Uplawy

dr n.med. Tomasz Zbroch
Pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej UM w Białymstoku. Poza problemami kluczowymi dla medycyny rozrodu i endokrynlogii ginekologicznej zainteresowania zawodowe skupia na problemach ciąży po technikach medycznych wspomagających zachodzenie w ciążę (AIH, IVF/ICSI) i diagnostyce prenatalnej. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF).

Moderator: Osoby zatwierdzające - ciąża po leczeniu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
berbeć
Posty: 410
Rejestracja: 09 paź 2012 20:24

Uplawy

Post autor: berbeć »

Witam, jestem w 19tc. Stosuje luteine 2x2 dopochwowo. Mam po niej obfita wydzieline bislawa jskby wodnista (z woda). Czy to normalne, czy to moga byc wody plodowe? Naczytalam sie o tum w internecie.
Druga sprawa dotyczy tego ze wczoraj i dzis zauwazylam (przepraszam za doslownosc) jakby jasno zielonkawe pojedyncze glutki w wydzielinie.
Nie mam zadnych dodatkowych objawow. Bylam na wizycie kilka dni temu i akurat mialam pobierany posiew. Nastepna wizyta 25 kwietnia.
Czy moge poczekac do tej wizyty czy musze idc wczesniej? Czy to moze byc grozne dla ciazy?Raz dziennie staram sie podmywac tantum rosa. Czy cos jeszcze zastosowac?
Bardzo prosze o odpowiedz.
Starania od 2010r
[*] 6 tydz. 11.12r
-------------------------
26-27.12.12r- dwie kreski :D
14.01.13r- SERDUSZKO BIJE
31 sierpnia 2013 przyszla na świat nasza ukochana Córcia :*
BOŻE CHROŃ JĄ!
Tomasz Zbroch
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1187
Rejestracja: 27 sie 2012 18:33

Re: Uplawy

Post autor: Tomasz Zbroch »

Trudno oprzeć diagnozę na samym opisie, warto sie przebadać w trakcie objawów, moze wycofac sie z luteiny dopochwowej?
Pozdrawiam Tomasz Zbroch.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża po leczeniu niepłodności - pytania do eksperta”