominąć ten odcine, na którym jest duże prawdopodobieństwo że żołnierzyki zginą...
Ania30latu mnie też tak było napisane, tylko źle miałam odbity wynik i tak do końca nie przywiązałam wagi do tego, ale z tego co wiem, to jeśli miałaś robione pozostałe badania i są ok, to jest duże prawdopodobieństwo, ze przyczyną są właśnie te przeciwciała
Damianek ur. 16.08.2009
Dziękujemy Ci dr Żak
Hubercik ur. 21.06.2011
mała, mała Żaba
Damiankowe ząbki
Tygrysek
Awatar użytkownika
Ania30lat
Posty: 205
Rejestracja: 01 kwie 2007 00:00

Post autor: Ania30lat »

moonniiaa No ja jeszcze miałam niedawno laparo,przecięte małe zrosty wokół prawego jajowodu i usuniętych kilka ognisk endo. Mam nadzieję,ze schemat będzie taki:teraz jeszcze 2x diphereline co 28 dni (bo jedną już wzięłam) ,później @ no a jeszcze później...Upragnione Dwie Kreseczki :clap1:
Mam nadzieję, że to optymistyczne podejście mi ( nam wszystkim) w tym pomoże :bigok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”