OAO w Rzeszowie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
elucha
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2004 00:00

Post autor: elucha »

Cześć dziewczyny
Strasznie się cieszę ze piszecie bo już myślałam że z Krysią jesteśmy jedyne, przyznające się do tego Ośrodka :lol:
Misiula a ile czekałaś jak można wiedzieć :D
A ja dalej cierpliwie czekam z nadzieją że przyda mi się to na późniejsze miesiące. Bardzo dobrze że Święta juz za tydzień, a porządki za które się już zabrałam pozwalają mi "wyłączyć" myślenie na wiadomo jaki temat :lol: .
Pozdrawiam wszystkich przedświątecznie Ela.
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=77][img]
Awatar użytkownika
misiula76
Posty: 38
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: misiula76 »

Witajcie.
Elucha my czekaliśmy dokładnie 6 miesięcy od momentu ukończenia szkoleń.Właśnie sobie przypomniałam jak w tamtym roku o tej porze dzwoniłam do ośrodka pytać, czy czasem bocian nie przynisół nam prezentu na święta. Ale teraz po czasie myślę, że to czekanie miało swoje dobre strony.Dziś czytałam w "Przyjaciółce" artkuł jak małżeństwo adoptowało dziewczynkę.Przypadek bardzo podobny do naszego.Telefon i zaledwie kilka dni na przygotowania.Dziewczyny to chyba będą najpiękniejsze święta. Mamy w końcu nasze cudo.Prześlę nowe zdjęcie Kasi na bociana. Pozdrawiam.Monika odezwę się na telefon.
Awatar użytkownika
Krysiak_74
Posty: 563
Rejestracja: 09 kwie 2005 00:00

Post autor: Krysiak_74 »

Cześć dziewczynki

Chciałam się pochwalić: dostaliśmy z mężem kwalifikację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Te Święta będą dla nas najszczęśliwsze! :D
Wszystkim mogę polecić ośrodek w Rzeszowie, pracują tam profesjonaliści a oczekiwanie na kwalifikację nie przeciąga się w nieskończoność.

<ciach - z zyczeniami odsylam do odpowiedniego watku :!: "zyczenia świateczne">

Krystyna.
Rodzinka w komplecie :)
Awatar użytkownika
elucha
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2004 00:00

Post autor: elucha »

Witam wszystkich!
I ja się chciałam pochwalić!!!!!!!!! Mamy klasyfikację!!!!!!!!!!!!
Jestem taka szczęśliwa że brak mi słów :flowers: :DDD: :flowers: .
Własnie kleiłam pierogi na jutrzejszą kolację :lol: jak Pani Dominik zadzwoniła z tą wspaniała wiadomością, i jestem jej strasznie wdzięczna i w ogóle wszystkim Paniom za to że podjęły taka decyzję.
<ciach - z zyczeniami odsylam do odpowiedniego watku :!: "zyczenia świateczne">
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=77][img]
Awatar użytkownika
MONIKA1981
Posty: 61
Rejestracja: 24 lut 2005 01:00

Post autor: MONIKA1981 »

Gratulacje dziewczyny!!!
Wspaniały prezent na Święta! :wink:
Awatar użytkownika
misiula76
Posty: 38
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: misiula76 »

Dziewczyny wielkie gratulacje!!!!!!!Zgadzam się z Tobą Krysia, że w Rzeszwie to oczekiwanie nie przeciąga się w nieskończoność.Panie tam pracujące są szybkie i konkretne.Szkoda,że tak nie jest we wszystkich ośrodkach.W niektórych czeka się w nieskończoność.Wiem coś o tym.
Awatar użytkownika
elucha
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2004 00:00

Post autor: elucha »

Jejciu jak się cieszę :DDD: .........24 stycznia robimy kolejny kroczek w drodze po naszego bąbelka..........ZACZYNAMY KURS :happy:

Pozdrawiam, cała w skowronkach Ela.
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=77][img]
Awatar użytkownika
elucha
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2004 00:00

Post autor: elucha »

No ładnie, z tego wszystkiego dwa razy wystałam post :lol:
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=77][img]
Awatar użytkownika
MONIKA1981
Posty: 61
Rejestracja: 24 lut 2005 01:00

Post autor: MONIKA1981 »

A ja sie chciałam pochwalic że dzisiaj zadzwonił do nas TEN telefon i mamy synusia.
Jutro jedziemy się z nim zobaczyc!!!
Chyba oszalejemy z radości :lol:
Awatar użytkownika
MEA
Posty: 12
Rejestracja: 11 sie 2004 00:00

Post autor: MEA »

Ogromne gratulacje Moniko! Dotąd czytałam tylko Bocianowe wieści, ale jak tu nie cieszyć się Twoim szczęściem, kiedy i ja mam nadzieję na takie. Pozdrawiam serdecznie i życzę jutro cudownego spotkania.
Awatar użytkownika
elucha
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2004 00:00

Post autor: elucha »

Wielkie gratulacje Monika!!!!!
A jeszcze wczoraj tak sobie myślałam o Tobie :lol: , kiedy nam napiszesz o tej niespodziance. Strasznie sie cieszę, naprawdę :DDD: , gdyz to co to spotkało Ciebie świadczy o tym że Ośrodek w Rzeszowie działa naprawdę szybciutko. Chwała Paniom !!!!!!!!! Teraz z wielką wiarą czekam na naszą kolej . Jeszcze raz Moniko gratulacje, napisz proszę coś więcej jak już trochę ochłoniesz, jeżeli to w ogóle możliwe.
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=77][img]
Awatar użytkownika
Krysiak_74
Posty: 563
Rejestracja: 09 kwie 2005 00:00

Post autor: Krysiak_74 »

Moniczko cudowne wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę Twoim szczęściem i podzielam zdanie Eli - nasz ośrodek jest suuuuper :clap1: :DDD:

To daje nam nadzieję, że i my szybciutko doczekamy się dzieciątka.
Razem z mężem jedziemy 24 stycznia na pierwsze szkolenie!!!

Wreszcie jakieś dobre wieści bo przyznam szczerze że nam ten rok zaczął się pechowo (wczoraj spalił się nam samochód z budynkiem gospodarczym :cry: )
Ale nic to w porównaniu z takimi wieściami. Napisz coś więcej o synku jak już ochłoniesz. Pa
Rodzinka w komplecie :)
Awatar użytkownika
Krysiak_74
Posty: 563
Rejestracja: 09 kwie 2005 00:00

Post autor: Krysiak_74 »

Elu, we wtorek napewno się spotkamy na szkoleniu nie mam najmniejszych wątpliwości! Już nie mogę się doczekać. :!:
Bardzo ciekawa jestem o czym będzie mowa na tym szkoleniu i ile par będzie na nim :roll:
W każdym razie ..... do zobaczenia.
Pa, Krystyna
Rodzinka w komplecie :)
Awatar użytkownika
misiula76
Posty: 38
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: misiula76 »

Monika jeszcze raz gratuluję, teraz oficjalnie na forum. Dziewczyny mały cudo :flowers: Muszę pochwalić, widziałam.

Dziewczyny szkolcie się, szkolcie.A tak na marginesie, to szkolenia są miłe i przyjemne.Można jechać spokojnie i się nie stresować.Jednak nasz ośrodek działa szybko(choć nie we wszystkich przypadkach).Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
MONIKA1981
Posty: 61
Rejestracja: 24 lut 2005 01:00

Post autor: MONIKA1981 »

Witam!!!
Mały ma na imię Patryk i skończył dwa miesiące.
Istne cudo :roll: jak tylko go zobaczyliśmy to nie było mowy że go możemy nie chcieć.
Czeka nas troszeczke wizyt u lekarzy ale jego uśmiech wszystko wynagradza. Chyba się zakochałam :oops:
Może w przyszłym tygodniu bedziemy już wszyscy razem a teraz mamy szał zakupów.
Pozdrawiam Monika
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”