Criotransfer i prolaktyna

Naszym ekspertem jest dr n. med. Michał Radwan – ginekolog – androlog, specjalizujący się w leczeniu niepłodności. Na co dzień pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności w Szpitalu Gameta. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. we Francji, Belgii, Szwecji i USA.
Praca w wiodącym ośrodku w zakresie nowoczesnych metod leczenia operacyjnego oraz wiele staży zagranicznych pozwoliły mu poszerzyć umiejętności leczenia niepłodności o metody operacyjne. Uzyskał także Certyfikat Starszego Specjalisty Embriologii Klinicznej Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii - ESHRE.
Obecnie jego główne zainteresowania zawodowe obejmują leczenie niepłodności metodami rozrodu wspomaganego oraz za pomocą technik operacyjnych (laparoskopia).

Moderator: Osoby zatwierdzające - NPLN 2013-2016

Zablokowany
Awatar użytkownika
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Criotransfer i prolaktyna

Post autor: karla78 »

Panie doktorze,jestem po 2 próbie w programie,która zakończyła się obumarciem ciąży w lipcu tego roku.Po wizycie serduszkowej stopniowo odstawiłam bromergon (hiperprolaktynemia czynnościowa) i nie biorę go do tej pory.W grudniu chciałabym podejść do criotransferu.Czy poziom prolaktyny przy podejściu na cyklu sztucznym ma znaczenie dla powodzenia zabiegu i utrzymania ewentualnej ciąży?Z góry dziękuję za odpowiedź.
Córcia

Zablokowany

Wróć do „Narodowy Program Leczenia Niepłodności na lata 2013-2016 - pytania do eksperta z kliniki biorącej udział w programie”