KOAO Wrocław

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

Doxa to gratuluję, cięszę się z Wami. Kurs, wizyta Pań jeszcze przed nami ale mam nadzieję przeżyjemy. Teraz abyście krótko czekali. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
doxa
Posty: 49
Rejestracja: 02 sie 2003 00:00

Post autor: doxa »

Przeżyjecie, zajęcia są ciekawe i przydatne, rozwiewają wiele wątpliwości, nasze prowadziła Pani Grażyna - kierowniczka. Powodzenia.
D.Cz.
Awatar użytkownika
Bora2
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2004 01:00

Re: KOAO Wrocław

Post autor: Bora2 »

doxa pisze:Witam!
Bratnie dusze z katolickiego ośrodka we Wrocławiu odezwijcie się. my w czerwcu skończyliśmy kurs, potem kwalifikacja i cisza, okropna cisza, a teczkę mamy założoną od stycznia 2004 roku. Pozdrowienia :D :D :D

Witajcie. My równiez ropoczynamy kurs we wrześniu na Katedralnej. Pewnie sie spotkamy z AKI. Mamy na razie część dokumentów, bo powiedziano nam, że niektóre moga sie przeterminować :( Kurs prawdopodobnie rozpocznie się 18 września.
Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

witaj Doxa, Bora
Doxa dzięki za słowa otuchy :)
Bora niestety nie spotkamy się na Katedralnej, gdyż my zaczynamy kurs w OAO na Młodych Techników. Ale zaczynamy w tym czasie i możemy się wspierać. Mam nadzieję, że ten wątek ożywi się. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
doxa
Posty: 49
Rejestracja: 02 sie 2003 00:00

Post autor: doxa »

Wątek się trochę rozkręcił, życzę wszystkim powodzenia, wiele cierpliwości, warto się potrudzić. :D :D :D
D.Cz.
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

Cześć wszystkim. Piszę na tym wątku po raz pierwszy. Napiszcie mi moje drogie ile płacicie za kurs.
Awatar użytkownika
doxa
Posty: 49
Rejestracja: 02 sie 2003 00:00

Post autor: doxa »

Kurs jest bezpłatny :D
D.Cz.
Awatar użytkownika
siwaczka
Posty: 3267
Rejestracja: 14 lis 2002 01:00

Post autor: siwaczka »

Dziewczyny, powodzenia !!!!!!!!!!!!!
Aki, bądź grzeczna na zajęciach :wink: :D :!:
... a ja tańczyć chcę ...
Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

Siwulko tego czy będę grzeczna nie obiecuję :) Już nie mogę doczekać się kursu, a wcześniej przyjdą Panie na wizytę (z tego też cieszę się). Ostatnio zaglądam na ciuszki na allegro w rozmiarze 74,80 - kurcze już mnie bierze
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

doxa dzięki za odpowiedż, pytam bo u nas w Nysie trzeba zapłacić 550 zł, więc bardziej opłaca się jechać do Wrocka.
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

doxa ile razy jest szkolenie w twoim ośrodku?
Awatar użytkownika
doxa
Posty: 49
Rejestracja: 02 sie 2003 00:00

Post autor: doxa »

Kurs trwa 3 miesiące - zajęcia co tydzień, albo w piątki, albo w soboty. W roku odbywają się trzy edycje kursu - 1 od stycznia, 2 od kwietnia i 3 od września. Trzeba zapisywać się wczesniej
D.Cz.
Awatar użytkownika
miki2003
Posty: 46
Rejestracja: 04 kwie 2003 00:00

Post autor: miki2003 »

Doxa :) to ja się ujawnię choć ostatnio dość rzadko tu zaglądałam
nie tylko chodziłam na kurs do tego samego ośrodka ale byłyśmy tam w jednej grupie :) jak napiszę, że mam trzy koty to już pewnie nie będziesz miała wątpliwości z kim masz do czynienia :)
uff, też już jesteśmy po wizycie, też ok 1,5 godziny i było sympatycznie
coraz większą mam ochotę na spotkanie naszej grupy gdzieś w kajpie o czym też napisałam do wszystkich w mailu...
ja tam się przytotowałam na wiele, naprawdę wiele miesięcy czekania na telefon i chyba tylko dlatego się nie niecierpliwię :)
Awatar użytkownika
nusiak
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2004 01:00

Post autor: nusiak »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D Bardzo dawno nie korzystałam ze stron bociana, ale z radością stwierdzam, że inni wiernie dotrzymują kroku. Szczególnie się cieszę, że Aki rozpoczyna kurs w OAO, my też rozpoczynamy kurs na Młodych Techników 27 września, jesteśmy pełni obaw, dlatego jestem szczególnie wdzięczna dla DOXY za wyjaśnienia i słowa otuchy dla innych z których ja też korzystam. DZIĘKI! Fajnie, że istnieje taka strona. My jesteśmy już po wizycie pani z ośrodka, było bardzo przyjemnie, uważam, że taka wizyta jest bardzo potrzebna. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.
nusiak
Awatar użytkownika
gagula
Posty: 564
Rejestracja: 10 lip 2003 00:00

Post autor: gagula »

Witam wszystkie Wrocławianki i nie tylko :D :wink: .
Zaczynamy z mężykiem od stycznia kurs - czy ktoś z was może także???
Już nie mogę się doczekać :roll: :wink:
Mama HUBERCIKA najwspanialszego faceta pod słońcem oraz jego cudownej siostry ZOSINKI (jak mawia starszy Brat:-)!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”