Gynalgin i marmiror w bardzo wczesnej ciąży.

dr n.med. Tomasz Zbroch
Pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej UM w Białymstoku. Poza problemami kluczowymi dla medycyny rozrodu i endokrynlogii ginekologicznej zainteresowania zawodowe skupia na problemach ciąży po technikach medycznych wspomagających zachodzenie w ciążę (AIH, IVF/ICSI) i diagnostyce prenatalnej. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF).

Moderator: Osoby zatwierdzające - ciąża po leczeniu

ODPOWIEDZ
AlicjaJan
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2018 08:37

Gynalgin i marmiror w bardzo wczesnej ciąży.

Post autor: AlicjaJan »

Dzień dobry,
Jestem 3 dni po terminie miesiączki. Beta hcg 700 miu/ml, progesteron 32. W ostatniej cytologii wyszedł jakiś stan zapalny i lekarz przepisał mi gynalgin i macmiror dopochwowo. Byłam pewna, że w tym cyklu się nie uda bo ostatni stosunek miałam 5 dni przed owulacją, a długo się już staramy z mężem. Zużyłam po dwie globulki mniej więcej tydzień przed terminem miesiączki. Martwię się bardzo czy mogłam w ten sposób zagrozić ciąży i czy przez to płód może rozwijać się nieprawidłowo. Na wizytę do lekarza wybieram się dopiero za ok 2 tyg dlatego bardzo proszę o poradę.
Pozdrawiam.

Tomasz Zbroch
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1144
Rejestracja: 27 sie 2012 18:33

Re: Gynalgin i marmiror w bardzo wczesnej ciąży.

Post autor: Tomasz Zbroch »

Spokojnie proszę oczekiwać na tyk etapie może zdarzyć się wszystko a zastosowanie tego typu leków nie powinno mieć kluczowego znaczenia.
Pozdrawiam Tomasz Zbroch.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża po leczeniu niepłodności - pytania do eksperta”