Klinika na Karowej

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
momik
Posty: 30
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Klinika na Karowej

Post autor: momik »

co sądzicie o tej klinice? czy pomogli wam tam? czy znacie dr. borakowską? w przyszłym cyklu mam tam sie pojawić na badaniach, czego mogę sie spodziewać?
Awatar użytkownika
momik
Posty: 30
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: momik »

czy to oznacza ze karowa jest beznadziejna??? to milczenie?jak mam to odczytać?
AGA
Członek Stowarzyszenia
Posty: 3161
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: AGA »

On 2002-03-06 14:42, momik napisał:
czy to oznacza ze karowa jest beznadziejna??? to milczenie?jak mam to odczytać?
To oznacza raczej, że nikt z nas się tam nie leczy(ł). Jak z pewnościa zauważyłaś wśród osób z Wwy zdecydowana większość to pacjenci Novum, pozostali to klinika Starynkiewicza lub Consilium. Ja z Karową miałam tylko taki kontakt, że miałam tam robioną histeroskopię na oddziale ginekologii endokrynologicznej, ale trafiłam tam z prywatnego gabinetu ordynatora oddziału a nie przyszpitalnej przychodni, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć o ich metodach i wynikach leczenia.
AGA
Awatar użytkownika
momik
Posty: 30
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: momik »

dziekuje za odpowiedź, ja własnie bede miała tam robione hsg, mam nadzieje ze wiedzą co mają robić :sad: martwie sie ze znowu źle trafię:(tylko tyle...
Awatar użytkownika
momik
Posty: 30
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: momik »

dziekuje za odpowiedź, ja własnie bede miała tam robione hsg, mam nadzieje ze wiedzą co mają robić :sad: martwie sie ze znowu źle trafię:(tylko tyle...
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

mimo pewnych wad, wynikających z dużego przeicążenia kliniki edno - polecam z całego serca
dr Borakowska robiła mi histero - i tak skutecznie, że mimo fatalnego stanu śluzówki PRZED, 4 m-ce po dzidzia bez trudu tam znalazła miejsce dla siebie i się rozwija..

warunki - świetne, trzeba tylko być natarczywym w stos. do lekarzy aby jak najwęcej wyciągnąć info ( są zalatani, ale zyczliwi i fachowi)
hsg też tam robiłam, nic nie bolało
Awatar użytkownika
olifka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 341
Rejestracja: 10 lut 2002 01:00

Post autor: olifka »

czesc Tosca. Czy ta klinika EDNO znajduje sie w szpitalu na Karowej? Czy Dr.Borakowska pracuje tez w szpitalu czy tylko w klinice? Szukam specjalisty, ktory moglby sie mna zajac gdybym musiala sie znalezc w szpitalu. Mam nie mile wspomnienia po "Praskim" wiec sie troche rozgladam "na zapas".
Olifka, Sylwunia i Stanisław
Awatar użytkownika
momik
Posty: 30
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: momik »

jeju, ale traf, ja własnie jestem pod jej opieką, to ona mi mowiła ze mnie połozy w 6 i 22 d.c. na obserwacje i ew. to hsg zrobi. moze to jej "konik" to hsg? a tak w ogole, jaka jest ? jak z nią gadać? zalezy mi szybko zajść w ciążę, niedawno poroniłam, czy ona jest w stanie pomóc?
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Dziewczyny!
Czy ta klinika ENDO to ta sama klinika ktora miala kiedys siedzibe na Starynkiewicza? Ze stony internetowej wynika ze kieruje nia prof. Radowicki i inni lekarze ktorych wymieniacie tez sa w "skladzie osobowym".Tylko adres jest Starynkiewicza. Nic z tego nie rozumiem. Ja kiedys bylam na Starynkiewicza u dr. Niksinskiego na obserwacji,badaniu poziomu hormonow i biopsji endometrium ale to bylo 4 lata temu. Pozniej ta klinika sie gdzies przeniosla ,(a u nas wyszlo ze maz ma azoospermie wiec trzeba bylo sie nim zajac), moze wlasnie na Karowa?
Agata
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: Lika »

A jak tam na Karowej z monitoringiem cyklu? Moja pani doktor zalecila mi monitoring w tym miesiacu, wiec rozgladam za jakims dobrym specjalista w tej dziedzinie. Moze któras z was moglaby cos polecic? Niekonicznie Karowa, byle w Warszawie.
Lika
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

klinika endokrynologii na karowej to takie miejsca, gdzie możma w porządny posob zrobic diagnostykę pod względem hormonalnym - natomiast jesli chodzi o stałe monitorowanie cyklu, to chyba nie ma takiej mozliwości w ramach ambutlatorium/ przychodni endo na dole - bo bardzo odległe terminy
lekarze na dodzaile albo prowadzą samodzielene praktyki i w razie potrzeby klada na badania na oddział, albo jak wyczerpiąsię metody diagnostyczne - mówią o tym i sugerują miejcse gdzie można sprawe poprowadzić do końca
ja przyjełam strategię taką, że diagnozowalam się z ubezp. na Karowej i równoczesnie leczyłam na niepłodnośc w Novum - i chyba dobrze na tym wyszłam...
Awatar użytkownika
angelllika
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2002 00:00

dr.Uchman

Post autor: angelllika »

a może któraś z was leczyła się u Dr.Uchman . Trafiłam akutar do niej i jestem już po wszystkich badaniach no i teraz leczenie norprolac + clostylbegyt no i czekam na efekty !
Awatar użytkownika
miranda
Posty: 933
Rejestracja: 16 gru 2003 01:00

Post autor: miranda »

ja chodziłam do lekarzy z Karowej dwa lata. Za każdym razem trafia sie na innego learza, ale w ciągu 2 lat poznałam wszystkich i większość zapamiętała mój przypadek. Cenie sobie tylko dr Skórzewską, to prawa ręka prof. Radowieckiego, jego nigdy tam nie widziałam. Dr Uchman jest jak terrorystka, dr Borakowskiej i jest jeszcze dwóch facetów (nie pamiętam), ale do nich nigdy bym już nie poszła, jeden z nich nie zauważył nawet, że mam przegrodę w macicy i wysyłał mnie prywatnie do profesora. Tyle o odziale endokrynologii ginekologicznej.
Awatar użytkownika
asiaki
Posty: 1110
Rejestracja: 29 wrz 2003 00:00

Post autor: asiaki »

Czy za badania hormonalne i hsg na Karowej sa bezpłatne. czy w ramach leczenia w przyszpitalnej przychodni nie pałci sie za badania zlecone przez lekarzy. A co jest po zbadaniu hormonów i Hsg. Jak dalej wygląda leczenie tam?
Czy ktoś leczył sie na Karowej?
Awatar użytkownika
attenna
Posty: 75
Rejestracja: 11 gru 2003 01:00

Post autor: attenna »

Asiaki, tak badania są bezpłatne. Najlepiej mieć skierowanie na Karową od lekarza który tam pracuje, ale po wizycie prywatnej (każdy z nich prowadzi prywatne praktyki). Normalnie (państwowo - czyli nienormalnie :wink: ) czeka się nawet pół roku na miejsce w klinice. Ja oczywiście przeszłam tam cykl badań. Leżałam w 6 d.c i 22 d.c. i robiono mi kompleksowe badania hormonów, cukier, biopsję, USG za friko. Klinika super , lekarze i personel mili. Tylko jedna rzecz mnie wkurzyła. Okazało się,że badania horm. w 6 d.c. nie są żadnym wyznacznikiem i do niczego są niepotrzebne - szczególnie w leczeniu niepłodności - pytałam ekspertów na boćku. A klinika właśnie stosuje taka taktykę - zawsze 6 d.c. i 22 d.c - nie wiem o co w tym chodzi 8O
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”