OAO w Rzeszowie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Urszulku
Posty: 99
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Urszulku »

Witam
To i ja dołączę do tego wąteczku. Czekam już prawie 8 miesięcy i mam nadzieję, że jestem już bliżej niż dalej.
Pozdrawiam wszystkich oczekujących i tych doczekanych :)
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Czesc dziewczyny

Urszulku tylko pozazdroscic ,biorac pod uwage dzialalnosc Rz OAO to pewnie juz niedlugo .
Na jakie dzieciatko czekacie-jezeli mozna zapytac ?

Część postu usunięta jako niezgodna z tematyką OiPA /moderator

pozdrawiam goraco,
c buddy
Awatar użytkownika
eluchaa
Posty: 442
Rejestracja: 26 wrz 2007 00:00

Post autor: eluchaa »

onka, urszulku, witam na naszym rzeszowskim skromnym wąteczku. Bardzo się cieszę że kolejna osoba "przyznaje" się do oczekiwania właśnie w tym oao. Urszulku mam nadzieję że to już ostatki czekania na dzieciątko ( ja czekałam 9 miesięcy i życzę Ci tego samego)

Pozdrawiam Ela i Maja
Awatar użytkownika
Urszulku
Posty: 99
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Urszulku »

Mam nadzieję, że Wasze życzenia się spełnią, ale póki co nadal czekamy i z tego co słyszałam to niestety "kolejka" jest długa. Tym bardziej, że czekamy na niemowlę a wiadomo dużo par ma podobne upodobania.
pozdrawiam wszystkich :D
Awatar użytkownika
buddy
Posty: 177
Rejestracja: 16 lut 2007 01:00

Post autor: buddy »

Czesc dziewczyny

Oneczka witamy na wateczku :)
My wlasciwie na poczatku naszej drogi..
pewnie jeszcze chwila jak sie odnajdziemy..

Odwazylam sie zalozyc nowy wateczek na pogadajmy
OAO Rzeszow laczmy sie
serdecznie wszystkich zapraszam
do zobaczenia
c buddy
Awatar użytkownika
dozia
Posty: 104
Rejestracja: 28 lis 2008 01:00

Post autor: dozia »

Witam !
Od czterech miesięcy mamy kwalifikacje i czekamy na telefon (podobno mamy czekać dwa lata).
Awatar użytkownika
Krysiak_74
Posty: 563
Rejestracja: 09 kwie 2005 00:00

Post autor: Krysiak_74 »

Cześć Dozia :)

Gratuluję kwalifikacji!
My zaczynaliśmy procedurę adopcyjną w 2005 roku i też mówili nam o 2 letnim okresie oczekiwania. Na synka czekaliśmy 10 miesięcy więc nie było tak źle. trzeba jednak przyznać, że ostatnio okres oczekiwania trochę się wydłużył i waha się w okolicach 15 miesięcy. wszystko zależy jednak od tego na jakie dziecko czekacie (im więcej warunków z Waszej strony tym dłuższe oczekiwanie) no i czy akurat w tym czasie trafi się dziecko "dla Was".
Jeżeli chcesz porozmawiać z większą ilością osób związanych z OAO Rzeszów, to zapraszam na wątek "OAO Rzeszów łączmy" się na "pogadajmy". tam jest nasz troszkę więcej a i porozmawiać można na różne tematy :)

Pozdrawiam
Krysiak
Rodzinka w komplecie :)
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

ewe1 pisze:Witam wszystkich , jesteśmy z Rzeszowa . Wczoraj dowiedzieliśmy sie ze zostaliśmy zakwalifikowani. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi bo to juz następny krok do przodu czekamy na szkolenia a potem na TEN telefon .Przeraza nas to okropne czekanie. Czy jest tu ktoś kto adoptował dzieciątko w Rzeszowie? jak to wyglądało u was? proszę piszcie!!
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”