Informacje o rodzicach

Ekspertką na forum jest Magdalena Kruk-Rogucka - doktor nauk społecznych i terapeuta systemowy, pracuje w Ośrodku Adopcyjnym TPD w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem w procesie adopcyjnym kandydatów na rodziców adopcyjnych, opieką psychologiczną nad matkami i rodzinami biologicznymi, poradnictwem skierowanym do rodzin adopcyjnych doświadczających trudności wychowawczych, współpracą z ośrodkami opiekuńczo - wychowawczymi. Przyjmuje także pacjentów we własnym gabinecie w Warszawie i specjalizuje się w tematach adopcyjno-płodnościowych.

Moderator: Osoby zatwierdzające - po adopcji

ODPOWIEDZ
chudy
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2016 21:29

Informacje o rodzicach

Post autor: chudy »

Witam, dziś dowiedziałem sie, ze jestem adoptowany. Mam metlik w głowie, muszę z kims pogadac oraz potrzebuje informacji co zrobic aby poznac rodzine biologiczna. Mam 37 lat i wiem, ze jest to szok, mimo tego, ze uwazalem sie za twardego. Pozdrawiam Adam

Magdalena Kruk
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 164
Rejestracja: 24 lip 2012 15:50

Re: Informacje o rodzicach

Post autor: Magdalena Kruk »

Dobry wieczór,
zachęcam Pana do kontaktu z OA, przez który został Pan adoptowany. W Ośrodku,w którym pracuję (OA TPD w Warszawie), prowadzone są spotkania z dorosłymi osobami adoptowanymi. Nawet, jeśli nie został Pan adoptowany za jego pośrednictwem, może Pan zadzwonić i porozmawiać, umówić się na spotkanie. Tel 228272215.
Pozdrawiam serdecznie,
Magda Kruk-Rogucka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po adopcji - pytania do eksperta”