Byliśmy w OAO!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kostesia
Posty: 1054
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: kostesia »

Oj Ty bys chciała tak szybko i bez problemów... :D To nie u nas, nie u nas.

A przy okazji jakos sie ostatnio bardzo mijamy, ale pamiętaj, że jak jeszcze po drodze spotkasz taka panią, to ja jej przedstawie inne argumenty: :firing: :judge: :bash: :finger: :bash: :bash: .

I strasznie sie cieszę Pati z Waszej decyzji. Informuj na bieżąco.
Wielki :cmok:
Awatar użytkownika
BEAZAR
Posty: 112
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: BEAZAR »

Witaj Pati !
Cierpliwości :!: :!: :!:
Myślę, że gdybyś była zdrowa i prosiła lekarza o badania kontrolne to nie otrzymałabyś skierowania. Na głupotę ludzką czasami nie ma lekarstwa.
My trafiliśmy na super lekarza. Nawt nie zajrzał do kartoteki, stwierdził, że to bardzo szlachetny czyn z naszej strony i życzył powodzenia.
Pati, my bocianowicze pokonamy jednak wszystkie przeszkody aby osiągnąć cel.
Życzę powodzenia, ja na szczęście już dokumenty złożyłam i czekam na rozmowy (z niecierpliwością)
Pozdrawiam :lol:
Beata Romek i Kasienka
Awatar użytkownika
andyk
Posty: 246
Rejestracja: 24 lut 2003 01:00

Post autor: andyk »

Pati ale masz szczęście do służby zdrowia.
A może tak mała informacja do Ministra Zdrowia o sensowności wydawania podobno niewystarczających pieniędzy w służbie zdrowia na bezsensowne badania. Nie martw się bywają większe katalogi koniecznych badań.
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

pati, ja tez robilam takie badania, np. mialam jeszcze przeswietlenie pluc.
zalatw wszystko i miej ich w nosie.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Patko, wyciągnij z tego pozytywne aspekty – przynajmniej się za darmo przebadasz :lol: :lol: :lol: , a od czasu do czasu warto sobie zrobić podstawowe analizy moczu i krwi, lepiej wiedzieć „co w trawie piszczy”.
Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości :spineyes: :cmok: .
Ewka
Awatar użytkownika
grażka
Posty: 141
Rejestracja: 09 gru 2002 01:00

Post autor: grażka »

HIP HIP I HURA HURA!!!!!!!
Pati gratulujemy i dalej do przodu :D
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Hej, Pati - GRATULACJE decyzji i spokoju :!:
A czy uporałaś się już z biurokracją :?: :wink:
Trzymamy kciuki :!:
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

Dzięki Wam wszystkim :cmok:
Wyobraźcie sobie, ze mój mąz poszedł dzisiaj (sam!) do tej samej przychodni, tylko do innego (czytaj normalnego :wink: ) lekarza. Przedstawił sytuację. I... lekarz wydał takie zaświdczenie bez problemu! Co więcej, wydał również dla mnie, zaocznie!!!
Dziwny jest ten świat :wink:

A cierpliwości to zawsze mi brakowało :oops: Teraz trenuję :)
Awatar użytkownika
andyk
Posty: 246
Rejestracja: 24 lut 2003 01:00

Post autor: andyk »

Pati no teraz szybko do Ośrodka i pewnie czeka Cię ćwiczenie cierpliwości.
Oby szło jak najszybciej
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lis 2002 01:00

Post autor: Agusia »

PATI!
NO, CO ZA GŁUPOTA! COŚ MI SIĘ PRZYPOMNIAŁO! JA W ZESZŁYM ROKU, JAK SKŁADAŁAM PAPIERY, TO MUSIAŁAM IŚĆ DO OKULISTY! A MAM -10 DIOPTRII, WIĘC BYŁO SKECZOWO, BO PANI DR NAJPIERW NIE CHCIAŁA MI WYDAĆ ZAŚWIADCZENIA, ŻE SIĘ NADAJĘ DO WYCHOWANIA DZIECI I SAMA NIE POTRZEBUJĘ OPIEKI, BO..... JAKBYM KIEDYŚ CHCIAŁA DOSTAĆ RENTE NA OCZY, TO CO ONA MI POWIE..... :twisted: A NA DIABŁA MI RENTA!!!! JA CHCE DZIECKO!!! MÓWCIE CO CHCECIE, ALE GINEKOLOGÓW I OKULISTÓW TO JA NIE LUBIĘ, BO SIĘ MNIE CHRONICZNIE CZEPIAJĄ!!! ALE PAPIER DOSTAŁAM I MAM WSZYSTKO W NOSIE! :lol: I NIE OŚLEPŁAM JESZCZE, I RENTY NIE POTRZEBUJĘ I BĘDĘ MIAŁA DZIECKO, TRALALALA!
Agusia
NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE MAMUSIA WERONIKI I MARTY
[url=http://foto.onet.pl/eakyg,488fsgw44gf0]moje skarby[/url]
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

AGUSIA!!! JESTEŚ ŚWIETNA!!!!!!!!!!!!!!!!!
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lis 2002 01:00

Post autor: Agusia »

Dzięki, Anitusia! Bo, wiesz, ja tak plotę z radości, tak jakbym miała właśnie śpiewające, rozchichotane "rozwiązanie" tej mojej dłuuuuuuugaaaaśnej adopcyjnej ciąży!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrowionka wesołe dla Pati i wszystkich czekających i "doczekanych"! :lol:
Agusia
NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE MAMUSIA WERONIKI I MARTY
[url=http://foto.onet.pl/eakyg,488fsgw44gf0]moje skarby[/url]
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

AGUSIA! WIELKIE DZIĘKI!
:cmok: :cmok: :cmok:
Awatar użytkownika
Ewa
Posty: 198
Rejestracja: 10 kwie 2002 00:00

Post autor: Ewa »

No to ja chyba jakaś dziwna jestem :roll:
Przed wizytą u lekarza rodzinnego po zaświadczenie (nie byłam u niego wcześniej ani razu - pusta kartoteka) sama, z własnej inicjatywy zrobiłam podstawowe badania i z wynikami stawiłam sie u lekarza.
Nie wyobrażałam sobie, że mogę oczekiwać od kogoś, że patrząc w moje "piękne" :wink: oczy podpisze się pod takim zaświadczeniem. Chciałam dać przynajmniej minimum informacji o stanie swojego zdrowia.

Moim zdaniem bardziej kontrowersyjne jest wymaganie takiego zaświadczenia i stawianie lekarzy (bez pełnej diagnostyki) przed takim obowiązkiem. A jakie schorzenia stanowią przeciwwskazania do opieki nad dziećmi? Czy jest jakiś wykaz, uczą tego na medycynie? Czy inne zdrowie powinni mieć rodzice adopcyjni a inne biologiczni?
Agusiu - czy Twój wzrok był przeciwwskazaniem do urodzenia własnego dziecka? czy dopiero dla OA stanowił problem?
W każdym razie moja pani doktor wyraziła powątpiewanie w sens żądania takich zaświadczeń, ale z chęcią mi je wystawiła :D

Szczęśliwie w moim OA nie wymagają zaświadczeń z poradni zdrowia psychicznego (nie żebym się obawiała :wink: ) i innych poradni odwykowych - bo to też (przy braku np. rejonizacji) wydaje się "lekko" dyskusyjne.
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

taaaaaaaaaaaaaaaaa :)

my właśnie w przyszłym tygodniu zamierzamy iść do odwykówki i do psychicznej poradni i mam nadzieje, że na moje "piekne oczy" wydadzą nam zaświadczenie treści:

taka, a taka nie jest pacjentką i taki a taki nie jest pacjentem... bo przeciez nas badac nie będą, nie?

a jak wygląda zaświadczenie od lekarza rodzinnego? tylko "jest zdrowa", czy jest jakiś tekst typu "brak przeciwskazań do adopcji"? napiszcie proszę!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”