Ksiazkowa pustynia

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy grupa wdrożeniowa, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Biala

Ksiazkowa pustynia

Post autor: Biala »

Ostatnie dwa dni spedzilam w Toronto, kanadyjskiej matropolii z duza Polonia. Odwiedzilam wszystkie polskie ksiegarnie (jest ich az 3 :lol: )
Z lektur polecanych do przeczytania przez OAO znalazlam niestety tylko dwie ksiazki:
- Francoise Dolto "Zrozumiec dziecko. Rozmowy o wychowaniu"
- Annette Kast-Zahn "Kazde dziecko moze nauczyc sie regul"
Dodatkowo kupilam jeszcze: Janusza Korczaka "Jak kochac dziecko".
Wracajac czytalam Dolto na glos zeby od razu i moj mezczyzna zapoznal sie z trescia :wink: . Az ochryplam. Bardzo dobra pozycja.
Martwi mnie tylko to, ze w ksiegarniach nie mieli i nie maja pozadanych przeze mnie poradnikow, napisanych przez polskich autorow. Tak bardzo chcialam kupic Jeza i Wieze z klockow i Obuchowska, i Eicherbergera, i Zdzieniecka.
Biala

buniek

Post autor: buniek »

Biała, śpieszę donieść, że Polska to już od jakiegoś czasu kraj w miarę ucywilizowany :wink: 8O i mamy tu coś takiego jak księgarnie internetowe, wysyłające książki za granicę. Książki Kotowskiej znajdziesz np. na www.merlin.com.pl

Awatar użytkownika
siwaczka

Post autor: siwaczka »

Biała, a ja pragnę donieść, że wchodząc schodami do jednego z domów przy Peel Street, czyli do budynku włączonego w uliczną zabudowę architektoniczną Uniwersytetu McGill, trafisz do Biblioteki Polskiej ... :D .
Ale co ja tu wypisuję ... Ty pewnie już tam byłaś ...

Awatar użytkownika
Biala

Post autor: Biala »

Dziekuje :D za wskazowki.

Buniek, stronka bardzo fajna, skorzystam z ofert :D

Siwaczko, bylam w bibliotece, ale nie maja poradnikow (zarowno w Toronto, jak i moim miescie). Ciekawi mnie bardzo, kto ma wplyw na zamowienia na ksiazki. Podsunelas mi genialny pomysl! Poprosze, moze zgodza sie na sprowadzenie chociaz czesci pozycji.

Pozdrawiam,
Biala

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”