Jakie książki o adopcji dla małego dziecka?

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

malis pisze:[ Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy mówie córce w wieku przedszkolnym, że panie z ośrodka ją przydzieliły....
bo Panie jej nie przydzieliły...uzywając doświadzcenia, wrażliwości i wiedzy zdobytej na tych spotkaniach, co nadmiar informacji o nich też Ci sie nie spodobał, wybrały dziecku najlepszych rodziców, pomogły się odnaleźć obu stronom.
w ksiązce jest to wyraźnie napisane.

mam wrazenie jakbyśmy różne ksiazki czytały

dla mnie ta ksiazka jest barzdo pomocna, bo jasno, a z uzcuciem wyjasnia wszystko co sie działo i ajk się działo oraz co mzoe sie zdarzyć i czuć.

myślę, że to nieoceniona pomoc dla rodziców adopcyjnych, bo nie każdy potrafi tak trafnie ubrać w słowa, to, czego nasze dzieci powinny się dowiedziec o swoich początkach.
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Amen!
Nie jestem przewrażliwiona na punkcie adopcyjności mojego średniaka. Bo dla mnie adopcja to normalna sprawa. I przydzielanie, nieprzydzielanie nie ma znaczenia. Ważne, że się kochamy :) Odnalezieni :)
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 127
Rejestracja: 20 lut 2008 01:00

Post autor: Hubertus »

Nasz Bocian to najlepsza książka ze wszystkich :-) jest tyle pięknych wątkow, ktore powinny być wydane, zgłębić je wszystkie nie sposób, czasem znajduję jakiś i nawet nie umiem go później znaleźć :-)
Ale ostatnio na Milusinskich trafiłam na rozmowy Małgosi z Duhą - cuuuudoownee, polecam mamom w ramach rozluźnienia :-)
Popieram starania o wydanie, może mogłabym pomóc w pozyskaniu sponsora :-)
Marta
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Re: Jakie książki o adopcji dla małego dziecka?

Post autor: Madźka »

wyciągam wątek :D

Pojawiła się całkiem fajna książeczka dla dzieci: SKĄD SIĘ BIORĄ RODZICE.
Polecam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”