Adopcja na Szpitalnej

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
marwitek
Posty: 100
Rejestracja: 20 maja 2002 00:00

Post autor: marwitek »

Rebas,

Ja mysle, ze to genialny pomysl :clap1: :clap1: :clap1:

Pozdrawiam,

Edyta
Awatar użytkownika
Axela
Posty: 254
Rejestracja: 25 lut 2002 01:00

Post autor: Axela »

Gratuluję decyzji ! Byle szybko do CELU ! :) Najkrótszą drogą - nie taką jak w Poznaniu.
Mama Ignasia
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

rebas,
mysle, ze spokojnie mozecie sie zalapac na jakas refundacje kosztow utrzymania patryka :hihi:
chce wam powiedziec cos jeszcze - WAZNE DLA WSZYSTKICH, KTORZY SA NA SZPITLANEJ NA FINISZU!!! SA DZIECI I TO SPORO.
bylismy dzis na oddziale predopcyjnym na litewskiej, skad nika zostala zabrana, wstapilismy do pani dr debinskiej (przemila). dyskretnie ja podpytalam czy sa dzieci i powiedziala, ze tak: dwoch chlopcow i 6 dziewczynek. jeden chlopiec jest juz "zajety" przez nasza bocianowiczke, wiec wychodzi na to, ze DZIEWCZYNY GORA. kaska, pysia, lepiej leccie do sklepu kupowac lozeczko :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD: :flowers: :DD:
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

O rany rany, ale będzie się działo! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Kaśka
Posty: 555
Rejestracja: 26 wrz 2002 00:00

Post autor: Kaśka »

Małgosik,
To super informacja. Jestem w pracy ale mało nie krzyknęłam z radosci.
wiedziałam że dzieci są ale ze az tyle :P :P i to same dziewuszki (w skrytosci ducha zawsze chciałam dziewczynke).
Strasznie sie cieszę a łóżeczko już mam!!
Kaśka
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

kask, to radze kupic herbatke zenszeniowa albo cos na uspokojenie, bo te ostatnie chwile sa szalone, sowa, cos wiesz na ten temat?
kaska, ciesze sie, ze wasze malenstwo jest blisko, w tym szpitalu naprawde dobrze sie opiekuja dziecmi. :lol:
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Kaśka
Posty: 555
Rejestracja: 26 wrz 2002 00:00

Post autor: Kaśka »

Czas mi się dłuży i szkoda mi że nie jest już ze mną :( ale tyle czaekałam to poczekam jeszcze.
Kaska
Awatar użytkownika
marwitek
Posty: 100
Rejestracja: 20 maja 2002 00:00

Post autor: marwitek »

Ale fajnie..... :lol: :lol: :lol:

To wspaniala wiadomosc. Szkoda, ze ja dopiero zaczynam. Ja tez w glebi duszy marze o coreczce.
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Marwitek!

Jak nastroje przed pierwsza wizyta? To tuz tuz, jeszcze tylko dwa dni! jestescie juz "gotowi psychicznie"?

Nasza wizyta jest dwa tygodnie pozniej! 19 marca bedziemy mogly wymienic wrazenia, na razie czekam na Twoje!

Czy wiesz, do ktorej Pani zostalas "przypisana"?
Sciskam Cie,
Lidka
buniek
Posty: 482
Rejestracja: 18 sty 2003 01:00

Post autor: buniek »

Małgosik, dopiero teraz zobaczyłem co napisałaś. O Boże. Za godzinę dzwonię ponownie do pani od odwiedzin w domu (tych przedkwalifikacyjnych). Już dwa tygodnie minęły, jak próbuję sie z nią umówić, a ona że musi jeszcze poukładać inne sprawy w kalendarzu i takie tam.
CO ROBIĆ. JAK JĄ PRZEKONAĆ :!:
Boję się naciskać i wiercić dziurę w brzuchu, bo jeszcze się zirytuje, ale mam ochotę powiedzieć: "Proszę Panią, musi nas Pani odwiedzić w tym tygodniu, bezdyskusyjnie, koniec kropka". No, ale tak nie można.
POMOCY :?: :!:
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: smerfetka »

Czesc Licia,
Baaaardzo czekamy na te wizyte. Jestem strasznie podniecona, rozemocjonowana i niesamowicie szczesliwa, ze to juz w srode. Umowieni jestesmy na godz. 17.00. Niestety nie znamy nazwiska pani, ktora bedzie sie nami zajmowala.
W kazdym razie obiecuje napisac o naszych wrazeniach z tej wizyty jak najszybciej.
Ja tez bardzo licze na wymiane informacji pomiedzy nami i trzymam za Was kciuki,
Do uslyszenia,
Edyta
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Edyta!
Trzymam kciuki za Was dzisiaj! Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie doskonale! Przecierajcie szlaki;-)

:bigok:

Lidka
Lidka, mama Stasia i Basi
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator
Posty: 1565
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Post autor: Michal »

Tak sobie czytam i myslę, że udzieliła mi się moda na robienia list rodziców adopcyjnie (ukłon w strone Doruni) i zrobilibym listę bocianowiczów, którzy "przesli" lub są w trakcie starań na Szpitalnej?
Wysilając swą ułomną (końcówka dnia roboczego) pamięć jawi mi się taka lista:

<b>Szczęśliwi rodzice:</b>
Kasia i Robert rodzice Ani i Karola (nie ma ich w internecie, ale bywają na warsztatach)
Dora i Mariusz rodzice Wiktorii
Małgosik i Master1 rodzice Dominiki
Groszek i Michal rodzice Karolinki
Kasia mama Zosi

<b>Cierpliwie oczekujący:</b>
Pysia6 i Buniek
Arleta i Wojtek (nie ma ich w internecie, ale bywają na warsztatach)
Marwitek(Smerfetka)
Miki (Aga i Rafał)

<b>Przed I wizytą</b>
Ksieciu - 12.03
Licia - 19.03

Coś mi sie jarzy że kogoś pominełem. Przy ostatniej rozmowie, pani Ola z OAO powiedziała że mają 3 pary z bociana, a mi wyszła jedna :-( .

Coś juz tam sobie przypomniałem :wink:
Ostatnio zmieniony 10 mar 2003 12:54 przez Michal, łącznie zmieniany 4 razy.

-- Pozdrawiam Michał



Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Michal pisze:Dora i Mariusz mama Wiktorii
Mariusz pewnie się ucieszył :happy: :finger: :crazya:
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

buniek, a co ci szkodzi sie przypominac? w koncu to wasze zycie, wasza rodzina i najwazniejsze dla was sprawy. ja bylam natarczywa, dzownilam co chwila i pewnie dzieki temu cala procedura poszla blyskawicznie ( niecale 8 niesiecy czekania, jeden dzien od poznania niki do zbrania jej do domu). walcz o swoje! powodzenia.
michal, dobra robota. mozemy zalozyc fanklub szpitalnej.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”