OAO w Giżycku

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

alza
my na razie nie dzwoniliśmy choć nie wiem czy nie było by to wskazane, z jednej strony nie chce wyjść na natręta (bo pewnie jak coś się ruszy będą dzwonić sami) ale z drugiej trudno się czeka z dala od ośrodka jak nic się nie wie no i dodatkowo my mamy z ośrodkiem kontakt tylko mailowy wiec pewnie będę musiała zadzwonić
myślałam ze może zaraz po nowym roku

Dodane po: 14 minutach:

alza
a swoja droga muszę ci powiedzieć ze strasznie zazdroszczę wam tego spokoju oczekiwania
my siedzimy jak na szpilkach wpatrując się codzien w telefon jak by się go dało zaczarować
:wink:
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

alza pisze:paulinapwy jeszcze czekacie w innym oa..może tam się ruszy?i jak to mieliście tylko kontakt mailowy?
alza
to prawda czekamy jeszcze w osrodku w swoim miescie ale tu jest perspektywa czekania za maluszkiem na min 3 lata dlatego po otrzymaniu kwalifikacji sami zaproponowali nam zebysmy szukali szczescia jeszcze w innych osrodkach wyslalismy mailem zapytanie o przyjecie nas do chyba 30 osrodkow ale tylko z gizycka dostalismy konkretna odpowiedz

mailem wyslalam zapytanie oni odpisali ze wszystko ok i mamy przeslac swoje papiery poczta, potem dostalismy odpowiedz ze papiery dotarły ze nic nie brakuje i ze teraz mamy czekac za telefonem no to czekamy i tym sposobem ani nie widzielismy sie osobiscie ani nie rozmawialismy
Awatar użytkownika
sandi
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2009 00:00

Post autor: sandi »

Wiecie może czy "ruszyło się" w Giżycku ?

macie jakieś wiesci ?
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

cześć dziewczyny
jak miło przeczytać coś tak pozytywnego
może ten nowy rok okaże się dla nas wyjątkowo szczęśliwy czego wszystkim bardzo życzę
alza kiedy dzwoniłaś do ośrodka?
bo ja za Twoja rada jeszcze przed świętami ale wtedy w sumie się nic nie dowiedzialam
tylko ze jest parę par z grudniowej kwalifikacji i pary z poza ośrodka jak my

Dodane po: 5 minutach:

alza cofam pytanie przez te dobre wiadomosci zupelnie odebralo mi logiczne myslenie :wink:
LadyBlue jak dlugo juz czekacie?
Awatar użytkownika
Loxia
Posty: 5129
Rejestracja: 10 lis 2004 01:00

Post autor: Loxia »

nasze dokumenty dotarły do ośrodka w Gizycku :) oficjalnie czekamy więc i tutaj :)
Młody 08.2005
Młoda 08.2006
Awatar użytkownika
Loxia
Posty: 5129
Rejestracja: 10 lis 2004 01:00

Post autor: Loxia »

alza pisze:może czas oczekiwania
nic nie chciał zdradzić nawet którzy na liscie jestesmy.
nie mam daru przekonywania..
Młody 08.2005
Młoda 08.2006
ilona2b
Posty: 40
Rejestracja: 11 maja 2010 13:25

Re: OAO w Giżycku

Post autor: ilona2b »

Cześć :)
my jesteśmy po kwalifikacji w naszym mieście, ale chcemy złożyć papiery też w Giżycku. Napiszcie, proszę, jak Wasze czekanie?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”