dwie rodziny starają się oto samo dziecko--- ciąg dalszy

Archiwum forum "Adopcyjne dylematy"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
age
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: age »

Witam Was wszystkich kochani bocianowicze :!: :!: :D

wczoraj Krzyś nie był pokazywany w telewizji.

Myślę, że w chwili obecnej telewizja na jakiś czas się wstrzyma, dopóki sytuacja się nie wyjaśni albo wyemitują program tuż przed rozprawą tak jak to robili zawsze aby wywrzeć nacisk na Sądzie.

Zobaczymy, czas wyjaśni.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

---AGE----
Awatar użytkownika
HaHania
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2004 00:00

Post autor: HaHania »

Z wielka uwaga przeczytala ten watek na forum i trzymam za Was kciuki, abyscie na swojej drodze dazenia do celu spotkali ludzi madrych i sprawiedliwych.

A tak na marginesie coraz częściej dochodze do wniosku, ze "dobro dziecka", o ktorym wszyscy tak chetnie mowia, zupelnie pomijane jest przez osoby za nie odpowiedzialne na wszystkich etapach dochodzenia przez nas do rodzicielstwa. A najgorsza jest w tym wszystkim nasza bezsilnosc wobec sily mediow i wielu instytucji.

Sama nie wiem co bym zrobila, gdyby pani sedzia kiedys orzekla, ze Mateo nie moze byc naszym synem bo np. staz malzenski za krotki (zaden przepis tego nie reguluje notabene). Ale byla to na szczescie madra kobieta. I takiej Wam zycze.

Pozdrawiam,
Ania
Awatar użytkownika
IzuniaT
Posty: 60
Rejestracja: 14 sie 2004 00:00

Post autor: IzuniaT »

Jestem tu nowa i właśnie od godziny czytam ten wątek. Coś okropnego. Prawdę mówiąc bardzo lubiłam oglądać ten program i byłam przekonana o jego zasadności i potrzebie zarówno dla dobra dzieci jak i uświadamiania spoleczeństwa. Ale jestem naiwna, co? Age, bardzo Wam współczuję!
Ostatni post jest z kwietnia, czy wszystko zakończyło się szczęśliwie? Gdzie znależć ciąg dalszy?

Pozdrawiam, IzuniaT
Ancia
Posty: 1020
Rejestracja: 25 sie 2003 00:00

Post autor: Ancia »

Ancia
Awatar użytkownika
IzuniaT
Posty: 60
Rejestracja: 14 sie 2004 00:00

Post autor: IzuniaT »

Dzięki Ancia, to niesamowite, że cały czas ktoś to wszystko czyta i od razu reaguje.

pozdrawiam, IzuniaT
Awatar użytkownika
szafa
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2004 01:00

Post autor: szafa »

Prawie wszystkie procedury związane z adopcją Krzysia, prowadzone zarówno przez sąd jak dom dziecka, były faktycznie bardzo trudne i zawiłe. Wielu rzeczy do tej pory nie rozumiem, ale czas już o tym wszystkim zapomnieć.
U rodziny Krzysia byłem kilka dni temu:
Krzyś ma już trzy i pół roku, jest wesołym, rezolutnym i bardzo mądrym chłopcem. Pięknie mówi, używa wielu słów. Jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Oni się strasznie kochają. Krzysiu chodzi już do przedszkola i bardzo dobrze czuje się w gronie równieśników. Lubi być wodzirejem. W opinii przedszkolanek jest bardziej samodzielny niż inne dzieci. Ma teraz rodziców, dziadków, ciotki i wujków - słowem całą rodzinę.
Jest szczęśliwy i widać to "gołym" okiem. Może niedługo będzie miał siostrę.
Awatar użytkownika
Dala
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2004 00:00

Post autor: Dala »

Śledzę ten wątek od samego początku. Dobrze, że Krzyś znalazł kochający dom. Dobrze, że piszesz o pozytywach. Chciałabym aby to co piszesz było prawdą i wierzę, że tak jest.
Z niektórymi decyzjami jednak trudno się pogodzić, trudno przejść do porządku dziennego. Myślę, że wszystko ma swoje granice.
Czas pokaże czy podjęte decyze były prawidłowe.
Z całego serca życzę Krzysiowi powodzenia, miłości i prawdziwego szczęścia.
Awatar użytkownika
Jola1
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2004 01:00

Post autor: Jola1 »

witajcie Kochani bocianowicze :D

po przeczytaniu postów szafy i dali nie ze wszystkim mogę się zgodzić ponieważ, również śledzę ten wątek i nawet więcej i wiem że tatuś Krzysia użył stwierdzenia, ze z mieszkania przedszkola robić nie będzie, więc pod znakiem zapytania stoi to czy Krzyś będzie miał siostrzyczkę i na dzień dzisiejszy rodzeństwo jest rozdzielone choćbym chciała aby było inaczej,
A Krzysiowi życzę samych szczęsliwych dni
zdaję sobie sprawę, że teraz każdy odwróci się od rodziny która cierpiała, która była pierwsza i która dla dobra Krzysia ustąpiła ale wiem, że ta rodzina od kilku miesięcy ma wspaniałego synka. (patrz post Kubuś z nami już zamieszkał)
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Adopcyjne dylematy”