Ciaza w 5 tygodniu.

dr n.med. Tomasz Zbroch
Pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej UM w Białymstoku. Poza problemami kluczowymi dla medycyny rozrodu i endokrynlogii ginekologicznej zainteresowania zawodowe skupia na problemach ciąży po technikach medycznych wspomagających zachodzenie w ciążę (AIH, IVF/ICSI) i diagnostyce prenatalnej. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF).

Moderator: Osoby zatwierdzające - ciąża po leczeniu

ODPOWIEDZ
milena105
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2012 00:37

Ciaza w 5 tygodniu.

Post autor: milena105 »

witam
jestem w ok 5 tygodniu ciazy( 4 testy ciazowe 99.9%skutecznosci ) ostatni okres 14-16 lutego. cykle 28-30 dniowe, owulacja ok 16 dnia cyklu.jestem po zabiegu laparoskopii 21.11.12 (usuniecie torbieli endometrialnej) z diagnoza endometriozy ktorej badanie histpatologiczne nie potwierdzilo.Bylam dzis u lekarza ktory stwierdzil ze na usg nie widac tego co powinno byc widac cos jednak ona niewie jak to zinterpretowac i ze cos jest nie tak i ze ona tego nigdy w zyciu nie widziala.zrobila mi badanie z krwi na bete kazala wrocic jutro na kolejne i w sb na nast usg.stwierdzila ze moze byc to ciaza pozamaciczna ale ona niewie.
Czy jest mozliwe ze jest za wczesnie na zobaczenie pecherzyka?? nie zbadala mnie tez ginekologicznie i nie zapytala o zadne dolegliwosci. dodam ze nie krwawie urosly mi piersi i biegam do toalety co chwile.Jestem przerazona.pozostaje mi tylko czekac na wyniki krwi.
Tomasz Zbroch
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1187
Rejestracja: 27 sie 2012 18:33

Re: Ciaza w 5 tygodniu.

Post autor: Tomasz Zbroch »

i wynikiem udć sie na wizyte kontrolną!!!
Pozdrawiam Zbroch Tomasz
Pozdrawiam Tomasz Zbroch.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża po leczeniu niepłodności - pytania do eksperta”