Szukanie biologicznego rodzeństwa

Ekspertką na forum jest Magdalena Kruk-Rogucka - doktor nauk społecznych i terapeuta systemowy, pracuje w Ośrodku Adopcyjnym TPD w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem w procesie adopcyjnym kandydatów na rodziców adopcyjnych, opieką psychologiczną nad matkami i rodzinami biologicznymi, poradnictwem skierowanym do rodzin adopcyjnych doświadczających trudności wychowawczych, współpracą z ośrodkami opiekuńczo - wychowawczymi. Przyjmuje także pacjentów we własnym gabinecie w Warszawie i specjalizuje się w tematach adopcyjno-płodnościowych.

Moderator: Osoby zatwierdzające - po adopcji

ODPOWIEDZ
Melania02
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020 12:30

Szukanie biologicznego rodzeństwa

Post autor: Melania02 »

Witam, mam dość nietypowe pytnie bo widzę że tutaj na forum nie ma nic związanego z tematem który ja bym chciała omówić. Przejdę do sedna.
Czy jest możliwość znalezienia biologicznego brata, który nie byl w tym samym domu dziecka co ja, znam tylko jego imię i nazwisko(być może imię po adopcji też ma zmienione), znam tylko jego datę urodzenia i miejsce zamieszkania gdzie przebywał przed zabraniem do domu dziecka. Nie mam pojęcia gdzie był urodzony. Ale poprostu chciałabym wiedzieć czy jest możliwość jego odnalezienia w jakiś sposób, jeżeli tak to czy bym mogła otrzymać jakieś szczegółowe wskazówki.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po adopcji - pytania do eksperta”