20 STYCZNIA ZACZYNAMY PRIDE

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

:lol: :lol: Po wczorajszych zajęciach mamy już pół metek pride.Nie mogę się doczekać końca, jeszsze czekają nas testy i kwalifikacja a potem tylko albo aż czekanie i czekanie.
A propos spotkania w Kiecach tak się złożyło że i tym razem nie dam rady tato mój miał w zeszłym tyg wypadek samochodowy a mama wczoraj operacje .Niestety w tej sytuacji nie mogę się wyrwać z miasta.Ale pozdrawiam wszystkich.Załuje że i tym razem się nie poznamy .
Wiolu kiedy masz tą wizytę w ośrodku jak dobrze pamiętam to chyba dziś.Napisz jak było.
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Post autor: Wioleta »

Szkoda, że nie będziesz na sabacie, :bigok: za twoich rodziców
Spotkanie w OAO
Bardzo miła i życzliwa pani psycholog, było trochę łez :bawling: (jak powiedzieć bez nich o pragnieniu dziecka ?), trochę śmiechu :D , w sumie miło i niestresująco. Mamy zebrać wymagane dokumenty i prawdopodobnie na pride załapiemy się dopiero po wakacjach :( , ale jakoś czuję, że to będzie jednak przed.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Mibeti, sorry, ale dołączyłam Twój post o PRIDE do wątku, który juz istnieje. :)
Zapraszam, tez do poczytania o szkoleniach w innych wątkach, które znajdziesz w linkowni: /phpbbforum/viewtopic.php?t=20459#t03

Pozdrawiam. :)
mibeti pisze:Właśnie przygotowuję sie do przyjęcia dzidziusia, jestem po pierwszym szkoleniu PRIDE, powiem wam szczerze,że jestem przerażona , spędziliśmy tam przeszło trzy godziny a na końcu oglądaliśmy film o rodzinie zastępczej, moim zdaniem zupełnie nie pasował on do naszych polskich realiów. Za parę dni mam kolejne spotkanie, może ktoś mi powie jak będzie wyglądało drugie spotkanie bo chyba się rozchoruję z przerażenia . Na spotkaniu było 7 par i dwóch trenerów, mam ogromne opory żeby się otworzyć przed tyloma nieznanymi mi osobami, a jak wy to przeżyliście proszę o jakieś infrmację.
Beti
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”