Zakupy

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
ingee
Posty: 599
Rejestracja: 03 paź 2004 00:00

Post autor: ingee »

natabocian dzięki!!!!! :cmok:

kobitki jeszcze jedno..prosze doradźcie!!
Chce kupić dzidzi..ale nie wiem co lepiej :roll: :roll:
Poniewaz nie bede wnosić wózka na moje 3 pięterko..dlatego do usypiania, bujania chce kupić albo kołyske albo leżaczek taki co buja i ma rózne funkcje oparcia od leżacej po siedzącą http://www.chicco.pl/main/map/details.a ... sub_id=122

jednakże równiez fotelik który chce kupić do auta jak i do wózka ma funkcje leżaczka bujanego i nosidła .czyli mozna dziecko tez w tym bujac..

..Poradzcie czy pozostać tylko przy "foteliku" (3 funkcyjnym) czy dokupic kołyske osobno lub ten leżaczek?? Mysle,zeby coś dokupić....?
[url=http://lilypie.com/baby1/060318/2/0/1/+1/]Mój komandosek[/url]
Awatar użytkownika
aknalb
Posty: 1780
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

Post autor: aknalb »

dziewczyny mam możliwość sprowadzenia produktów bezpośrednio od producenta po cenach lepszych od hurtowych wózki dziecięce, łóżeczka, mebelki, pościel itp. . Podaję strony internetowe firm. Tam możecie sobie wejść, pooglądać i jakbyście były czymś zaintewresowane to piszcie na priv. Są to duże różnice cenowe. Do tego trzeba tylko dołączyć koszt przesyłki ale ja najczęściej wysyłam busem i ktoś to sobie odbiera bo jest najtaniej.
Nie mam tylko jeszcze namiaru na stronę niemieckiej firmy sprowadzającej foteliki samochodowe 9-18 kg a które są już dostępne. Moja siostra kupiła go za 160 zł a w Krzysiu były po 360zł. Oczywiście to solidne foteliki trójfunkcyjne z nosidełkiem i nadstawką dodatkowe pasy wewn. itp. Jak znajd
http://www.klups.pl
http://www.babydreams.com.pl
http://www.gluck.pl
Wrogośc śluzu
____________________________
lipiec 2004 Aniołek iui
lipiec 2005 Antoś iui
kwiecień 2007 Blanka natural
styczeń 2010 Nikodem natural
lipiec 2011 aniołek Kubuś 8 tyg.
Awatar użytkownika
ingee
Posty: 599
Rejestracja: 03 paź 2004 00:00

Post autor: ingee »

aknalab dziękujemy :D
[url=http://lilypie.com/baby1/060318/2/0/1/+1/]Mój komandosek[/url]
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

Dziewczyny, jest tu jeszcze ktoś? Szkoda, żeby taki fajny wątek się skończył, chyba, że się gdzieś przeniosłyście....
Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z wózkami dla bliźniaków? Czy są w ogóle szanse, żeby wjeżdżać nimi np. do windy, czy taki luksus można z góry wykluczyć?
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Jest specjalny wątek poświęcony wózkom, a nawet wózkom bliźniaczym - skorzystaj z wyszukiwarki :D Jakby co daj znać pomogę :!: Myślę, ze warto = wózek bliźniaczy to dość duzy wydatek, wiem to barzo dobrze...
Ale czy znajdziesz taki pasujący do windy :? no nie wiem....
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

Dzięki, tak zrobię. Ale swoją drogą, zastanawiam się, jak bliźniakowe mamy rozwiązują ten problem, bo to jest przecież chore, żeby tylko z pojedynczym wózkiem można było swobodnie i bez obstawy wyjść z domu!
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Kratka ja myślę, że w naszym kraju wiele rzeczy jest chorych - ja nie mieściłam się do zadnego sklepu - nawet jak w Realu chciałam oddać bliźniaczy wózek do przechowalni bagażu to nie chcieli przyjąć tylko kazał mi iść na sklep z wózkiem - spytałam którędy mam wejść bo bliźniaczy nigdzie sie nie mieści. nie mówiąc już o wyjściu przy kasach...
a o komunikacji miejskiej musiałam zapomnieć - niskopodłogowców nie ma w naszym mieście...
zrozumiałam co przeżywają ludzie na wózkach inwalidzkich....
tragedia...
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

No, to mnie pocieszyłaś :lol: :!: Przeglądałam trochę bociana pod tym kątem i wszystkie bliźniakowe mamy wydają się jakoś pogodzone z tym problemem. Czyli chyba nie pozostaje nic innego, tylko angażować rodzinę do składania i rozkładania wózka. :roll:
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

No wiesz, moje dziewczynki, jak je adoptowaliśmy miały 13miesięcy więc właściwie teściowa potrzebna mi była na jedno lato :wink: Z dniem skończenia 2 lat małe chodziły wszędzie pieszo, do autobusu wciągałam je za ręce no i jakoś poszło... Jeszcze rok później znajome z piaskownicy nie chciały mi wierzyć, że kaaaaawał drogi chodzimy na nogach,... a dziewczynki miały lepszą kondycję odemnie :oops: Bliźniaki szybciej dorastają :wink:
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

No tak.....a w sumie najważniejsze, że są.....Dobrej nocy :)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

................
Ostatnio zmieniony 28 sie 2010 11:33 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edi-rs
Posty: 2037
Rejestracja: 30 paź 2003 01:00

Post autor: edi-rs »

Generalnie wózki bliźniacze są dostosowane do obowiązującej w Polsce normy budowlanej i powinny się mieścić we wszystkie drzwi wejściowe.
Wózki mają szer do 80 cm, takie obok siebie, drzwi wejściowe powinny mieć 90 cm. W moim bloku akurat nie mają :wink: ale w 80 wózek też się mieści.
Mam emmaljungę cerox i jak dla mnie jest super :lol:
Jeździmy na zakupy i wszędzie gdzie nie ma schodów :wink: z komunikacji miejskiej nie korzystam bo jej nie ma. Poza tym zawsze lepiej się przelecieć z maluchami nawet kilka kilometrów niż jeździć autobusem, bo wybranie się na spacer z bliźniakami, to nie lada wyczyn i trzeba to wykorzystać.
Problemem przy wyjściu na spacer nie jest wniesienie czy zniesienie wózka ale wniesienie czy zniesienie maluchów i tu niestety trzeba angażować drugą połowę albo po prostu zyczliwych sąsiadów :D . Do czasu gdy podróżują w nosidłach-gondolach to pół biedy, gorzej jak nosidła za małe a maluchy jeszcze takie przelewające się przez ręce.
Teraz jednego pakuję w nosidełko na brzuchu drugiego pod pachę, torba na plecy i pozostaje jeszcze wolna ręka żeby zamknąć drzwi :wink:
[url=http://b2.lilypie.com/mUdgp2/.png[/img]Marek i Michał[/url] :love::love: Ur. 7.02.05.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

Dzięki edi-rs za cenne info., szczególnie, że brzmią optymistycznie. Ale z tą szerokością drzwi, to jakoś powątpiewam... Dziś zaczęłam nawet mierzyć różne (głównie przeraża mnie winda) i wychodzi mi, że jeśli nawet wózek wejdzie, to na wcisk, ale sprawdzę tę emmaljungę, może jest ciut węższa.
A przy okazji, dla dziewczyn z W-wy: dostałam od koleżanki cynk, że na Chełmżyńskiej 1 jest fajna hurtownia z art. dziecięcymi. Ale w detalu sprzedają tylko w soboty. Ja jeszcze jej nie sprawdziłam, ale zamierzam się wybrać, więc jakby co, dam znać, czy faktycznie warto...
Awatar użytkownika
electra
Posty: 969
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: electra »

Witajcie,
jestem w 10tc, i to ciąży bliźniaczej i chętnie poczytam informacje ,które mogą mi się przydać w przyszłości :wink:
pozdrawiam watek :wink:
5 ISCI- dziękuję NOVUM - to dwóch chłopaków - mają już 2 miesiące
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 218
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kratka »

Fajnie, electra, podtrzymujmy wątek, bo przez wakacje zginie...a szkoda by było!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”