Adopcja w Łodzi :D

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Madźka, okropnie to złe słowo....
po prostu po każdych warsztatach wychodziłam jak po poważnym egzaminie, ale bardzo dobrze wspominam warsztaty. Bardzo dużo nam dały, chętnie bym co jakiś czas brała udział w czymś do nich podobnym, ale już na temat wychowania dzieci. Człowiek po pełnia wiele błędów bedąc bardzo nieświadomym tego że to robi, więc dobrze było by by gdzieś ktoś otworzył szkołę dla rodziców.
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
MMcia
Posty: 245
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: MMcia »

doskonaly pomysl... a szkola przyda sie kazdemu... a moze poprostu warsztaty psychologiczne z czlowieczenstwa... bo byc czlowiekiem na miare "czlowieka" to tez ogromna sztuka..
Awatar użytkownika
Kacperek
Posty: 375
Rejestracja: 04 maja 2003 00:00

Post autor: Kacperek »

Jest laba....
Byłam bardzo zawiedziona brakiem zajątek. Nie mogę doczekać się już następnego poniedziałku. Temat spotkania jest na tyle intrygujacy, że chciałabym już wszystka wiedzieć.

Nie odkryłam, która kobieta to Pati, pozostaje mi na razie tylko domyślanie sie, ale sądzę, że jestem bliska rozwiązania.

Mam nadzieję, że nasz trud i wysiłek nie pójdą na marne, a nagroda jest na tyle olbrzymia, że warto jest się pomęczyć.
Pozdrowionka dla koleżanek.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Kacperek pisze: Nie odkryłam, która kobieta to Pati, pozostaje mi na razie tylko domyślanie sie, ale sądzę, że jestem bliska rozwiązania.

Ha, ha, ha... :lol: :lol: :lol:
Przypomniało mi się jak kilka miesięcy temu odkryłam Dorunię i też się zastanawiałam czy Ona to właśnie Ona. :wink:

Pozdrawiam wszystkie wirtualne łodzianki. :cmok:
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Madźka, ale dla mnie to dopiero był szok jak się dowiedziałam że Ty to Ty :hihi:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Dorunia,
A bałaś się trochę Pani, która Wie? :wink:
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Bałam, to mało powiedziane byłam przerażona 8O :hihi:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Dorunia,
chyba nie było później tak źle?


MMcia,
No i jak tam po kolejnym spotkaniu? Żyjesz? Co tam Gabi wymyśliła?
Szkoda,że mnie nie było, ale i tak nie mogę mówić, więc na nic bym się nie przydała.

Madźka z bolącym gardłem
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Potem, hmm, potem było tak :D :crazya: 8O :roll: :mrgreen: :DDD:, no a potem to już tylko tak :cmok:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Kacperek
Posty: 375
Rejestracja: 04 maja 2003 00:00

Post autor: Kacperek »

Czy to ładnie tak sie nabijać z koleżanek, poszukiwaczek?
MMcia
Posty: 245
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: MMcia »

Madźka... ufff tym razem nie bylo az tak zle... zadnych czarnych scenariuszy... zadnych ciemieniuch...
Kacperku.. oj no... kto pyta nie bladzi.. poprostu zapytaj ktora z przemilych kolezanek zaglada na bociana:-) pozdrawiam poniedzialkowa grupe:-)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

MMciu już wkrótce koniec męki na warsztatach!!! Jeszcze tylko 3 spotkania!!! A później tylko czekać na :telefon:

PS. Słyszałam, że te rogaliki wczorajsze były przepyszne! Czy takie dobre jak Twoje ciasto na drugim spotkaniu? :lick3:
MMcia
Posty: 245
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: MMcia »

Madziu byly pychotka a moje ciasto bylo w wersji eksperymentalnej szczegoly dopiero dopracowuje... ale najwazniejsze ze pierozki Ewci byly na Twoja czesc:-) raz jeszcze samych usmiechow:-)... co do :telefon: to czekam czekam czekam :-)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Specjalnie dla wszystkich adopcyjnych łodzianek, jako przynęta na bociana:

Obrazek
Obrazek
MMcia
Posty: 245
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: MMcia »

hihi jakie fajne zabki... niech nam zwabia zatem cale mnostwo bocianow :-)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”