WIEK !!!-ZBYT MŁODA NA ADOPCJĘ

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Żaba, pewnie na inny cud. A tak to ci się trafi adopcyjny CUD
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Masi, TY MASZ 34 LATA???? Nie wyglądasz na tyle, najwyżej na 27!!!!
Ja kiedy zgłosiliśmy się do ukochanego AOAo miałam 26 lat a Piotrek 29.
Nikt mi nie mówił, że jestem za młoda...

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Awatar użytkownika
Kocisko
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2004 01:00

Post autor: Kocisko »

Ja do 35 lat uważałam, że jestem za mało dojrzała psychicznie (!) na matkę, a byłam po prostu nieśmiała i zahukana przez rodzinę. W tym roku kończę 40 i wiem, że już nigdy nie będę mieć maluszka na ręku. Żal d...ę ściska... ale może "załapię" się na obywatela 6-7 lat, rozpoczynającego edukację szkolną? Też dobrze.
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

....apropos wieku....jak mi na początku powiedzieli ze nas moga na 2 lata wstrzymac i nawet 5 lat stażu nie pomoże, zapytałam trochę beszczelnie czy po 7 latach małżenstwa jest dopiero odpowiednia pora na dziecko?... :twisted: :twisted: :twisted:
na kursie średnia wieku jest jakies 34 lata , ale jest identyczna para jak my tz 25i 28 ..wiec nie jestesmy sami!!
Vill sobotnia
Awatar użytkownika
bąblarz
Posty: 244
Rejestracja: 03 wrz 2003 00:00

Post autor: bąblarz »

Może łatwiej się zdecydować jak lekarz powie że nie ma szansy na dziecko a tak to człowiek się łudzi i odkłada decyzję.
Awatar użytkownika
Kastor
Posty: 180
Rejestracja: 16 sty 2004 01:00

Post autor: Kastor »

Gdy w wieku 23 lat zrobiłam pierwsze invitro to patrzyli na mnie jak na przybysza z innej planety :D
Do OAO zgłosiliśmy się mając 26 lat i nikt nam nie mówił, że jesteśmy za młodzi!!!
To nie wiek mówi o tym, że jesteśmy gotowe na macierzyństwo!!!

Dosyć mam tych "znajomych", którzy ciągle mi mówią, ze jesteśmy za młodzi:
- szalejcie, używajcie młodości a nie myślcie o dzieciach, jeszcze macie czas :evil: :evil: :evil: O ZGROZO!!!
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Kastor piąteczka :!: :wink: takich co każą czekać na księżyc ..bo większośc z nich ma juz swoje maleństwa i tego nie doceniają!!!
JA już nie chcę czekać!!!! czekam prawie 6 lat ........
no ale jeszcze roczek poczekam bo na gwiazdkę przewiduję prezencik z OAO hihih
Vill poniedziałkowa
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

delicja, która założyła ten wątek, już jest mamusią, więc niepotrzebnie się martwiła że jest "za młoda"! :)
Awatar użytkownika
Masi
Posty: 468
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Masi »

zuzola pisze:Masi, TY MASZ 34 LATA????
tak Zuzola tyle mam :lol: i wcale nieźle mi z tym...
W naszym kochanym AOAO nie mówił ale za to inni owszem... zwłaszcza Ci "od lat dzieciaci" ;) i wtedy bolało najbardziej...
bąblarz pisze: Może łatwiej się zdecydować jak lekarz powie że nie ma szansy na dziecko a tak to człowiek się łudzi i odkłada decyzję.
Nie wiem czy łatwiej, bo nie wiem jak to jest kiedy lekarze dają nadzieję przez wiele lat. Nam zajęło ponad rok zanim się zdecydowaliśmy i tego roku teraz żal, choc pewnie był bardzo potrzebny obiektywnie patrząc:)
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Tak Kochani - jestem najszczęśliwszą na świecie mamusią i teraz kiedy patrzę na nasze Słoneczko, to zastanawiam się jak mogłam mieć wątpliwości :bash:
No ale cóż, pewnie rodzice biologiczni też mają takie chwile w swoim życiu, podczas ciąży.
Całusy :kiss:
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
marta2004
Posty: 851
Rejestracja: 06 paź 2005 00:00

Post autor: marta2004 »

Mamy po 28 lat i też słyszę od wielu osób, że jesteśmy za młodzi na adopcję :(
Nawet powiem tak, nikogo nie znalazłam, który uważa, że już możemy, każdy mówi: próbować urodzić.
Moją sytuację pogorsza fakt, że w grudniu poroniłam :( Teraz, to każdy mówi, że zajdę, a jeszcze ten cud ponownie się nie powtórzł... (mogłam próbować już miesiąc po poronieniu).
Awatar użytkownika
Bywalczyni
Posty: 859
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: Bywalczyni »

kala pisze:No to my chyba jesteśmy najmłodszymi rodzicami adopcyjnymi . W chwili starania się o adopcję ja miałam 24 lata a mój mąż- Abigor 23 lata

Oj chyba nie jesteście najmłodzymi rodzicami adopcyjnymi, ja zgłaszając się do OAO miałam niecałe 23 lata, a mąż 30. Byliśmy niespełna 4 lata po ślubie i nikt nam nie mówił, że jesteśmy tzn. ja za młodzi na adopcje. Choć bardzo się bałam, że mogą nas nie zakwalifikaować, ze względu na mój wiek. A teraz jestem już po telefonie i czekam na zabranie córeczki do domu :love: .
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

najmłodszymi to wg różnic dziecka adopcyjnego i rodzica jesteśmy my chyba jednak;)).
F ma 6 rok a ja skończone 27 czyli....zostałabym rodzicem w wieku 21 lat 8O :wink: 8O 8)
no mając 39 będę miała pełnoletniego syna 8O
tak sie wciełam w temat;)
Pozdrowionka
Vill
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Matko kochana, że tak powiem... ale wy małolatki jesteście :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Bywalczyni
Posty: 859
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: Bywalczyni »

kasiavirag pisze:Matko kochana, że tak powiem... ale wy małolatki jesteście
Pewnie, że młode :wink: matki :hihi: jesteśmy wszystkie :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”