Tylko dla oczekujących na adopcję!!:D

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany

Co mną kierowało w podjęciu decyzji o adopcji??

Potrzeba bycia rodzicem.
71
38%
Brak innych możliwości.
9
5%
Bo wypada mieć dziecko!
0
Brak głosów
Potrzeba dawania miłości.
104
56%
Współczucie.
1
1%
 
Liczba głosów: 185

Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Ostatnio nawet praca mi nie pomaga. :( Dorunia masz jakiś pomysł na coś pożytecznego do roboty? Chodzę z kąta w kąt i nie mogę mogę się niczym zająć. :(
A jeszcze niedawno było tak dobrze - czekałam spobie spokojniutko i nawet nie narzekałam na czekanie. Chyba tak musi być. Ach, te nastroje... w końcu ciąża ma swoje prawa.
Awatar użytkownika
Axela
Posty: 254
Rejestracja: 25 lut 2002 01:00

Post autor: Axela »

No ja mam to samo : bezradność - zawieszenie w próżni. Co tu ze sobą zrobić ? trudno mi jest zaplanować najbliższe dwa tygodnie, nie mówiąc już o najbliższych miesiącach, bo to może już będzie. Ale może wcale nie. I mam nadzieję, że to CISZA przed BURZĄ - siwaczka! bardzo ładne stwierdzenie :)
Mama Ignasia
Awatar użytkownika
majka3
Posty: 345
Rejestracja: 19 sty 2002 01:00

Post autor: majka3 »

U mnie zanosi się na ciszę, ale nie przed burzą. Nie mam optymistycznych wiadomości z ośrodka. Nie dość, że prawdopodobnie będę musiała jeszcze czekać jakieś 2-3 miesiące(!!!) , i to jak dobrze pójdzie. To w dodatku dowiedziałam się , ze było juz dla nas dziecko ( ale widać że to jeszcze nie NASZE) ale matka wycofała się po 4 tygodniach.
Przez te wszyskie lata nauczyłam sie czekać, ale bez przesady ile można??? Składam oficjane zażalenie na bociana!
Żeby nie poddac sie smutkowi i konstruktywnie go wykorzystać, pojechałam do sklepu, kupiliśmy śliczne łóżeczko z materacykiem, rozłożyliśmy je w drugim pokoju i zachwycamy się na razie łóżeczkem.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Majka, powiedzieli wam że jeszcze tak długo musicie czekać?
Awatar użytkownika
majka3
Posty: 345
Rejestracja: 19 sty 2002 01:00

Post autor: majka3 »

2-3 miesiące sa całkowice orientacyjnie podane.Nie ma w tej chwili dzieci urodzonych. Są kobiety które wstępnie zadeklarowały zrzeczenie, ale jeszcze do porodu mają trochę czasu, do tego dodać 6 tygodni do namysłu i uzbiera się trochę czekania. Do tej pory jakoś znosiałam to czekanie dobrze, ale teraz trochę zasmuciła mnie ta informacja. Intuicja podpowiadała mi, ze to już niedługo, ale tym razem chyba mnie nieco zwiodła. Rodzinę już powoli zaczęłam wprowadzać w nastrój oczekiwania , a tu znowu stagnacja.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

O rany, to nie podnieśli cię na duchu. Skoro nie ma dzieci to nie ma co liczyć na cud. Z drugiej strony może lepiej jest znosić to czekanie jeśli wiadomo, że przez jakieś 2 miesiące nic się nie wydarzy. Można przynajmniej spróbowac jakoś normalniej żyć przez ten czas.
Ja tez już nie wierzę w moją intuicję. Myślałam że dowiem się dzisiaj czegoś ale niestety dalej nic nie wiadomo. Nawet orientacyjnie nic nie wiem ile to moje czekanie może jeszcze potrwać. :cry:
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Lista oczekujących!!!

Post autor: Dorunia »

Tak kontrolnie przypominam listę, może już można jakieś zmiany wprowadzić lub ktoś chce zostać dopisany do listy

1. Klara35 - 19 miesięcy - Łódź
2. Axela - 18 miesięcy - Poznań
3. Ania71 - 9 miesięcy - ?
4. Dorunia - 9 miesięcy - Łódź
5. majka3 - 9 miesięcy - Kraków
6. Mietek - 8 miesięcy - Podlasie
7. dorotka - 8 miesięcy - Gliwice
8. panett - 8 miesięcy - Kartuzy
9. Asteriks - 7 miesięcy - Żagań
10. Agusia - 7 miesięcy - Lublin
11. Sowa - 6 miesięcy - Tarnów
12. pysia6 - 5 miesięcy - Warszawa
13. LALA27 - 4 miesiące - Starachowice
14. chica4 - 2 miesiące - Wrocław
15. Coco - 2 miesiące - pomorskie
16. martaFFM - miesiąc - Frankfurt
17. kasiaw11 - 25 dni - Poznań
18.Aggga - 16 dni - ?
19. annamaria - nie pochwaliła się ile czeka na drugą pociechę, ale wiemy że czeka - Wrocław

No i mam nadzieję że dzięki tej liście bociany znają dokładny rozkład lotów. :wink:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2003 00:57 przez Dorunia, łącznie zmieniany 4 razy.
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
martaFFM
Posty: 62
Rejestracja: 08 sty 2003 01:00

Post autor: martaFFM »

Hej!

Dzisiaj zamowilam sobie wolne na przyszly czwartek w ktory przychodzi do nas pani z osrodka. Chcemy wprost zapytac, jak ocenia nasze szanse (Tutaj starajacy nie dostaja do reki opinii! Wiec wlasciwie nie wiesz czy cie zakwalifikowali czy nie. Chyba, ze mily pracownik osrodka ci to powie, to dopiero, nie?).

Maju, nic sie nie martw. Moja najlepsza krakowska przyjaciolka urodzila w wlasnie synka. Wiec czy to nie dobry znak dla krakowskich Majek?

Doruniu, lista jest swietna!

trzymajcie sie, poudrowienia z burego Frankfurtu,
marta
Awatar użytkownika
martaFFM
Posty: 62
Rejestracja: 08 sty 2003 01:00

Post autor: martaFFM »

Maju, moja najlepsza przyjaciolka to wlasnie Maja!
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Lista powstała 17.01.2003 i na razie nie ma co w niej zmieniać prócz czasu oczekiwania. No bociany co jest......dalej do roboty ludzie na dzieci czekają :!:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
kasiaw11
Posty: 15
Rejestracja: 21 lis 2002 01:00

Post autor: kasiaw11 »

Melduję sie po powrocie z Warszawy!
czekamy z Jackiem od ... 06-01-2003 r.
I juz nam sie dłuży. 4 lutego idziemy na rozmowe z pedagogiem do OAO - ciekawe jak będzie.
Kasia
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Witam kasiaw11 :!:
Już zostałaś umieszczona na liście oczekujących :D
Życzę powodzenia i jak najkrótszego pobytu na liście :lol:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
kasiaw11
Posty: 15
Rejestracja: 21 lis 2002 01:00

Post autor: kasiaw11 »

Wydało się, że noszę okularki! :oops: Mam tu przecież numerek 17
Aha! jestem z Poznania.
Kasia
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Kasiu, ja przed chwilką Cię dopiero umieściłam na liście, przepraszam że źle się wyraziłam :oops: Własnie dopisałam skąd jesteś :)
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

No tak, mamy już 30 styczeń. Ciekawe czy gdy będe zmieniać listę z początkiem lutego, będę mogła kogoś z niej usunąć.
Mam nadzieję że tak. :)
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”