Opinia pracodawcy

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

ja też prowadzę własną działalność i kazali mi przynieść jakiś miesięczny PIT :( muszę znaleźć jakiś miesiąc, w którym miałam niezłe dochody, bo tak, to głównie była strata :(

a opinię wystawili mi koledzy "po fachu", z którymi współpracuję od lat przy obsłudze niektórych klientów;

co zabawne, w pracy mojego męża, kiedy poprosił o opinię natychmiast pomyśleli, że chce zmienić pracę i się przestraszyli i całkiem odetchnęli, kiedy powiedział, że to do ośrodka :) osioł jeden - jak by ich potrzymał w niepewności dzień lub dwa to może by dostał podwyżkę :hihi:
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

A ja doniosłam opinię jak była dzidzi.Tak uzgodniłam z Ośrodkiem.pa
igaa
Awatar użytkownika
szocik
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2009 00:00

Post autor: szocik »

Odgrzebuje stary watek
Po dzisiejszej wizycie w osrodku okazalo sie, ze mamy dostarczyc: "opinie z zakladow pracy o stronie moralnej kandydatow"
Powiedzcie mi prosze kto ma mi taka opinie wystawic?
Szef-Francuz, ktory ni slowa po polsku nie mowi raczej z takim kwitem sobie nie poradzi :D

Nie chcialabym juz na samym poczatku rozpowiadać na prawo i lewo o swoich planach, wolalabym od razu isc do osoby, ktora moze ocenic moje morale i zaswiadczenie odpowiednie stworzyc. Nie wiem tylko na jakiej podstwaie ktos oceni moja "strone moralna"? Na podstawie tego czy mowie "dzien dobry" i czy usmiecham sie przy pozegnaniu? :)
chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Moj maz radzi abys poszla do najwazniejszej osoby w firmie, bezposrednio. Tak bylo w Jego przypadku, poszedl do dyrektora, powiedzial o co mu chodzi i dyrektor byl zachwycony:) Nie wiem tylko czy u kazdego tak to zadziala, bo w firmie, w ktorej pracowal moj Maz byla duza rotacja pracownikow i gdy ktos pojawial sie w drzwiach pokoju dyrektora, prawdopodobienstwo, ze chce odejsc bylo duze;) Ale zawsze warto sprobowac:) Zycze powodzenia!

Chica i Chic- szczęśliwi rodzice Oleńki:-) (ur. 16.10.03r, z nami od 24.10.03r.):-) http://foto.onet.pl/0,18279706,710070,user.html

Awatar użytkownika
szocik
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2009 00:00

Post autor: szocik »

chica4 strasznie spodobal mi sie Twoj post. Rozumiem ze dyrektor meza nie tyle byl zachwycony tym ze pracownikowi rodzina sie powiekszy, a raczej tym ze z pracy nie odchodzi :lol:
Awatar użytkownika
szocik
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2009 00:00

Post autor: szocik »

No i poszłam do najważniejszego :D I kazał mi napisac sobie samej taka opinie a on podpisze.
Podpowiedzcie mi co w niej ma byc. W jakiej to ma byc formie? Jakie dlugie???
Może pamiętacie co było w Waszych opiniach.

Jak zacząć?
"Zaswiadczam, ze...."????
Awatar użytkownika
karlyna
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2010 01:00

Podanie od pracodawcy

Post autor: karlyna »

Dziewczyny
wlasnie zaczelismy procedure adopcyjna i potrzebujemy zaswiadczenie od pracodawcy. Moja Pani Dyrektor powiedziala ze moge napisac podanie a ona podpisze tylko nie wiem co napisac i jak napisac. Tak jak mowia ludzie najtrudniej pisac o sobie. Pomozecie?
Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”