OAO w Elblągu

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
AgaGd
Posty: 288
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: AgaGd »

Dziewczyny, planujemy następne spotkanie w Tczewie lub Gdańsku !!!

Zajrzyjcie na wątek- Z życia Stowarzyszenia - tam znajdziecie szczegóły.


Bardzo prosze się wpisywać :D :D :D


Gorąco Was pozdrawiam i do zobaczenia
Aga
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Halo Caren !!!

Zdaje się, że jestem tu przed Tobą. Napisz coś więcej o "drodze" do Ośrodka w Elblągu. :D
No, no widzę, że Gdańszczanie lubią Elbląg :wink:
Pozdrawiam
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
Awatar użytkownika
Caren
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2003 01:00

Post autor: Caren »

Jestem, jestem i wszystkich bardzo serdecznie witam :loving:

Chociaż do tej pory więcej czytałam niż pisałam, to myślę to teraz zmienić. Tak tu u Was sympatycznie, że i ja się przyłączę.

O adopcji myśleliśmy już od dawna, złożyliśmy już nawet dokumenty do najbliższego nam ośrodka (Gdańsk) i zadowoleni czekaliśmy co będzie. A tu mija pierwszy miesiąc i nic, mija drugi - też nic no i kiedy minął trzeci a do nas nikt się stamtąd nie odezwał to nas trochę podkurzyło (przepraszam za słowo). Poczytałam trochę innych wspomnień z gdańskiego ośrodka na Bocianie, poczytałam trochę reklam o Elblągu...i wsiedlismy w samochód, odebraliśmy papiery( pani musiała się natrudzić żeby je znaleźć) i zawieźliśmy je do Elbląga. I tam ,w tym niepozornym baraczku zaczęliśmy nową drogę życia.
Czekamy miesiąc, a już 2 lutego, w poniedziałek jedziemy na pierwszą rozmowę z p. psycholog. Coś się zaczyna dziać, i to nam pasuje :lol:

Żeby było weselej to już dwie moje koleżanki z pracy mają dzieci z adopcji. Jedna czekała też w Elblągu! Równo rok temu dostała rodzeństwo: chłopca i dziewczynkę (4 i 6 lat).Super dzieciaki, a jakie do mamuśki podobne!!!
O rany!!! Nie wiedziałam, że ze mnie taka gaduła! Już uciekam, sorki za przynudzanie.
ps. Wieczorkiem najlepiej sie pisze (póki co...) :wink:
Awatar użytkownika
Ania71
Posty: 1194
Rejestracja: 02 lip 2002 00:00

Post autor: Ania71 »

Cześć Caren
Miło spotkać nowa osobę na tym wątku. Życzę byście jak najszybciej dołączyli do grona rodziców
Awatar użytkownika
AgaGd
Posty: 288
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: AgaGd »

Witaj Caren !

Ten niepozorny "baraczek" w Elblągu, to jak najbardziej właściwy adres.

My przeszliśmy podobną drogę do Was. Zaczęlismy od Gdańska, gdzie panie swoją opieszalością skutecznie nas zraziły. Potem przenieśliśmy sie do Elbląga i po paru miesiącach zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Kubusia.

Trzymam za Was kciuki i zyczę, aby Wasza droga do Maluszka była jak najkrótsza !

Pozdrawiam
Aga
Awatar użytkownika
Ania71
Posty: 1194
Rejestracja: 02 lip 2002 00:00

Post autor: Ania71 »

AgaGd pisze: Ten niepozorny "baraczek" w Elblągu, to jak najbardziej właściwy adres.
Podobno już nie, w końcu sie przenieśli :D . Czy ktoś wie gdzie?
Awatar użytkownika
V_IOLKA
Posty: 30
Rejestracja: 30 lip 2002 00:00

Post autor: V_IOLKA »

WITAM WSZYSTKICH!!!
OŚRODEK SIĘ PRZENIÓSŁ???NIEMOŻLIWE?KIEDY?
FAKT ŻE DAWNO SIĘ Z NIMI NIEKONTAKTOWAŁAM ALE WYSŁAŁAM KARTKĘ NA ŚWIĘTA CHYBA DOSZŁA?HEHEHE!
FAJNIE ZE KTOŚ PISZE Z OKOLIC ELBLĄGA MIŁO SIĘ CZYTA.
JAK CZEKAŁAM NA MOJĄ CÓRKĘ TO BYŁAM TU PRAWIE CODZIENNYM GOŚCIEM.ŻYŁAM TYMI OPOWIEŚCIAMI,RADOŚCIAMI I ROZCZAROWANIAMI. TERAZ ŻADKO ZNAJDUJĘ CZAS ŻEBY COŚ NAPISAĆ ALE JAK MOGĘ TO ZAGLĄDAM I MIŁO SIE CZYTA JAK WSZYSCY SIĘ CIESZĄ Z TYCH WSZYSTKICH PRZEZYC!
ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNY OCZEKUJĄCE NA DZIDZIE DUUUUŻŻŻZŻOOOO SZCZĘŚCIA! I SZYBKIEGO TELEFONU!

mama 16 miesięcznej Agatki
Awatar użytkownika
Caren
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2003 01:00

Post autor: Caren »

A ja nic nie wiem o przeprowadzce. Jedziemy tam we wtorek na rozmowę z p. psycholog, tak więc chyba są jeszcze w "baraczku" :)
AgaGd, Ania71, Delicja - dzięki za miłe słowa :DD:
Violka - zaglądaj do nas jak najczęściej i pisz o Agatce.
Całusy, Caren. :wink:
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Caren, życzę przyjemnego rozwiązywania testów :wink: , no i dowiedz się proszę co z tą przeprowadzką, może to jakiś fałszywy alarm :roll:

Ps. No i nie zapomnij o tajnych informacjach: czy bociany latają w Elblągu i kiedy wykonają pierwsze zrzuty dzieciaczków :wink: :hihi:

Pozdrawiam
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
Awatar użytkownika
Caren
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2003 01:00

Post autor: Caren »

Ale było wesoło!
A teraz od początku: OAO Elbląg jeszcze jest w baraku ale już lada dzień przeprowadzka. Panie czekają już tylko na sygnał z "góry" :telefon:

Mój jedyny miał po mnie przyjechać do pracy i (oczywiście "z powodów od niego niezależnych" :wink: ) spóźnił się. Gnał więc autem z Gdańska do Elbląga w strugach deszczu tak, żeby broń Boże, nie podpaść paniom na starcie. Rozmawialiśmy z p. psycholog i p. pedagog (po co? dlaczego? z jakich powodów?) a potem przyszedł czas na testy. Siedzieliśmy naprzeciw siebie i pisaliśmy. w pokoju zrobiło się strasznie cicho aż tu nagle z części brzusznej mojego męża zaczęły wydobywać się dziwne jęki! Po kilku takich utworach i my i panie zaśmialiśmy się serdelkowo :DDD:
Zgodnie wszyscy stwierdziliśmy, że czas na obiad. Pożartowaliśmy jeszcze chwilkę, panie zadały nam pracę domową (artykuły do analizy itp.) i umówiliśmy się na następne z nimi spotkanie 13 lutego w piątek! Tego dnia odbędzie się już pierwsze spotkanie w "grupie wsparcia: przyszli rodzice adopcyjni łączcie się!"
Będzie tam 5 par, w tym 3 z Gdańska! To dopiero.
Wracaliśmy bardzo uspokojeni, najważniejsze, że coś się dzieje :!:
Ale się rozpisałam, już nie przynudzam. Uciekam. pa, pa
ps.
a tak w tajemnicy to powiem wam,że zima ma się ku końcowi. A co po zimie? Wiosna, odwilż no i ICH powrót. Tak, tak bociany już blisko :flowers:
Awatar użytkownika
Caren
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2003 01:00

Post autor: Caren »

Delicja :!: wyciągam ten wątek bo własnie złożyłam Ci gratulacje na wątku pt.: Jest Mała Delicja :!:
Jeszcze raz bardzo bardzo gratuluję najmniejszego z malutkich, ogromnego szczęścia co zwie się Milenka :!:
Ale zajrzysz czasem do elbląskiego wątku, co? Bo ja tu ciągle jeszcze jestem :cry: A może jeszcze tu ktoś jest :?: :?: :?:

Pozdrawiam, przesyłam :cmok:
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

KOCHANA CAREN!
Bardzo Ci dziękuję :!: :cmok:
Pewnie, że zajrzę czasem na ten wątek, w końcu to ja go założyłam :wink: i ogromnie się cieszę, że jest tu coraz więcej szczęśliwych par czekających na swoje SZCZĘŚCIE.
Życzę Wam z całego serca abyście wkrótce też pisali o swoim maleństwie.
Jest tutaj jeszcze Foczka, ale chyba chwili\owo nie ma dostępu do komputera, ale może lada dzień się pojawi :?:

:cmok: :flowers: :lov2:
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
foczka
Posty: 3728
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: foczka »

Hej, hej kumpelki!!!!!!!!!!!! Fakt nie mam chwilowo dostępu do internetu. Jestem teraz w kawiarence i cieszę się do komputera. Caren poznaliśmy się :wink: :lol: . Masz bardzo sympatycznego mężulka.
Tak jak już wiadomo zaczeliśmy szkolenia. My mamy za sobą testy i usg domku. Dokumenty złożyliśmy 21 listopada i myślę, że jesteśmy pierwsi z grupy. Fajnie, że są małżeństwa z Gdańska.

Aniu71 dzwoniłam do ciebie, ale tylko sekretarka się zgłosiła. Jeszcze zadzwonię.
AgaGd napewno zadzwonię, jeszcze się niestety nie przeprowadziliśmy.

Pozdrawiam kumpelki moje kochane!!!!!
Awatar użytkownika
Caren
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2003 01:00

Post autor: Caren »

Wiedziałam, Kaśko, że to Ty jesteś Foczką!!!Super, że sie poznaliśmy (Twój mężulek to niezły gawędziarz :wink: )

Teraz jeszcze tylko dwa spotkania grupowe, potem wizyta domowa ( a wszystko w ciągu 2 tygodni ferii :!: )

Tempo ekspresowe :DDD:
Delicja, jak samopoczucie, jesteś już zdrowa? Jak Milenka? Kiedy zabieracie Ją do domku?

To my tu z Foczką będziemy czekać cierpliwie.
Oby jak najkrócej, bo nasilają mi się objawy ciążowe :spineyes:
stwierdziła to moja mama kiedy przechadzałyśmy się po markecie a ja wybierałam "niechcąco" stoiska typu: tapety w misie lub domki, zasłonki w pajacyki, foteliki samochodowe dla dzieci. łóżeczka do lat 3 itd., itp., itd.

Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i przyszłych mamusiek :cmok:
Caren :lol:
foczka
Posty: 3728
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: foczka »

No to śmiem donieść, że już piątek 27 mamy kwalifikację.
Hurrrraaa!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
I już tylko czekanie na :telefon: . Oby nie trwało to zadługo.
Moje objawy są podobne Caren. Właśnie kupiliśmy farbę na pokoik dla dzidzi.

Całuski!

Delicjo odezwij się!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”