Piątkowa gorąca linia!!!!!!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

No i co tam u p. doktor??? :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Nemi
Posty: 412
Rejestracja: 09 paź 2002 00:00

Post autor: Nemi »

Dziekuje Wieloraczek :D
U pani doktor? Hmmm..... ja nie dalam koncertu, ale mój braciszek tak :) Ladnie nawet usiadlam i bylam cichutko gdy mnie pani doktor osluchiwala :D Niestety nadal charchocze i dostalam taki pomaranczowy syropik. Mama dolewa mi do mleczka i nie musze sie denerwowac, ze jeszcze cos we mnie wciskaja. Wszyscy maja nadzieje, ze mi po tym przejdzie. Bardzo sie martwia :( Niestety mi nie przybylo zbyt wiele gramów, ale Jeremi mnie prawie dogonil i kazde z nas ma dobre 5,5 kg :D A od wczoraj to chyba rosniemy bo spimy i jemy i spimy i jemy. Ja to jeszcze marudze i placze przy zupce i deserku, a nie wiem dlaczego :roll: chyba dla zasady :wink: A wczoraj to Jeremi dostal wody w szklance. Ale mial mine , gdy tylko spróbowal:D Peknac ze smiechu mozna bylo, tak sie krzywil!!! To jest chyba sposób, aby przerzucil sie na wode, bo w butelce to woda nie przejdzie. Poprostu nie smakuje!
Awatar użytkownika
daromira
Posty: 834
Rejestracja: 19 lut 2004 01:00

Post autor: daromira »

Nemi, widziałam ,widziałam Wasze Skarby :D Cudne dzieciaczki.Och!! 8) No kochani ,ani się nie obejżycie jak panny i kawalerowie przez drzwi i okna będą się dobijać :bdent:
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Nemi jeżeli bede miala córcię to rezerwuję twojego syna na zięcia!!! :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
daromira
Posty: 834
Rejestracja: 19 lut 2004 01:00

Post autor: daromira »

Proszę jaka zapobiegliwa :D
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

hihihi
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Nemi jak tam pierwszy Dzień Matki z Toba w roli głównej??? :D
Dzieciaczki zasypały Cię kwiatami???
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Nemi
Posty: 412
Rejestracja: 09 paź 2002 00:00

Post autor: Nemi »

Owszem, kwiatki były, tylko tak dziwnie „pachniały”! :hihi:
Było naprawdę bardzo miło, czego Wam też życzę!!!!
Trochę byłam zabiegana i dzieci nie pozwalały za długo przeglądać bociana. Ale już jesteśmy po wizycie u neonatologa, u okulisty i słuchowca, po usg bioderek i echu serca. Trochę nas to wybiło z naszego rytmu, ale przynajmniej więcej wiemy. Bioderka są w porządku, s¬ch tez, u Reremisia jest mała dziurka na serduszku – może zrośnie się i mają białe tarcze nerwu wzrokowego, co może się cofnąć. Czeka nas jeszcze wizyta u neurologa.
Co najważniejsze powoli wychodzimy na prostą ze szczepieniami. Pierwsze wspólne już przeżyliśmy – łezka mi się zakręciła, ale nasze drobinki były bardzo dzielne!!!!! I nie było problemów po szczepieniu. Małe twardziele!!! :D
Gigusia i Reremiś z dnia na dzień się zmieniają. Rosną, buźki maja pełniejsze, brzoskwiniowe, a jak się śmieją! Swoim żelaznym uściskiem wszystko chwytają nie mówiąc, o naszych włosach, które wzbudzają ich chęć posiadania i powoli robią się nam łyse placki. Nie zdziwcie się jak będę miała perukę. :wink:
Już nie wyobrażamy sobie innego życia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i na nowo odkrywamy świat! Codziennie doświadczamy wielu niesamowitych uczuć, wzruszeń, emocji! Jest cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:love: :loving: :love: :loving:
Awatar użytkownika
daromira
Posty: 834
Rejestracja: 19 lut 2004 01:00

Post autor: daromira »

Iguniu i Jeremi samych uśmiechów w dniu Waszego święta życzy ciocia Darka :D :D :flowers: :D
Awatar użytkownika
wieloraczek
Posty: 566
Rejestracja: 07 lip 2003 00:00

Post autor: wieloraczek »

Nemi

cudnie odkrywać świat w czwórkę, może nas też to czeka??? :lol: :lol:

wieloraczek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”