Jest córeczka!! Naprawdę jest!!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Lena29
Posty: 1740
Rejestracja: 30 kwie 2003 00:00

Post autor: Lena29 »

Chica , ale super wiadomość . Wspaniale , wspaniale i jeszcze raz wspaniale . Tyle radości , takie maleństwo . Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :flowers: :flowers: :flowers:
Dziękuję Bocianowi za ludzi których poznałam , za pomoc i wsparcie , trzymajcie się :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Posty: 5091
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Tygrys »

Chica i ja tu zajrzałam więc chciałam ci pogratulować !! !!! !!!! :cmok: :love:

OGROMNIE SIĘ CIESZĘ

:DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD:
Aniołki 10.10.2006, 11.2008,12.2010
06.2010. cb
Novumowy Maciuś ur. 17.06.2009r. i Kacperek ur. 01.08.2011r. oraz
naturalny cudzik Szymon ur. 01.10.2012r.
Awatar użytkownika
Marnna
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2002 00:00

Post autor: Marnna »

Chica :!: ja również ogromnie sie cieszę i ogromnie Wam
GRATULUJĘ :!: :!: :!:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

I trzymam cały czas kciiuki, zeby Wasza Malutka szybko zawitała w Waszym domku :drink3: :lov2: :sleep:
[color=red][b]POZDRAWIAM
Marnna- mama dwóch cudownych Bąbli[/b][/color]
Awatar użytkownika
Violon
Posty: 55
Rejestracja: 12 cze 2003 00:00

Post autor: Violon »

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt, ta data to jest szczególna. Wiem coś o tym, bo sama urodziłam sie 16. października!!! To bedzie kochaniutki bobasek:) Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

super, suuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!

ojoj, to bedziecie musieli czekać aż pięć tygodni, żeby ją zabrać do domku? :roll:

oby nie, oby nie, ale jak, hm......

gratulacje serdeczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Kochani!!! Dziekujemy Wam wszystkim i kazdemu z osobna!!! Jutro o 9:00 bedziemy w osrodku rozmawiac o naszej Coreczce. Jak tylko bedziemy w domu to napiszemy co wiemy.

Agna, u nas nie czeka sie 6 tygodni, tylko dzieci prosto ze szpitala trafiaja do rodziny adopcyjnej, tylko ze na ten czas na zasadzie rodziny zastepczej.

Jak ja wytrzymam do jutra? :roll: Jeszcze 11 i pol godziny...

Chica i Chic- szczęśliwi rodzice Oleńki:-) (ur. 16.10.03r, z nami od 24.10.03r.):-) http://foto.onet.pl/0,18279706,710070,user.html

Awatar użytkownika
siwaczka
Posty: 3267
Rejestracja: 14 lis 2002 01:00

Post autor: siwaczka »

chica4 pisze: Jak ja wytrzymam do jutra? :roll: Jeszcze 11 i pol godziny...
To będzie najdłuższe 11 i pół godziny nowoczesnej Europy :D ... ale zleci, tak jak zleciało 11 miesięcy Twojej ciąży ...
Życzę powodzenia ... :cmok: ...
Awatar użytkownika
Smoki_M
Posty: 244
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: Smoki_M »

Ojej :) Ty chyba miałaś jakieś przeczucia :) Byłaś już prawie jak kobieta tuż przed porodem, taka niecierpliwa, nie mogłaś znaleźć sobie miejsca, nie wiedziałaś co ze sobą zrobić, a tu proszę - powód się znalazł :) Wszystko jak w puzzlu. Ja też tak chcę!!

Uchachana Iwcia
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

:flowers: :flowers: chica4-to wspaniała wiadomość-przeogromne gratulacje !!! :flowers: :flowers:

Napisz jutro o małej jak tylko od niej wrócicie !!! :cmok: :flowers:
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 522
Rejestracja: 10 sty 2003 01:00

Post autor: terenia »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D - i cóż tu jeszcze powiedzieć :?:
justyna71
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2003 01:00

Post autor: justyna71 »

OROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gonia36
Posty: 340
Rejestracja: 05 mar 2003 01:00

Post autor: gonia36 »

Chica, Chic wszystkiego naj :flowers: naj :flowers: naj :flowers:. Cieszymy się razem z Wami i trzymamy kciuki. Oby tym razem to była wasza córeczka, życzymy Wam tego z całego serca. My też jutro o dziewiątej mamy ważne spotkanie a mianowicie mamy rozprawę adopcyjną. A wiec do jutra i mam nadzieję że wymienimy się dobrymi wieściami. :cmok:
chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Madzka, 4 dni??? Rzeczywiście :D Toz to zupełne maleństwo 8O :wink: !!!

Sowa, Joki, Marnna dziekuje za kciuki, na pewno się przydadza :D ) im wiecej tym lepiej :D

Nata, ja mysle, ze nie wytrzymam :lol: Dlatego miotam się miedzy kuchnia, lazienka, pokojami a Bocianem i wymyślam sobie rozne zajecia, na które mogę nie znaleźć czasu niedługo :) ) Dlaczego nie pomyslalam wczesniej żeby zrobic to czy tamto, tyle miałam czasu…;-)) Nie było motywacji, teraz już jest i to JAKA. Wszystko zrobie tej nocy :D

Kala, nie szokuj się i mnie przy okazji, prosze;-)) Naprawde taka malutka???

Amela, dziekuje, choc na gratulacje to chyba troszke za wczesnie, dopiero jak będziemy w domu i minie ustawowe 6 tygodni, będę się czuc bezpiecznie z gratulacjami, na razie licze na kciuki :) )

MMcia, dziękuję, jeśli Ty ich znasz :D , to czuje się całkowicie bezpieczna;-))

Kaczucha, ciotki i wujkowie zostana zasypani wiadomościami, bo z kim jak nie z Bocianami mam się dzielic tymi informacjami :D )

Masza, Agusia70, Mufka121, Misie, Tygrysku dziękuję :D )

Asteriksy, dziekuje. Macie racje, wszystkie sprawy leca naraz- jak to przezyc?


Lena, ta nowa droga „chodzila” za mna i „chodzila” az wreszcie „doszla”. Jakie to piekne uczucie, nie mogę w to jeszcze do konca uwierzyc :D )


Violon, na pewno będzie kochaniutki, taki jak rodzice;-))

Delicja, jutro jeszcze chyba nie bedziemy widziec naszej Córeczki. Jak pojedziemy do niej, to juz od razu, zeby zabrac ja do domu. Jutro mamy dostac szczegolowe informacje, a po nia pojedziemy pewnie dzien czy dwa pozniej. Jutro sie dowiemy, to napisze Wam jak to bedzie.

Siwaczko, masz racje, ze to najdluzsze godziny, ale na szczscie czas plynie i one mijaja. Dzieki bocianowi jakos przetrwam do jutra :)

Iwciu, woobraz sobie, ze kilka osob z naszego otoczenia mialo przeczucia rozwiazania naszej ciazy. My tez "cos" czulismy. :) :)

Ciekawe co z moja praca? 8O Jutro moze byc rozmowa kwalifikacyjna przed komisja.

Tereniu, Justynko71 dziekuje Wam.:-))

Jutro Wasze kciuki i zyczenia będą bardzo przydatne, licze, ze pomoga by wszystko ułożyło się jak najlepiej.

Goniu36, dziękujemy i tez trzymamy za Was kciuki, choc to już tylko formalność :D :D :D

Chica i Chic- szczęśliwi rodzice Oleńki:-) (ur. 16.10.03r, z nami od 24.10.03r.):-) http://foto.onet.pl/0,18279706,710070,user.html

Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

Chica, dopiero teraz dotarłam do TEJ wiadomości. O Matko! Czuję sie jakby to do mnie zadzwonił TEN telefon.
Gratulacje!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

BRAK MI SŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAMUROWAŁO MNIE! CHICA - TAK PRZEOGROMNIE SIĘ CIESZĘ, KOCHANA I AŻ MNIE ZATCHNĘŁO. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
GRATULACJE OD PRZEMKA I ILONKI
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”