opinia z miejsca pracy

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
URZULA
Posty: 34
Rejestracja: 15 cze 2002 00:00

opinia z miejsca pracy

Post autor: URZULA »

Cześć Wszystkim
Mam do Was maleńką prośbę. Czy możecie mi podpowiedzieć co powinno być w takiej opinni z pracy. Prosiłam mojego szefa o taką opinię a on nie wie jak to powinno wyglądać ja niestety też nie mam bladego pojęcia, więc mam taką malutką prośbę. POOOOOOOOOOOOOOOMOCY.
Dziękuję za każdą informację.
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

URZULO, wprawdzie moi szefowie nie wiedzą po co była mi potrzebna opinia ale podpisali mi moje wypociny bez problemu.
Kopiuję Ci moją opinię, na jej podstawie napewno uda Ci się coś napisać.

Powodzenia :lol:

OPINIA

Pani ................................ jest zatrudniona w firmie .....................................na umowę o pracę na czas nieokreślony od dnia ........................... i pracuje na samodzielnym stanowisku ........................... Zajmuje się przygotowaniem ofert na przetargi na potrzeby firmy, przygotowuje kosztorysy powykonawcze oraz zestawienia materiałowe na prowadzone budowy.
W.w. charakteryzuje się operatywnością, dyspozycyjnością, samodzielnością w rozwiązywaniu problemów w pracy zawodowej. Cechuje ją bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej, biegła obsługa komputera oraz duża chęć pogłębiania wiedzy.
Pani .................... wyróżnia się umiejętnością kierowania zespołem oraz dobrą organizacją pracy. Posiada wiedzę na poziomie profesjonalnym, którą z powodzeniem wykorzystuje w pracy zawodowej. Jest cenionym pracownikiem firmy.
Opinię wydaję się na prośbę pracownika.

To tak po krótce, szef stwierdził po przeczytaniu, że skromnością to ja napewno nie grzeszę :twisted:

AGA.
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

WOW! Ksieciu! Jestem pod wrazeniem! NAprawde!

:lol:
Lidka, mama Stasia i Basi
Awatar użytkownika
andyk
Posty: 246
Rejestracja: 24 lut 2003 01:00

opinia

Post autor: andyk »

Urzula
pisz tak jak normalną opinię, podkreśl jeśli to możliwe że jesteś osobą odpowiedzilaną itp. Chyba nie powinnaś przesładzać w zakresie opiekuńczości itp. U mnie najpierw szefowie napisali, a potem powiedziałem po co, bo koniecznie chcieli wiedzieć czy nie zmieniam pracy.
Ksieciu opinia rewelacja, a co do skromności to niekiedy szefom warto przypomnieć o sobie, żeby wiedzieli kogo zatrudniają.
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Co do opinii z miejsca pracy. Oboje z mężem zamierzamy wkrótce złożyć dokumenty w OAO i zastanawiam się, kto ma wystawić nam opinię w przypadku gdy oboje prowadzimy własną działalność gospodarczą???
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Kasienko,
w tej sytuacji nie wystawiacie oczywiscie zaswiadczenia z miejsca pracy - mozecie zaproponowac w zamian opinie od osob, ktore was znaja z jakiejs innej dzialalnosci - ze stowarzyszen, klubow, parafii etc...
Lidka, mama Stasia i Basi
Awatar użytkownika
Klara35
Posty: 621
Rejestracja: 11 lut 2002 01:00

Post autor: Klara35 »

Ta opinia z pracy nie jest tak strasznie obligatoryjna. Ja nie dostarczylam w ogole. Kiedy skladalam dokumenty w pracy trwaly grupowe zwolnienia. Gdybym wtedy poprosila o opinie z pracy, bylaby to przedostatnia opinia szefa na moj temat. Kolejne byloby juz tylko wypowiedzenie, przynajmniej tego sie spodziewalam. Panie w osrodku doskonale to rozumialy i obylo sie bez opinii. Moj mąż tez nie dostarczyl.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

My zanieśliśmy do ośrodka opinie od pracodawców razem z kompletem dokumentów składanych na pierwszej wizycie. Teraz zastanawiam się po co w ogóle kazali nam je przynieść, skoro opinie nie zostały dołączone do wniosku o przysposobienie złożonego w sądzie.
Awatar użytkownika
kasienka
Posty: 2418
Rejestracja: 16 kwie 2003 00:00

Post autor: kasienka »

Dzięki za wyjaśnienia, będę troszkę spokojniejsza :-)) I zacznę kompletować inne dokumenty :)
chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Mogę tylko podpisać się pod tym co napisala Ksieciu. Mniej wiecej właśnie tak wyglądała opinia z pracy mojego męża. Właściwie nic dodać, nic ująć- wszystko zostało napisane, zycze szybkiego, a przede wszystkim bezproblemowego kompletowania dokumentow! :D :D
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

ulu, moim zdaniem taka opinia nie jest konieczna, ja np jej nie dostarczylam, bo nie mialam wtedy podpisanej umowy i nie chcialam igrac z ogniem. misiek powiedzial, ze chodi o adopcje i dostal "bardziej psychologiczna" opinie niz ksieciu (wow aga ale z ciebie pracowenik). to zalezy czy chcesz powiedziec w pracy czy nie. powodzenia.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Też mnie to trochę gryzło. U mnie nie byłoby najmniejszego problemu - dostałabym taką laurke aż miło :), ale u męża mogłoby się to skończyć bardzo źle.
Nie chce się rozpisywać dlaczego, ale po prostu z różnymi ludźmi się pracuje i różne się ma kierownictwo - niekoniecznie dyskretne i na poziomie :(
Ciesze sie, że opinia nie jest bezwzglednie wymagana :)
Dzięki !!!
Ula
Awatar użytkownika
URZULA
Posty: 34
Rejestracja: 15 cze 2002 00:00

Post autor: URZULA »

Dziękuję Wam bardzo.
Wiedziałam, że na Was można liczyć. Naprawdę jestem wdzięczna. Jeszcze raz dziękuję :cmok:
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

Mój mąż pisał sobie sam opinie po 3 miesiącach zatrudnienia hihihih.Więc wyszła prawie czysta fikcja.Ale chcieli opinie to mieli.
Szczęśliwa mama Zosi i Frania:):)
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

ewa65, dnia 22.04.2008 pisze: Witam Wszystkich
Piszę tu po raz pierwszy, ale od dawna czytam tę stronę. Może ktoś mógłby nam pomóc w napisaniu przez pracodawcę opini z zakładu pracy, może jakiś wzór, a może ktoś ma swoje przeżycia odnośnie Ośrodka Adopcyjnego w Radomiu. Byłabym wdzięczna. Dziękuję i cierpliwie czekam
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”