Adopcja w Szczecinie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 522
Rejestracja: 10 sty 2003 01:00

Post autor: terenia »

Kaczucho, a to niespodzianka! :D :D :D
Oby wszystko dalej toczyło się w takim tempie!

My zaczynamy w sobotę PRIDE, które skończymy w grudniu, więc jeszcze duuuużo przed nami.

Pozdrawiam mocno
Terenia
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

Dzięki za info, będzie co zwiedzać.
Ale mnie zaskoczyłaś Kaczucho wiadomością że to koniec procedury.
To expres jak u Duhy! Teczka sobie leżakuje, nabiera mocy prawnej, a tu bach! Po wszystkim!? Czy to znaczy, że teraz to już tylko :telefon:
A spotkania, pogadanki? Pani Halinka wspominała, że kilka jest w planach. Czy też legitymacja Bociana od wszystkiego nas zwalnia?
A ja mam obiecaną górę ciuszków za jakieś 2-3 miesiące :( . Trza coś kombinować awaryjnego, bo inaczej bajtla w siatkę zapakuję :hihi:
Awatar użytkownika
kaczucha
Posty: 533
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kaczucha »

Dziękuję bardzo !
tak jakoś to wszystko potoczyło się expresem. sama jestem zdumiona. :D większość wyprawki mamy albo upatrzone w konkretnym sklepie (szczególnie duże klamoty)albo już nabyte albo obiecane i otrzymamy jak nadejdzie chwila"akcja liść dębu". ale oczywiście teraz najważniejsze jest to , że czekamy na dziecko .
Z jednej strony mam mocną świadomość tego , że jak Panie w ośrodku mówią : "na razie rodzą się dzieci ale niestety nie ma 100 % pewności , że pójdą do adopcji "- to , to wcale nie jest takie niestety , bo może jednak matka biologiczna w ostatniej chwili otrzyma jakieś wsparcie i zdecyduje się zaopiekować swoim dzieckiem . może będą razem szczęśliwi ? wiem , wiem , nie krzyczcie , nie jestem naiwna , ogromny procent tych szkrabów pewnie wraca potem w mroczne mury domów dziecka .
Z drugiej strony wiem , że musi zginąć dawca , by biorca mógł dostać nową nerkę ...... wiem , że musi nastąpić porzucenie dziecka abyśmy my mogli je pokochać . Trudne to jest ale staram się wszystko powoli układać w mojej głowie.jestem taka "rozdwojona" ,ale wierzę , że Bóg nad tym czuwa.
mam nadzieję , że zrozumiecie o czym rozmyślam................

Dorciu!
Trza coś kombinować awaryjnego, bo inaczej bajtla w siatkę zapakuję
ale Ty to mnie zawsze rozwalasz :D :D :D szykuj ,szykuj, my mieliśmy 2 spotkania po ok 3 h z Panią Halinką i jedno w domu ok 3h z Panią Cecylią i to wsjo ! z tego , co piszą dziewczyny na boćku różnie to w poszczególnych OAO wgląda , u nas tak :D
Tereniu! grudzień to przecież nie jest odległa perspektywa , mam nadzieję , że my też w tej okolicy zostaniemy rodzicami, przed nami jest jeszcze kilka par oczekujących. ale czas pędzi - ja rejestruję tylko poniedziałek i piątek, reszta to mrugnięcie oka. Będzie dobrze , tak czuję !! Pa.
___________________________
Kaczuśka - dziś zadumana
o rany znów wyszedł poemat a miała być jedna linijka, a nie czytajcie najwyżej :oops:
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

To życie takie rozdwojone, nie my. Budujemy swoje szczęście na nieszczęściu...
Ale piszmy o wszystkim jak najwięcej, "dla potomności". Dla następnych szczecińskich Bocianów będzie jak znalazł!
Przez tą akcję "liść dębu" 8O to już chyba nie zdążymy się spotkać, zanim Twoje życie dokona salta. Bo to rano nic nie wiadomo, a w południe RODZISZ :D :D :D . A pamiętasz, na początku było przed Wami 35 par?
Teraz już tylko kilka, a WASZE DZIECKO MOŻE URODZIĆ SIĘ PIERWSZE :!: :!: :!:
Czego życzę z całego serca i pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
kaczucha
Posty: 533
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kaczucha »

Dziewczyny , spotkajmy się :lol: pogadamy , pośmiejemy się , popłaczemy *.
może w sobotę 11.X. "tam gdzie zawsze". :D :D :D

*) niepotrzebne skreślić
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 699
Rejestracja: 11 maja 2002 00:00

Post autor: Gosiek »

Witajcie ...
Po pierwsze - Kaczucha moje gratulacje !!!!!
Po drugie - bardzo chętnie spotkam się z Wami (i co bedę ukrywać - cieszę się na nasze spotkanie niezmiernie!!!)
Po trzecie - kilka dni temu dane mi było wejśc do bramy , iść po schodach prowadzących do Waszego Osrodka (co prawda pietro niżej, ale zawsze :-) ) Myslałam wtedy o Was cieplutko :-) POzdrawiam
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

Spotkanie jak najbardziej! Tym razem może godziny okołopołudniowe 11-12? A może mamy znają "dziecioprzyjazny" lokal, tak na wszelki wypadek, gdyby pogoda była kiepska? I mam nadzieję, że nasze męskie połówki tym razem bedą bardziej odważne :wink:

Płakanie dozwolone ale tylko ze szczęścia :D
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 522
Rejestracja: 10 sty 2003 01:00

Post autor: terenia »

Z największą przyjemnością! Tylko ja w soboty do południa mam PRIDE :) Na temat lokali dziecioprzyjaznych niewiele mam do powiedzenia (nie lubimy Mc Donaldsów itp.), zdarzało nam się bywać z Wróbelkiem i innymi, całkiem małymi bąbelkami w Cafe Praha.
Już się cieszę!
Terenia
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

Tereniu, Ciebie nie może zabraknąć! Wracamy na popołudnie!

Ancia, na przyszły tydzień szykuj pakę chusteczek! Przy oglądaniu albumów z dzieciaczkami w oao to niezbędne wyposażenie :D
Awatar użytkownika
kaczucha
Posty: 533
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kaczucha »

Dziewczyny ,a może w piątek wieczorem ?
Awatar użytkownika
kaczucha
Posty: 533
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kaczucha »

Dziewczyny ! muszę jeden dzień weekendu poświęcić na sprawy zawodowe - proszę , powiedzcie kiedy się spotykamy , bo czas mnie goni . Podsumowując : sobota , 16.00 , .............(gdzie?) - czy nam odpowiada ? Bardzo proszę żebyście dzisiaj odpowiedziały .:chatter:

Dorciu, co to za tajna informacja , uchyl rąbka :?: :?: :?:
Tak odmładza radość wielka
Bo ja będę rodzicielka!
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

Rodzicielka adopcyjna oczywiście. Trzeba było wpasować się w rym częstochowski :D Na cuda liczyć chyba nie mogę :cry:

Jak sobota godz.16. to może Cafe 22 przy Radissonie? Bo pogoda będzie chyba kiepska. Będę na 100%
Awatar użytkownika
kaczucha
Posty: 533
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: kaczucha »

ok, dla mnie rewelacja, nie byłam tam jeszcze "za widniaka " :D
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 522
Rejestracja: 10 sty 2003 01:00

Post autor: terenia »

:D w sobote o 16.00 - mogę :D na wszelki wypadek - piatek wieczorem (ok. 19.00) tez nie jest niemożliwy.
Pozdrawiam mocno :D :D :D
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 522
Rejestracja: 10 sty 2003 01:00

Post autor: terenia »

I co, Kobiety, spotkamy się :?: :!:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”