KLINIKA KRIOBANK W BIAŁYMSTOKU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
lamariusz
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2003 01:00

KLINIKA KRIOBANK W BIAŁYMSTOKU

Post autor: lamariusz »

Raport finalny z 2015r. dot. KRIOBANK Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia I Położnictwo



Witam wszystkich Bocianowiczów. Mam Pytanie do was a głównie do tych którzy pokonywali taką długą podróż ze swojego miejsca zamieszkania do kliniki. Czy po in vitro taka podróż nie zaszkodzi świeżo umiejscowionemu w macicy zarodkowi, biorąc w szczególności pod uwagę stan techniczny naszych dróg. Ponadto chyba dobrze że zdecydowaliśmy się na tą Klinikę, z wielu przeczytanych postów wynika że cechuje się ona najwyższą skutecznością oraz miłą obsługa - może się mylę, może jednak spróbować gdzieś bliżej co doradzicie?
Prosiłbym o wasze opinie. Nadmieniam że jesteśmy z woj. Lubuskiego. Może już ktoś z lubuszan jeździł do Kriobanku i podzieli się swoim doświadczeniem.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

My również jesteśmy z Lubuskiego i też wybieramy się do AM w Białymstoku.Myślę że odległość nie będzie miała większego wpływu na rezultaty leczenia.Mam obawy tylko co do transferu,myślę że po bezpieczniej będzie zostać przez dobę lub dwie w jakimś białostockim hotelu.Może doradzi wam jeszcze ktoś bardziej doświadczony.A my życzymy aby do Lubuskiego szybko przyleciały bociany,my też ich oczekujemy.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Kriobank ma własny hotel, pokoje 1 i 2 -osobowe z łazienką, ceny od 75 - 150 za dobę i chyba ze śniadaniem, ale nie pamiętam dokładnie.
Ewka
Awatar użytkownika
lamariusz
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2003 01:00

Post autor: lamariusz »

Miło to słyszeć a raczej czytać, pewnie że się zapytam-zapytamy jak to będzie z podróżą powrotną , przyjemnie odczuwać że człowiek nie jest sam że inne osoby również pokonują tak duże odległości i podzielają moje -nasze zdanie, Pozdrawiam wszystkich i nadal myślę że Kriobank to dobry wybór.
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Witajcie
jestem pacjentką Kriobanku, więc mogę odpowiedzieć na Wasze wątpliwości :wink:
Lamariusz - nie bedę się wypowiadać, co do skuteczności kliniki, żeby nie rozpetać burzy :wink: , ale na ich stronie możesz obejrzeć wyniki. Jeśli zaś chodzi o "obsługę", to są naprawdę fantastyczni!!!! Gdyby nie codzienne badania, to mozna powiedzieć, że to były wczasy :wink: :lol:
Jeśli chodzi o podróż... lekarze radzą wyjazd 24 godz po transferze, czyli śpi się w Białym jeszcze jedną dobę.
Kitik - Krio i AM, to dwa różne miejsca. Białostockie hotele są raczej drogie :roll: Sprawdzone adresy macie na wątku "Kto się obecnie leczy w AM w Białymstoku". Zresztą osoby, które tam są na pewno podadzą wam pewne adresy.
Ewka - hotel w Krio jest rewelacyjny! :wink: :lol: Ceny są takie jak piszesz, a dokładniej:
75 zł za osobę w pokoju 2 osobowym (trzeba się liczyć z możliwością dokwaterowania innej pacjentki); 100 zł za jedynkę; 150 zł - jeśli jesteśmy z partnerem. W cenie jest oczywiście śniadanie!!! Przepyszne zresztą i w miłym towarzystwie pań z baru :lol:
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
Seq
Posty: 1306
Rejestracja: 18 cze 2002 00:00

Post autor: Seq »

Czesc :)
Ja tez jestem pacjentka Kriobanku :) i polecam ta klinike z calego serca. Jestem z Warszawy i mimo, ze mam inna klinike na miejscu jezdzilam do Krio ponad poltora roku i nie zaluje!! Pracuja tam fachowcy z prawdziwego zdarzenia, atmosfera jest bardzo przyjazna, obsuga mila i profesjonalna. Jesli chodzi o noclegi - rzeczywiscie jest hotel przy Krio, jak pisaly dziewczyny, ale jesli ktos woli taniej, to w pobliskim Supraslu jest wiele kwater (ok. 25-35 zl/doba), a dojazd jest szybki i bezproblemowy nawet komunikacja autobusowa (sama przecwiczylam ;) ).
Pozdrawiam i polecam Kriobank :)
Pozdrawiamy :)
Aga i [url=http://www.agga.bobasy.pl]Jureczek[/url] ur. 21.06.04 :love:
Awatar użytkownika
Seq
Posty: 1306
Rejestracja: 18 cze 2002 00:00

Post autor: Seq »

Aha, zapomnialam napisac jak to jest z powrotem po transferze ;)
Po naszym ostatnim IVF pojechalismy do domku zaraz po odlezeniu 3 godzin w lozku po transferze. Co prawda lekarz mowil, ze wola jak pacjentki zostaja... Troche sie balismy, ale jechalam w pozycji pollezacej, a jednemu z podanych zarodkow musialo sie to spodobac, bo zostal w moim brzuszku :)
Zycze powodzenia :)
Pozdrawiamy :)
Aga i [url=http://www.agga.bobasy.pl]Jureczek[/url] ur. 21.06.04 :love:
Awatar użytkownika
Ampar3
Posty: 78
Rejestracja: 02 lut 2004 01:00

Post autor: Ampar3 »

Też jesteśmy z lubuskiego. Chętnie nawiążę kontakt z osobami z tych okolic, które podjęły decyzję o leczeniu w Białymstoku. Jedziemy tam już na początku marca na icsi.
Awatar użytkownika
Ampar3
Posty: 78
Rejestracja: 02 lut 2004 01:00

Post autor: Ampar3 »

Też jesteśmy z lubuskiego. Chętnie nawiążę kontakt z osobami z tych okolic, które podjęły decyzję o leczeniu w Białymstoku. Jedziemy tam już na początku marca na icsi.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Ampar3,
Zajrzyj na wątek
/phpbbforum/viewtopic.php?p=150178#150178
tam na pewno się ktoś znajdzie.
Ewka
Awatar użytkownika
Ag_niesia
Posty: 7
Rejestracja: 09 lut 2004 01:00

Post autor: Ag_niesia »

Ja jestem z Zielonej Góry i już raz pokonałam drogę do Białegostoku, do Kriobanku, na badania wtępne do bezpłatnego IVF.
Zakawlifikowałam się :)
Obsługa jest faktycznie fantastyczna.
Mam nadzieję, że niedługo przekonam się jakie będa efekty.
pozdrawiam
Agnieszka
2000 hsg
2001 laparo, hystero
2002 hsg
2003 5x IUI
2004.08 ivf Kriobank
2005 kariotyp prawidłowy
2007.02 ivf Invimed Wrocław
2007.05 kriotransfer Invimed Wrocław
2010.06 icsi Novum (12dpt beta 316!, 14dpt beta 634!, 18dpt beta :)))
22.
Awatar użytkownika
Ampar3
Posty: 78
Rejestracja: 02 lut 2004 01:00

Post autor: Ampar3 »

ag niesia kiedy jedziesz do białegostoku. bo ja jadę 28 lutego i zostaję już tam do ok. 20 marca. Niestety nie zakwalifikowałam się na darmowe in vitro, ale jadę i tak. Z moich obliczeń wynika że gdzieś tak ok. 12.03 podadzą mi zarodki. A jak u ciebie? Czy w związku z tym, że się zakwalifikowałaś już rozpoczęto działania?
Awatar użytkownika
Ag_niesia
Posty: 7
Rejestracja: 09 lut 2004 01:00

Post autor: Ag_niesia »

Ampar3
Niestety w Kriobanku nie mają jeszcze leków do bezpłatnego IVF, dlatego wszystko przesuwa mi się o jeden cykl.
Pewnie będę w Białymstoku między 15 a 17 marca na jeden dzień po pierwsze leki na stłumienie pracy hormonów.
Może się spotkamy? :wink:
Choć i to nie jest pewne.
Trzymam kciuki, za to że w końcu te leki dotrą :bigok:

pozdrawiam
Agnieszka
2000 hsg
2001 laparo, hystero
2002 hsg
2003 5x IUI
2004.08 ivf Kriobank
2005 kariotyp prawidłowy
2007.02 ivf Invimed Wrocław
2007.05 kriotransfer Invimed Wrocław
2010.06 icsi Novum (12dpt beta 316!, 14dpt beta 634!, 18dpt beta :)))
22.
Awatar użytkownika
laura
Posty: 181
Rejestracja: 18 lis 2002 01:00

Post autor: laura »

Czesc wszystkim.

Jestem z Opolszczyzny, a dokładniej ze Strzelec Opolskich. Własnie zakończyłam mój drugi program - test mam wykonać 30.09.04.
Więc odległość nie jest straszna!!!!

Ceny hotelu w Kriobanku są bardzo wygórowane i chyba nie jest przyjemne byc ciągle związanym z kliniką - 24 godz/dobe.
Ja za pierwszym razem mieszkałam w Supraślu - polecam Stokrotkę i Żuczka (cena 30 zł. za osobe i spokój) www.suprasl.pl,
a obecnie korzystałam z gościnności KMG - 40 zł. za dobe w Białymstoku bez względu na ilośc osób (cos wiecej na ten temat prosze prywatnie).
Awatar użytkownika
Salcio
Posty: 201
Rejestracja: 28 mar 2004 01:00

Post autor: Salcio »

Cześć dziewczyny!
tak pięknie piszecie o kriobanku, że gdybym tam nie była to pewnie pojechałabym jeszcze dziś.
No cóż , ja nie mam zbyt dobrych wspomnień , to ze obiecywali 40% sukcesu, to było już dla mnie szokiem, ale powiem wam ,że ja akurat poznałam tam 16 dziewcząt, z którymi tam w hotelu mieszkałam no i żadna nie zaszła w ciąże,każda z dziewczyn jest niezadowolona, wszystkie odebrałyśmy to tak samo, zaniedbano nas, grano na naszych uczuciach :x a druga sprawa, to popełniłam dwa błędy , po pierwsze nie powinno się tam mieszkać!!!!!! ja spędziłąm tam 2 tygodnie, dziwie się jednej z was , która porównywałą to z wczasami! Ja tam miałąm każdego dnia troski, zmartwienia, byłąm samotna, a poza tym codzeinnie poznawało się tam ludzi którzy mają przeróżne problemy i opowiadają przeróżne historie i to sprawiło że po prostu ka żdego dnia miałąm coraz większego doła :cry: fakt zaprzyjaźniłyśmy się, i przeżywałyśmy wspólnie swoje problemy, bo przecież problemy zbliżają ludzi. mój drugo błąd to okres jaki wybrałąm na pobyt tam- wakację, niestety większośc personelu na urlopie,, przecież mogli przesunąć termin, abyśmy poczekały na lepsze warunki, poza tym uważam ze tam zresztą w każdej klinice powinien być zatrudniony psycholog, ja np, płakałam prawie każdego dnia, pzreżywałam każdą punkcję moich nowych koleżanek, przeżywałyśmy ilość komórek, i czy są wartosciowe itp.A wokół zadnej fachowej pomocy. Wydałąm więcej niż mi powiedziano- 13,tyś. płaciłam za wizyty codzienne plus USG a przecież to nie była żadna wizytya trwałą -3 minuty i za to 90 zł?Gdy chciałam o coś więcęj zapytać to się nie dała bo inni czekali. usg owszem było więc 40 zł się należało, Poza tym nigdy nie widziałam żadnego rachunku, kwota jaką mam zapłacić byłą zapisywana na małych kolorowych biurowych karteczkach.totalny wyzysk i wykorzystanie naszej bezradności i bezsilności oraz pragnienia dziecka. Pielęgniarki nie wszystkie miłe ale większość,ale cóż mimo to miło słyszeć ze są dziewczyny którym tam dobrze było- wczasy- :? ja po tym pobycie popadłam w depresję i leczyłam się 8 miesięcy a teraz adoptuję dzidziusia.Właściwie już dawno chciałam o tym napisać ale jakoś nie miałam odwagi wracać do tego co przeżyłam w zeszłym roku.Po za tym mam porównanie , bo moja koleżanka jet włąśnie po invitro w Gdańsku, tamci lekarze nawet , gdy leżała w domu to się nią interesowali i domagali się badania hormonalnego, gdy wyniki były złe , to zwiększali dawkę leków, no i udało się jest w ciąży, a mi kazali brać dwa razy po dwie i to wszystko i proszą o telefon za dwa tygodnie. No cóż dziś mam inne plany ,inną wizję, jestem szczęśliwa, bo wkrótce będę mamą adoptusia, ale wiem jedno Kriobank już nigdy mnie nie zobaczy i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Teraz jestem mądrzejsza ,bo czytam bociana i rozmawiam z innymi na te tematy, ale przed wakacjami 2003 nikt nie wiedział o moich problemach, tylko najbliżsi, stworzyłam wokół siebie mur, i nikt nie mógł się przez niego przedostać, teraz jest inaczej jestem otwarta i mówie o tym co przeżyłam, bo to nie wstyd, teraz to wiem!rada dla wszystkich, którzy mają w planie invitro, PSYCHIKA- to jest najważniejsze, i dlatego nie można byc w klinice 24 na dobe czyli mieszkac w niej, i po co jeździć tyle kilometrów, ja dziś wybrałabym Gdańsk bo to ode mnie najbliżej, Przygotowanie do inf trzeba traktować jak zwyczajne wizyty, czyli jechać i wracać do domu, zjeść z mężusiem kolację , pojechać do znajomych, pracować gotować i sprzątać, czyli nie myśleć ciągle tylko o jednym, bo takie myśli wtedy kłębią sie cały dzień i calą noc a jeśli znajdziemy zajęcia to wtedy jest inaczej, należy żyć normalnym życiem i wtedy się uda! Pewnie że myśle o inf w przyszłosci ale jedno wiem potraktuje to tak jak wam to opisałam. na razie oczekuję maleństwa, które urodzi się innej kobiecie przez pomyłkę a potem może kiedys poproszę w klinice o rodzeństwo dla mojego pierwszego wielkiego malutkeigo szcześcia. powodzenia życzę wszystkim Pozdrawiam
Kiedyś :cry: dziś :D salcio w 12 miesiący ciązy adopcyjnej.
Nadzieja na szczęście :lov2: obejmuje całe moje serce. :loving: :cmok: :flowers:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”