o testach psychologicznych-proszę o rady

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

o testach psychologicznych-proszę o rady

Post autor: igaa »

Jestem tutaj pierwszy raz na forum.Witam serdecznie.Bardzo się cieszę ,że mogę znalesć wiele potrzebnych mi informacji.Zdecydowalismy wreszcie osttecznie ,że chcemy adoptować dzidziusia.Złozylismy papiery w ośrodku adopcyjnym.Teraz czekają nas testy psychologiczne kktórych bardzo sie boję.Czy ktos mógłby mi powiedzic na czym polegają i na co zwrócic uwagę i ile trwają.Nie mogę juz sie doczekać moje dzidzi chociaż bardzo się boję :wink: pozdrowionka igaa
czesto bywam na bajbusie
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 431
Rejestracja: 25 kwie 2002 00:00

Post autor: Dora »

Nie ma sie czego bac. Jesli nie masz powaznych problemów np. depresji, zaburzen lekowych, ani powichrowanej osobowosci, mozesz smialo podchodzic do wszelakich testów. Chodzi o to, zeby wylapac ewentualna patologie a nie zeby Was skasowac z listy potencjalnych rodziców. A testy sa rózna, czasem kwestionariusze do wypelniana, czasem zdania do dokonczenia a czasem rysunki, w sumie zabawne i wcale nie trudne. Do dziela! :firing:
Awatar użytkownika
violka
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2002 00:00

Re: o testach psychologicznych-proszę o rady

Post autor: violka »

Cześć, opisywałam na tym forum trochę szczegółów o tych testach i rozmowie pedagoga z nami w domu, więc może wyszukaj wszystkie moje listy, bo nie mam teraz zbytnio czasu żeby je jeszcze raz opisywać, metodą - pokaż wszystkie posty violka
Awatar użytkownika
violka
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2002 00:00

Re: o testach psychologicznych-proszę o rady

Post autor: violka »

aaa, doczytałam że jesteś tu pierwszy raz więc podaję dokładniej, wejdź w moim liście na "profil" i daj - znajdź wszystkie posty violka
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”