KOAO Wrocław

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Aki, wszystkiego najlepszego :lol: :lol: To juz bardzo blisko do dzidzi :lol: Napisz koniecznie jak bylo na spotkaniu :!: :!:

Chica i Chic- szczęśliwi rodzice Oleńki:-) (ur. 16.10.03r, z nami od 24.10.03r.):-) http://foto.onet.pl/0,18279706,710070,user.html

Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

Zaczeliśmy na Młodych Techników, z tym, iż jest to kurs przede wszystkim dla rodzin zastępczych a my jedyni jestesmy na adopcyjnych. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

Aki życzę powodzenia :D . A jak dlugo trwa twoj kurs??
My zaczynamy najprawdopodobniej (bo jeszcze nic nie wiem o zmianach 8) ) od stycznia - tylko na razie nie wiem dokładnie którego no i w zasadzie to nic nie wiem oprócz tego, że tam już jedziemy :hihi: . Slyszałam tylko od Chiki :cmok: , ze to baardzo sympatyczne spotkania :wink: .
Pisz jak wrażenia po kursie :wink:
Mama HUBERCIKA najwspanialszego faceta pod słońcem oraz jego cudownej siostry ZOSINKI (jak mawia starszy Brat:-)!
Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

Nasz kurs ma 9 spotkań ale są w czasie rozłożone więc kończymy z koncem marca. Kwalifikacje po Świętach Wielkanocnych. Życzę gagula powoadzenia i pisz co u Ciebie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

Aki to chyba skończymy w podobnym czasie, bo nasz kurs trwać bedzie 3 m-ce. My mamy spotkania co tydzień, więc pójdzie szybciej.
Może będziemy miec okazję spotkać się któregoś dnia we Wrocku? A w jakie dni macie spotkania, bo my będziemy mieć w soboty.
No i napisz jak wrażenia po pierwszym razie? :wink:
Ja dziś idę do psychiatry po zaświadczenie, że jesteśmy zdrowi psychicznie. Ciekawe co tam pani w mojej psyche znajdzie 8) :hihi:

pozdrawiam - aga
Mama HUBERCIKA najwspanialszego faceta pod słońcem oraz jego cudownej siostry ZOSINKI (jak mawia starszy Brat:-)!
Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

hej gagula a do któego psychiatry idziesz? My mamy spotkania we wtorki. Pierwsze spotkanie było sympatyczne, a resztę poznasz sama hihi więcej nie zdradzę. A co do spotkania to chętnie chętnie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

No to jestesmy po wizycie u psychiatry .... i chyba zdrowi bo zaswiadczenia dostaliśmy 8) :wink: . Zostalo jeszcze tylko pare drobiazgów i jestesmy przygotowani. Z bardziej stresujących spraw została nam wizyta u psychologa :help:
Aki do mojego psychiatry mogłabyś mieć trochę za daleko, bo mieszkam 80 km od Wrocławia :wink: . A ty jesteś z samego Wrocka?
Liczę na spotkanie po Nowym Roku :D :D
Mama HUBERCIKA najwspanialszego faceta pod słońcem oraz jego cudownej siostry ZOSINKI (jak mawia starszy Brat:-)!
Awatar użytkownika
sz30
Posty: 142
Rejestracja: 04 gru 2004 01:00

Post autor: sz30 »

Witam
My zaczęliśmy w oa na Młodych Techników w grudniu 02-2004 , w czwartki jesteśmy po drugich spotkaniu ,niestety następne mamy za miesiąc jest przerwa , też już nie możemy doczekać się dzisiusia czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie
Awatar użytkownika
sz30
Posty: 142
Rejestracja: 04 gru 2004 01:00

Post autor: sz30 »

AKI napisz jak tam kurs na Młodych Techników , już zaczęliście?[/code][/list]
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

izsa pisze:Witajcie! Razem z mężem stoimy na początku drogi adopcyjnej tzn. szukamy właściwego ośrodka we Wrocławiu Szczególnie interesuje nas katolicki na Katedralnej. Prosimy o każdą choćby najmniejszą informację, a w szczególności własne odczucia. Wcześniej chcielismy skorzystać z ośrodka na Młodych Techników, ale odradzono nam. Może niesłusznie?
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Zostałam na szczęście przeniesiona, ale widzę tu dosc stare posty. Czy jest na forum ktos, kto właśnie teraz uczestniczy w procedurach na Katedralnej, lub zamierza tak jak my?
gosia9
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2004 00:00

Post autor: gosia9 »

witaj izsa
przed chwilą odnalazłam ten wątek i też chętnie dowiedziałabym się czegoś aktualnego. My wybraliśmy się do osrodka w maju tego roku i zostaliśmy "wpisani" na kurs na kwiecień 2006 ... strasznie długo...
A pierwsze spotkanie w KOA bardzo sympatyczne.
pozdrawiam gosia
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Czy przeszliście już jakieś testy?Czy uwzględnili Wase oczekiwania wobec płci i wieku?
gosia9
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2004 00:00

Post autor: gosia9 »

Pierwsze spotkanie polegało na wypełnieniu kwestionariusza. Wypełniała je pani psycholog na podstawie naszych odpowiedzi. Pojawiły się tam również pytania na temat oczekiwań wobec dziecka. Byliśmy proszeni równiez o przyniesienie ze sobą "listu motywacyjnego" - dlaczego chcemy adoptować dziecko.
Testów jeszcze nie wypełnialiśmy.
W Wy na jakim jesteście etapie? Czy już byliście w ośrodku? kiedy rozpoczynacie kurs?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Wysłałam e-maile do kilku z podstawowymi info szczególnie o terminie szkoleń. Jeszcze nie jestesmy pewni co do wyboru. Natrafiłam do stronke osrodka w Krzydlinie. Nazywa sie WIOSNA i strasznie ciagnie mnie do tego właśnie ośrodka, ale nie spotkałam jeszcze nikogo, kto korzystałby z ich usług i nic na ich temat nie wiem. Najpóźniej w styczniu chcemy umówić się na pierwsze spotkanko. Nie nastawiam się na szybkie działanie, bo mamy dopiero 2,5 roku stażu małzeńskiego, Mogą nam odmówić :?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”