OAO w Rzeszowie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Czesc Frezja 31
Frezja czy zlozyliscie juz dokumenty czy dopiero nosicie sie z tym zamiarem?? a moze czekacie na kwalifkacje tak jak my :?:
pozdr.
Awatar użytkownika
frezja31
Posty: 293
Rejestracja: 28 sty 2006 01:00

Post autor: frezja31 »

Buddy my jesteśmy po kwalifikacji,czekamy już 1,5 roku na maluszka.Czekamy w ośrodku w Tarnobrzegu i teraz będziemy też w Rzeszowie.U nas jest problem bo dużo dzieciaczków do adopcji jest z naszego miejsca zamieszkania,więc nie możemy stamtąd adoptować,może uda nam się w Rzeszowie.Już wiemy,że na pewno w tym roku nie,bo miejscowi mają pierwszeństwo,no i ponoć dużo rodzin czeka jeszcze z tamtego roku,dlatego pytam jak dużo?Bardzo tęsknimy za malutką,ten czas nam się niemiłosiernie dłuży :cry:
pozdrawiam was gorąco bo u nas taka plucha
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Izabela1 jak tam dokumenty zlozone? :)
Frezja31 to znaczy,ze na dzieciatko bedziecie czekac w Tarnobrzeskim i w Rzeszowskim OAO tak?
Jezeli chodzi o liczbe wnioskow w RZ OAO to takich informacji nam nie udzielono,wiec nie moge ci odpowiedziec na pytanie.Po prostu nie pytalam.Wiem tylko ze z roku na rok czas oczekiwania na malenstwo sie wydluza...Duzo tez zalezy na jakie dzieciatko sie czeka ,wiadomo im mniejsze tym dluzej.
To kiedy skladacie dokumenty?
Powodzenia,
aby te oczekiwanie trwalo jak najkrocej
Awatar użytkownika
Izabela1
Posty: 18
Rejestracja: 09 wrz 2007 00:00

Post autor: Izabela1 »

Cześć
dokumenty złożone , we wtorek mamy wizytę w domu. Zaczynam się denerwować " troszeczkę".

Dodane po: 1 godzinie 10 minutach:

buddy czy już jesteście po kwalifikacji??? napisz jak bylo podczas wizyty w domu. pozdrawiam
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Czesc Izabela1
Nie martw sie wszystko bedzie ok.Wiem latwo sie mowi jak sie samemu jest juz po..ale naprawde nie jest tak zle.Pytania beda padac bo musza.. w taki sposob nas poznaja,a przy okazji sprawdzaja warunki itd.Bedzie dobrze zobaczysz :). Panie z Rz OAO sa naprawde przesympatyczne.
My nadal czekamy na kwalifikacje.Przeciaga sie z powodu wakacji-tak trafilismy :roll:
Wnioski maja byc rozpatrywane pod koniec tego miesiaca,wiec moze i Wy sie jeszcze zalapiecie :) czego z calego serca zycze .

Trzymam kciuki we wtorek
Buzki
Pisz tu zara jak bylo
Awatar użytkownika
eluchaa
Posty: 442
Rejestracja: 26 wrz 2007 00:00

Post autor: eluchaa »

Witam wszystkich po dłuuuugim nie odzywaniu się, z przyczyn różnych. Musiałam się od początku zarejestrować, zmienił mi się w związu z tym nick - z elucha -na eluchaa, ale cała reszta jest niezmienna, czyli córa w dorobku :wink:
Bardzo się cieszę że wątek drgnął, bo dłuuugo nic tu się nie działo, tak jakby nie było na forum czekających właśnie w tym ośrodku :?

Obiecuję że teraz będę się częściej odzywać bo już niedługo startujemy od nowa, czekamy tylko aż mąż znajdzie więcej czasu ( wiadomo- procedura). Cały czas trzymam kciuki za czekających na swoje pociechy.

Pozdrawiamy Mania i Ela :D
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Czesc Eluchaa
Serdecznie witamy zalozycielke wateczku :D .Swietnie,ze sie tu pojawilas i straaasznie sie ciesze z Waszej decyzji.Trzymam kciuki.

Izabela1 jak wypadla wizyta i kiedy testy?
z pozdr,
buddy
Awatar użytkownika
Izabela1
Posty: 18
Rejestracja: 09 wrz 2007 00:00

Post autor: Izabela1 »

czesc. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Niepotrzebnie się denerwowałam- w przeciwieństwie do męża, który był oazą spokoju. W tym tygodniu mamy mieć testy-chyba będziemy z grupą wakacyjną. Może się spotkamy??? A co u Ciebie???
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Dziewczyny mamy kwalifikacje :lol:
Ojej jak sie ciesze :D
Awatar użytkownika
eluchaa
Posty: 442
Rejestracja: 26 wrz 2007 00:00

Post autor: eluchaa »

Buddy

Moje gratulacje!!!! Pewnie dziś interweniowałaś, no nie?
Teraz zaczyna się już konkretne odliczanie, mam nadzieję że będzie krótkie.

Buziaki od Mani
Awatar użytkownika
Izabela1
Posty: 18
Rejestracja: 09 wrz 2007 00:00

Post autor: Izabela1 »

buddy
Gratuluje. Ja dalej czekam na termin testow-koszmar
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Dzieki :caluje ,normalnie jestesmy w siodmym niebie.

Elusiu kochana ,tak dzwonilam dzis do OAO i uslyszalam taaakie wiesci.
Iza jeszcze chwika i Wy bedziecie tak cieszyc jak my w tej chwili :) .
Trzymam kciuki.Bedzie dobrze,wyluzuj-testy spoko.
Powodzenia
Najszczesliwsza
Jola
Awatar użytkownika
Krysiak_74
Posty: 563
Rejestracja: 09 kwie 2005 00:00

Post autor: Krysiak_74 »

To i ja się przywitam na wąteczku, który odżył po dłuuugim zastoju.

Buddy gratuluję z całego serca kwalifikacji, właśnie przeczytałam o twoim szczęściu i cieszę się razem z tobą :)

Pozdrowionka
Krysiak
Rodzinka w komplecie :)
Awatar użytkownika
eluchaa
Posty: 442
Rejestracja: 26 wrz 2007 00:00

Post autor: eluchaa »

Witaj Iza
ciach/moderator
A i jeszcze jedno, to dobrze że myślisz o procedurze, to znaczy tylko że przygotowywujesz się na co ma nastąpić. Nie da się uczestniczyć w całym tym procesie bez zastanawiania się , bez marzeń, bez planowania jak to kiedyś będzie :lol:,kiedy będziecie już we trójkę :love:

Buziole i nie daj się zwariować :wink:
Awatar użytkownika
Izabela1
Posty: 18
Rejestracja: 09 wrz 2007 00:00

Post autor: Izabela1 »

czesc
dzisiaj dzwonił Pan psycholog z ośrodka-w czwartek o 15 mamy spotkanie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”