OAO w Piotrkowie Tryb.

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
kornik
Posty: 41
Rejestracja: 27 cze 2003 00:00

OAO w Piotrkowie Tryb.

Post autor: kornik »

czy ktoś zna ten ośrodek? Co można o nim powiedzić i o osobach tam pracujących?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ika_28
Posty: 258
Rejestracja: 15 mar 2003 01:00

Post autor: ika_28 »

Witaj!
My oczekujemy w OAO Piotrkowie Tryb. Osoby pracujące w tym ośrodku sa bardzo miłe i elastyczne. Na pierwsza wizyte najlepiej umówic się telefonicznie. Dokumenty mozna kompletować podczas kolejnych wizyt. Jesli chodzi o kwalifikacje to odbywaja się dwa razy w roku : czerwiec i grudzień. My jesteśmy po kwalifikacji tej czerwcowej.
Osrodek w Piotrkowie jest wg mnie super, natomiast musisz liczyć się z długim oczekiwaniem na dzidzi (około 1.5 do 2lat). Spowodowane jest to tym, ze to małe miasto. Wiem, że w Łodzi w Osrodku czas oczekiwania jest krótszy. Daj znac jak tam po wizycie w OAO.
Pozdrawiam-ika
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: AndrzejIwona »

Witamy
Bardzo cicho tu u Was. Czy ten OAO prowadzi jeszcze swoją działalność?? Odezwicie sie w końcu.
gobaj
Posty: 1370
Rejestracja: 30 lip 2006 00:00

Post autor: gobaj »

Witam,
czy nie ma już rodzin z OAO w Piotrkowie? My własnie zaczynamy tam swoją drogę...
Awatar użytkownika
konfidencik
Posty: 57
Rejestracja: 19 lis 2005 01:00

Post autor: konfidencik »

Nareszcie Cię znalazłam Gobaj-byłam ciekawa co tam u Ciebie i gdzie wreszcie się zdecydujesz składać papierki.
U mnie proces adopcyjny skomplikował się bardzo. Pisz proszę jak ten w Piotrkowie ośrodek robi na Tobie wrażenie. Ile się czeka i czy różni się od łódzkiego?
Pozdrawiam :)
IV 2008 - Niestety nie jest dobrze
Czekam na adoptusię od 23.XI.2007r.
gobaj
Posty: 1370
Rejestracja: 30 lip 2006 00:00

Post autor: gobaj »

konfidencik jeszcze nie byliśmy w OAO. Na początku maja mamy zadzwonić aby się umówić bo w kwietniu terminy były zajmowane. U nas w grę wchodzą czwrartki bo OAO pracuje do 18.00 i wtedy będziemy mieli czas aby dojechać.
Awatar użytkownika
100krotka
Posty: 78
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Re: OAO w Piotrkowie Tryb.

Post autor: 100krotka »

Witam
czy jest na forum ktoś związany z OAO w Piotrkowie? Ciekawa jestem Waszych opinii na temat ośrodka. Ja jestem po pierwszym telefonie - chciałam umówić nas na spotkanie, ale pani z oao podała mi listę potrzebnych dokumentów i zaproponowała aby przyjść dopiero z ich kompletem. Wspomniała też o wymaganym stażu - 5 lat - co trochę mnie niepokoi bo piątą rocznicę ślubu będziemy obchodzić dopiero we wrześniu :(
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Re: OAO w Piotrkowie Tryb.

Post autor: AndrzejIwona »

Moim zadniem nie ma sie czym przejmowac zanim skończycie szkolenie to bedzie juz jesień
Awatar użytkownika
radmoria
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2010 01:00

Re: OAO w Piotrkowie Tryb.

Post autor: radmoria »

Witaj 100krotka jesteśmy świeżo po adopcji z OA w Piotrkowie i mogę powiedzieć, że nasza droga do adopcji była na prawdę krótka, wręcz błyskawiczna. Mieliśmy specyficzną sytuację nie jesteśmy młodzi i bardzo chcieliśmy mieć dwoje dzieci.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!
Ostatnio zmieniony 03 sie 2010 21:50 przez radmoria, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
100krotka
Posty: 78
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Re: OAO w Piotrkowie Tryb.

Post autor: 100krotka »

radmoria dziękuję - rzeczywiście to co napisałaś bardzo podniosło mnie na duchu :) My staramy się o małe dziecko - do 2 lat - ale wiadomo, że w trakcie trwania całej procedury możemy zdanie zmienić :) Gdyby była dwójeczka też chętnie przyjmiemy :) Na razie jesteśmy na etapie testów. A Wam gratulujemy :clap1:
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Re: OAO w Piotrkowie Tryb.

Post autor: AndrzejIwona »

radmoria
Witamy
My też juz po adopcji już bez mała 3 lata. Też mamy dwie córeczki obecnie w wieku 5 i 8 lat. Chętnie bys my nawiązli kontak z wami. Jestesmy z Radomska. kwalifikacje zdobylismy w KOAO w Częstochowie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”