DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Archiwum forum "Adopcyjne dylematy"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
larsana
Posty: 1167
Rejestracja: 10 mar 2009 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: larsana »

Dzieci są już w nowym domu :) dziekuję wszystkim za odzew.
Awatar użytkownika
sasanka2
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2009 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: sasanka2 »

Rodzice adopcyjni poszukują "swojego" dziecka. Chcemy stworzyć dom dziecku lub rodzeństwu, które z jakichś przyczyn nie może go mieć. Może tą drogą uda nam się odnaleźć
Awatar użytkownika
Gantos
Posty: 64
Rejestracja: 16 maja 2006 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gantos »

Dziewczynka prawie dwuletnia z czystą sytuacją prawną z przeznaczeniem do adopcji szuka rodziny adopcyjnej.
Dziewczynka ma stwierdzone Fas ale jak dotąd dobrze się rozwija. Jest bardzo kontaktowym, fajnym i ładnym dzieckiem. Jeśli nie znajdzie szybko rodziny w Polsce pójdzie do adopcji zagranicznej.
Jeśli ktoś chciałby zostać rodziną dla dziewczynki proszę o kontakt na pw.
[i][b]Przestaliśmy się modlić o cud poczęcia, a zaczęłam się modlić o dar rodzicielstwa. Zrozumieliśmy, że Bóg wybrał nam inną drogę niż to sobie sami zaplanowaliśmy. Dziś już w komplecie :)[/b][/i]
Awatar użytkownika
aaggaamm
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2008 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: aaggaamm »

Witaj Gantos.
Napisaliśmy z żoną do Ciebie na pw, prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
Gantos
Posty: 64
Rejestracja: 16 maja 2006 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gantos »

Gantos pisze:Dziewczynka prawie dwuletnia z czystą sytuacją prawną z przeznaczeniem do adopcji szuka rodziny adopcyjnej.
Dziewczynka ma stwierdzone Fas ale jak dotąd dobrze się rozwija. Jest bardzo kontaktowym, fajnym i ładnym dzieckiem. Jeśli nie znajdzie szybko rodziny w Polsce pójdzie do adopcji zagranicznej.
Jeśli ktoś chciałby zostać rodziną dla dziewczynki proszę o kontakt na pw.
:D

Dziewczynka znalazła szczęśliwie rodzinę. Życzymy wszystkiego naj.. i szybkich procedur.
[i][b]Przestaliśmy się modlić o cud poczęcia, a zaczęłam się modlić o dar rodzicielstwa. Zrozumieliśmy, że Bóg wybrał nam inną drogę niż to sobie sami zaplanowaliśmy. Dziś już w komplecie :)[/b][/i]
Awatar użytkownika
Sasetka
Posty: 1973
Rejestracja: 22 lis 2005 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Sasetka »

Już znaleźli się rodzice :?: 8O
To super
Adoptuś Juniorek - lat 7
Brzuszkowa Niespodzianka - lat 3
Kropek - 10 tc [*]
Bączek- tp 23.11.2012
Awatar użytkownika
Gantos
Posty: 64
Rejestracja: 16 maja 2006 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gantos »

Tak dziewczynka znalazła już rodzinę. Była to pierwsza rodzina która się skontaktowała w jej sprawie. Po poznaniu jej sytuacji i pierwszym kontakcie motylki zaczęły krążyć i wszystko jest już na najlepszej drodze.
Powodzenia :D :D
[i][b]Przestaliśmy się modlić o cud poczęcia, a zaczęłam się modlić o dar rodzicielstwa. Zrozumieliśmy, że Bóg wybrał nam inną drogę niż to sobie sami zaplanowaliśmy. Dziś już w komplecie :)[/b][/i]
Awatar użytkownika
Morela7
Posty: 1626
Rejestracja: 09 kwie 2008 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Morela7 »

Gantos super jak ja się cieszę jak dzieciaczki z jakimikolwiek obciążeniami znajdują kochających i czekających na nich rodziców, gratuluję rodzicom i maleńkiej :flowers:
Susi i Mila

BÓG ZSYŁA WYJĄTKOWE DZIECI TYLKO WYJĄTKOWYM RODZICOM

Odwaga to cecha mądrych ludzi. Tupet - broń głupców

KOCHAM CIĘ ZA TO, JAK SIĘ CZUJĘ I CO O SOBIE MYŚLĘ, KIEDY JESTEM Z TOBĄ
Awatar użytkownika
Gantos
Posty: 64
Rejestracja: 16 maja 2006 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gantos »

niestety właśnie się dowiedziałam że rodzina się wycofała bo otrzymali równocześnie ze swojego oao propozycję adopcji rodzeństwa, co było ich marzeniem od początku.
W tej sytuacji dziewczynka nadal szuka rodziny adopcyjnej.
Jeśli ktoś chciałby zostać rodziną dla dziewczynki proszę o kontakt na pw.
:D Mam ogromną nadzieję że dziewczynka znajdzie wreszcie ludzi którzy ją pokochają i nie będą bali się Fas.
[i][b]Przestaliśmy się modlić o cud poczęcia, a zaczęłam się modlić o dar rodzicielstwa. Zrozumieliśmy, że Bóg wybrał nam inną drogę niż to sobie sami zaplanowaliśmy. Dziś już w komplecie :)[/b][/i]
Awatar użytkownika
Gość

Re: Druga i kolejna "ciąża" adopcyjna!!

Post autor: Gość »

czesc wszystkim
ja z informacja ze dom dziecka w bolesławcu poszukuje rodziców dla 5 letniego Adrianka - jesli ktos szuka synka w tym wieku podaje namiar do dd 75 73 222 64
Awatar użytkownika
Gość

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gość »

czesc wszystkim
ja z informacja ze dom dziecka w bolesławcu poszukuje rodziców dla 5 letniego Adrianka - jesli ktos szuka synka w tym wieku podaje namiar do dd 75 73 222 64
Awatar użytkownika
Gość

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gość »

zapraszam również do zajrzenia na www.twoja-adopcja.pl
Fundacja zamieszcza informacje o dzieciach z całego kraju które szukają rodzin adopcyjnych bądź zastępczych:):)
gosia27
Posty: 43
Rejestracja: 24 lis 2006 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: gosia27 »

Gantos pisze:niestety właśnie się dowiedziałam że rodzina się wycofała bo otrzymali równocześnie ze swojego oao propozycję adopcji rodzeństwa, co było ich marzeniem od początku.
W tej sytuacji dziewczynka nadal szuka rodziny adopcyjnej.
Jeśli ktoś chciałby zostać rodziną dla dziewczynki proszę o kontakt na pw.
:D Mam ogromną nadzieję że dziewczynka znajdzie wreszcie ludzi którzy ją pokochają i nie będą bali się Fas.
witam, czy dziewczynka znalazla juz rodzinke czy nadal szuka?
marikaczer
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2010 21:13

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: marikaczer »

Dorunia pisze:
kamargo pisze:Witam
Znam trójkę rodzeństwa do adopcji-wolne prawnie
2 dziewczynki 6 i 7 lat oraz chłopiec 4 lata
dzieci są świetne obecnie są u nas w RZ ,nigdy nie były w placówce.
Mam nadzieję że jeszcze mają szansę na adopcję.
kontakt 501 426 708
jak czytam te ogloszenia to nie moge uwierzyc.ja jestem samotna 35 latka mieszkajaca od 17 lat w holandii.zawsze marzylam o duzej rodzinie niestety nie bylo mi to dane jak widac.Wieze w to ze napewno znajdzie sie ktos kto ich pokocha.ja dalabym wszystko za taka rodzinke
marike

Dodane -- 09 Sie 2010 22:40 --

Dzien dobry
Jestem samotna 35 latka mieszkajaca od 17 lat w holandii.
od jakiegos czasu zastanawiam sie nad adopcja choc wiem ze jest to bardzo trudne w wypadku osob samotnych.Slyszalam ze latwiej jest adoptowac dziecko lub dzieci nie majacych duzych szans na adopcje.Dla mnie to niewazne ile bedzie mialo lat.Czy ktos moglby mi pomoc
marike
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: ktbs »

marike czeka cię wizyta w ośrodku adopcyjnym, wszystkiego tam się dowiesz ;)
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Adopcyjne dylematy”