nOvum - część III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ranking lekarzy - kogo sobie polecamy

dr J. Czerkwiński
18
9%
dr M. Goławska
4
2%
dr A. Halama
9
4%
dr A. Sotowska
1
0%
dr I. Sowińska
15
7%
dr H. Starosławska
35
17%
dr E. Taszycka
38
18%
dr J. Wojewódzki
27
13%
dr M. Woźniak
12
6%
dr P. Zamora
49
24%
 
Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

Justyna80 w Waszym przypadku pewnie w grę będzie wchodziło ICSI a nie IVF - różnica ok 1000PLN. Nas IVF/ICSI wraz z lekami i całą resztą kosztowało ok 16 000PLN, ale ja byłam przestymulowana. A kto jest Waszym lekarzem prowadzącym??
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
zobenka
Posty: 258
Rejestracja: 08 sie 2006 00:00

Post autor: zobenka »

Justyna80 badania genetyczne zalecaja wszytskim, to jest tak bardziej proforma, ze skoro sie podejmujecie leczenia, to najlepiej wszytsko sprawdzic.
Mysmy tak zrobili, ale niestety u nas wyniki nie wyszly calkiem idealnie, takze sama juz nie wiem, czy dobrze ze zrobilismy czy nie, bo mamy dodatkowy stres, anwet jesli uda nam sie icsi.
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

zobenka a co na te wyniki powiedzieli lekarze??
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
zobenka
Posty: 258
Rejestracja: 08 sie 2006 00:00

Post autor: zobenka »

rasmusek odeslali nas do genetyka, genetyk zlecil dalsze badania, ale to juz wlasciwie bardziej w celach chyba naukowych, bo tak naprawde to nam one nic nie daja.
Wiadomo ze u meza jest dodatkowy mat genetyczny, no i jesli juz nam sie uda z dzidzia, to trezba bedzie zrobic badania prenatalne zeby sprawdzic czy ten "dodatek" ma jakis wplyw czy tez nie
Awatar użytkownika
ibi
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2006 00:00

Post autor: ibi »

czesc :)
to i ja sie dopisze.
moim lekarzem jest dr zamora. dzieki niemu mamy juz synka (4lata) po 3 iui. teraz staramy sie o drugie dziecko. jestem po 1 iui. pecherzyk nie pekl i zrobila sie torbiel. czekam na @ i usg sprawdzajace czy sie wchlonela.
Awatar użytkownika
Anulka83
Posty: 2671
Rejestracja: 11 gru 2006 01:00

Post autor: Anulka83 »

zobenka przykro mi, ale mam nadzieję ze odpędzisz później te mysli, dzidzi to na pewno nie posłuży, a i tak, zobaczysz, że wszystko będzie :)
rasmusek ponawiam prośbę do Ciebie :wink:
dr Starosławska - Anulka83 , zobenka - 2
dr Taszycka - edziu , magraf - 2
dr Wolski - Justyna80 - 1
dr Zygler - suminka - 1
dr Sowińska - monika89 - 1
dr Zamora - ibi - 1
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

Anulka83 pewnie chodzi Ci o ankietę - muszę posiedzieć i pomyśleć ale pewnie coś takiego zrobię :) a na razie bazuję na Twoich danych.
ja mam kilku ukochanych lekarzy:
dr Wojewódzki, dr Taszycka, dr Lewandowski (za wszystko co dla nas zrobił), dr Biarda (anestezjolog, za troskę i za wszystko co dla nas zrobił), dr Kozioł również za wszystko. A we wtorek będę u dr Starosławskiej (już jako lekarki prowadzącej i wtedy Wam powiem jakie wrażenia z wizyty).
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
Anulka83
Posty: 2671
Rejestracja: 11 gru 2006 01:00

Post autor: Anulka83 »

rasmusek super :D na pewno będzie bardzo pomocna przy wyborze lekarza, żeby dziewczyny nie wybierały np. dr Goł i potem, nie musiałyby zmieniac :wink:

Dodane po: 51 sekundach:

rasmusek ja widzisz Twoje wskazówki pomogły :D
02.2007 - 1 ICSI/IVF nOvum - nieudane
03.2008 - 2 ICSI nOvum
19.04 - transfer i trojaczkowy cud dr L
nasze trzy cuda 20.11.2008
maleńki cud 28.11.2012
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

Hej Dziewczyny!
Ponieważ wiem, że nie zawsze zagląda się na pierwszą stronę, pozwalam sobie wkleić link do informacji, która może Was zainteresować. Zwłaszcza osoby z Warszawy i okolic, ewentualnie te z Was, które będą przebywać w wyznaczonych dniach w stolicy.
Zajrzyjcie TUTAJ.

Pozdrawiam Was serdecznie
i wszystkim życzę powodzenia :bigok:

P.S. Moim lekarzem był doktor Zamora. Złego słowa nie mogę o nim powiedzieć ;-)
Awatar użytkownika
edziu
Posty: 3042
Rejestracja: 29 gru 2005 01:00

Post autor: edziu »

anulka - piękna lista:)
Novum - IVF/ICSI marzec 2007
8 dpt beta 56,6 i 2 krechy na teście!
no i są trojaki rozrabiaki
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7375.png
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

sylwia30 dzięki za info, co prawda wkleiłam ten link na nOvumowe Karolinki ale tutaj zapomniałam :oops: wielkie dzięki za pomoc
Anulka83 widzę i jestem z Ciebie dumna
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
mandi
Posty: 1004
Rejestracja: 29 lip 2006 00:00

Post autor: mandi »

dolaczam do rankingu
Moim lekarzem jest dr Zamora, konkrety facet, ktory nie traci czasu na zbedne gatki i pocieszania- bo nie po to tam jade, a że z wyksztalcenia jestem biologiem, w trakcie doktoratu, jestem w stanie stwierdzic ze jest fachowcem, choc czasami zadaje mu trudne naukowe pytania:)
polecam i porosze o wpis do rankingu
I ICSI i I transfer 26.06.07 -udany= NOvum
31.08.09 crio:(
24.10.09 ostatni transfer 3 maleństw
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

ja też poproszę dodać punkt dla dr Zamory.
w skrócie: uwielbiam człowieka :wink: , bardzo cenię za szczerośc, uwaga!: daceniam niepospolite poczucie humoru
(zawsze wracaliśmy od niego uchachani), a przede wszystkim szanuję jego wiedzę i to, w jaki sposób ja wykorzystuje. Dr L (z tego co pamiętam) też wyrażał się o nim bbbbbb. pochlebnie. Mimo,że nasza niespodzianka jest bez udziału novum, to po ponad 3 latach od skończenia leczenie to własnie do niego pognałam następnego dnia po pozytywnym wyniku testu! I to był genialny wybór.
ucieszył się bardzo! - i jak go nie kochać :?:
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

Ankieta została dodana, proszę o oddanie swoich głosów - z góry dziękuję. Mam nadzieję, że ten pomysł nie łamie zasad forum ani, że nikt nią nie poczuje się urażony - jeśli tak proszę o info, wówczas ankieta zostanie zlikwidowana.
Oczywiście nadal proszę aby oceny były wiarygodne a nie zmyślone, i zgodnie z regulaminem nie obrażajmy nikogo.
dziękuję
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
Justyna80
Posty: 24
Rejestracja: 17 sty 2007 01:00

Post autor: Justyna80 »

Witam,
oczywiście oddaję swój glos na Dr Wolskiego, byliśmy u niego na dwóch wizytach, jest konkretny, szczery i chce nam pomóc, powiedział że nawet jeśli teraz mamy problemy to ostatecznie wyjdziemy z kliniki z dzidziusiem.
Poproszę o dopisanie Dr na listę w ankiecie.
Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Pozdrowionka
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”