Do władz stowarzyszenia!1%-ile osób i jaka kwota za 2005r.

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

ODPOWIEDZ
anonymouse027

Do władz stowarzyszenia!1%-ile osób i jaka kwota za 2005r.

Post autor: anonymouse027 »

Witam! Mam pytanie do władz stowarzyszenia. Z góry przepraszam, jeśli dane, o które pytam są gdzieś opublikowane. Nie mogłam znaleźć. Otóż chcę zapytać, ile osób i jaką kwotę wpłaciło na Bociana w zeszłym roku 2006 (za rok 2005) jako swój 1%? Ja wpłaciłam już w tym roku mój 1%, ale interesuje mnie jakiego rzędu to są sumy. Namawiam znajomych na wpłaty na Bociana, jedna z koleżanek zadała mi takie pytanie, chcąc wiedzieć, ile osób realnie wspiera Bociana. Nie umiałam powiedzieć. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Ewka
Członek Stowarzyszenia

Post autor: Ewka »

alilka, sprawozdania finansowe są publikowane TUTAJ.
Ewka

anonymouse027

Post autor: anonymouse027 »

Dzięki Ewuś :D

blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia

Post autor: blankaz »

Tej informacji akurat tam nie znajdziecie, bo status OPP mamy praktycznie od początku 2006, toteż taka informacja pojawi się dopiero za ubiegły rok. Tych wpłat było sporo, kwoty od minimalnych kilku- kilkunastozłotowych do kilku tysięcy. Pozwoliły nam kontynuować działalność tego serwisu internetowego, umożliwiły zainwestowanie we własny serwer i przebudowę programu na taki, który umożliwi obsługę tak wielkiego ruchu jaki na tych stronach generujemy. Aby można było iść dalej i utrzymać ten poziom pracy naszej witryny niezbędne są dalsze wpłaty na ten cel. Przy okazji dodam, że nadal pracujemy społecznie i nikt z nas nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za czas poświęcony pracy w Stowarzyszeniu. Innych wydatków praktycznie Stowarzyszenie nie ponosi. rozwinięcie skrzydeł wymaga stałego pracownika, biura, wyposażenia, obsługi ksiegowej itd. na to nas niestety nie stać. Ciągniemy tymi skromnymi siłami, które mamy do dyspozycji.
Blanka

aisak

Post autor: aisak »

A skoro już o 1%, to nie potrafie znleźć nr konta bankowego bociana, a chciałabym posłać moje parę groszy. Czy ktoś może mi podać :roll:

Awatar użytkownika
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator

Post autor: Michal »

--
Pozdrawiam
Michał

Niepłodność boli. Porozmawiajmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”