Czasowe zamkniecie forum eksperckiego

Naszym ekspertem jest dr n. med. Michał Radwan – ginekolog – androlog, specjalizujący się w leczeniu niepłodności. Na co dzień pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności w Szpitalu Gameta. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. we Francji, Belgii, Szwecji i USA.
Praca w wiodącym ośrodku w zakresie nowoczesnych metod leczenia operacyjnego oraz wiele staży zagranicznych pozwoliły mu poszerzyć umiejętności leczenia niepłodności o metody operacyjne. Uzyskał także Certyfikat Starszego Specjalisty Embriologii Klinicznej Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii - ESHRE.
Obecnie jego główne zainteresowania zawodowe obejmują leczenie niepłodności metodami rozrodu wspomaganego oraz za pomocą technik operacyjnych (laparoskopia).

Moderator: Osoby zatwierdzające - NPLN 2013-2016

Zablokowany
Awatar użytkownika
Monek
Dokarmiam bociana ;)

Czasowe zamkniecie forum eksperckiego

Post autor: Monek »

W związku z nieobecnością naszego eksperta, pana doktora Michała Radwana, informujemy, iż dzial "Narodowy Program Leczenia Nieplodnosci na lata 2013-2016" zostaje zamknięty do odwołania.
Pozdrawiamy i liczymy na zrozumienie,
Moderatorzy Naszego Bociana
1.06.07. - pożegnałam mojego Aniołka
9dpt zobaczyłam dwie krechy.
26.03.09. o 13:06 urodził sie mój sliczny synek.
10dpt w chmurach zobaczyłam dwie krechy.
25.09.11. o 4:36 i 4:37 urodziły sie moje sliczne, malutkie córeczki.

Zablokowany

Wróć do „Narodowy Program Leczenia Niepłodności na lata 2013-2016 - pytania do eksperta z kliniki biorącej udział w programie”