Proszę pomóżcie-Zaświadczenie o stanie zdrowia

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
maggie31
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2007 01:00

Proszę pomóżcie-Zaświadczenie o stanie zdrowia

Post autor: maggie31 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na adopcję i byliśmy już w ośrodku na pierwszej rozmowie. Mamy przygotować podanie, życiorysy i zaświadczenie o stanie zdrowia. Dalszą rozmowę z nami ośrodek uzależnia od tego zaświadczenia i to od specjalisty ponieważ kiedyś byłam poważnie chora. Teraz jest ok. Dlatego mam pytanie co powinno się tam znaleźć i czy ma być na jakimś specjalnym druku? Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji? Od mojej pani doktor usłyszałam, że ona nie pisała nigdy takiego zaświadczenia i nie wie co tam ma być :evil: . Proszę pomóżcie
kola2
Posty: 415
Rejestracja: 17 lip 2004 00:00

Post autor: kola2 »

cześć, jestem za tym żebyś zadzwoniła do swojego ośrodka. dopytaj co konkretnie ma sie tam znaleźć. nie ma co szukać informacji gdzie indziej.
p.s pewnie przyda się inf. o chorobie która przeszłaś, jak jest teraz.
pozdrawiam


syneczek skarbeczek :)
Awatar użytkownika
peilin
Posty: 482
Rejestracja: 29 lip 2003 00:00

Post autor: peilin »

Od nas osrodek wymagal tylko zaswiadczenia od lekarza rodzinnego, ze nie widzi przeciwwskazan do adopcji. Poniewaz kiedys bylam powaznie chora lekarz rodzinny dokladnie wypytal mnie o moj obecny stan zdrowia.
W moim wypadku takie zaswiadczenie wystarczylo OAO.
Pozdrawiam
Iwona mama Matyldy i Marcela
anonymouse006
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2004 00:00

witam

Post autor: anonymouse006 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 03 cze 2008 08:22 przez anonymouse006, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maggie31
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2007 01:00

Post autor: maggie31 »

Dziękuję Wam bardzo za rady. Telefon do ośrodka byłby pewnie najlepszym wyjściem, ale mam jutro wizytę, na której poproszę o zaświadczenie. Ośrodek działa w środy tak że odpada. Mam nadzieję że to co napisze Pani doktor wystarczy. Dzięki Wam wiem już mniej więcej co ma być. Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”