Adopcja w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Halusia
Posty: 39
Rejestracja: 18 lis 2004 01:00

Post autor: Halusia »

17 lutego zaczyna sie następna tura szkoleń w OA w Gorzowie /1 spotkanie/
pozdrówka :flowers:
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Halusia pocieszę Cię że 20 miesięcy czekam w naszym gorzowskim katolickim OA w publicznym czekam pół roku i liczę że prędzej z publicznego doczekam się maleństwa.
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
Halusia
Posty: 39
Rejestracja: 18 lis 2004 01:00

Post autor: Halusia »

Kala 20 m-cy to strasznie długo :evil: .Zanim trafiłam do OA na Kazimierza, byłam kilka razy na "niewiąrzącej rozmowie" w katol ośrodku, miałam naprawdę dylemat jednak zostałam przy OA na kazimierza... Co będzie dalej zobaczymy .... Ja myśle o starszym dziecku ... ale wiek chyba nie ma nic wspólnego z czasem oczekiwania..... :(
Awatar użytkownika
marycha
Posty: 1212
Rejestracja: 06 kwie 2004 00:00

Post autor: marycha »

My na pierwsze "starsze dziecko" czekaliśmy 20 miesięcy, na drugie, tez "starsze" - 7 miesięcy. W katoliku. :wink:
Jak widzisz nie ma normy...
mama Kasi (2001) i Michała (2003)
Awatar użytkownika
Halusia
Posty: 39
Rejestracja: 18 lis 2004 01:00

Post autor: Halusia »

Witajcie ..
Wreszcie !!! :flowers: :spineyes: jesteśmy po pierwszym spotkaniu na zajęciach z PRIDE, warto było czekać, nie mam doświadczenia czy 12 osobowa grupa to duża czy mała, ale byliśmy jedyną parą myślącą tylko o 1 dziecku, To miłe że są jeszcze ludzie o gorących sercach... Kala :cmok: Marycha :cmok:
Coraz częściej mysle o tym pierwszym spotkaniu ................
Awatar użytkownika
zoja
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2003 00:00

Post autor: zoja »

Witam wszystkich, na tym wątku.Ukończyłam szkolenie w gorzowskim OA w czerwcu 2005, a od sierpnia jesteśmy szczęśliwymi rodzicami 3-letniej Natalki.Jestem ciekawa czy wy również cieszycie się rodzicielstwem?
andresita
Posty: 1048
Rejestracja: 19 sie 2002 00:00

Post autor: andresita »

zoja pisze:Witam wszystkich, na tym wątku.Ukończyłam szkolenie w gorzowskim OA w czerwcu 2005, a od sierpnia jesteśmy szczęśliwymi rodzicami 3-letniej Natalki.Jestem ciekawa czy wy również cieszycie się rodzicielstwem?
Witaj zoja!
Jestem z Gorzowa i też jestem mama adopcyjną 3-letniej Natalki.
Odnaleźliśmy się w sierpniu, ale 2004. :)
Awatar użytkownika
emkamk
Posty: 85
Rejestracja: 16 maja 2005 00:00

Post autor: emkamk »

Zoja to my najprawdopodobniej kończyliśmy ten sam kurs. Kurs w maju 2005 , kwalifikacja czerwiec 2005, a od 3 lutego ( 23 lutego juz prawnie) szczęśliwi rodzice małego wiercipięty ( teraz 4,5 miesięcznego).Pozdrawiam ciepło Emka :wink:
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Zoja witamm Cię serdecznie, widze że nasze córeczki trafiły do nas mniejwięcej w tym samym czasie.
PS.Czy nikt z bocianowiczów nie czeka teraz na maleństwo w Gorzowie?
A jak z Helusią?
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Dlaczego tu od ponad roku taka cisza??

Gdzie się wszyscy pochowali? :(
andresita
Posty: 1048
Rejestracja: 19 sie 2002 00:00

Post autor: andresita »

anja74 pisze:Dlaczego tu od ponad roku taka cisza??

Gdzie się wszyscy pochowali? :(
W codzienność. ;)
Jak my jesteśmy prawie 3 lata po rozprawie to nie zaglądamy często na boćka.
Napisz - gdzie czekasz na dziecko
Gratuluję kwalifikacji i życzę jak najszybszego telefonu. :)
Awatar użytkownika
BeataiGrzegorzHerezo
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2005 00:00

Post autor: BeataiGrzegorzHerezo »

Witam, mam na Imię Beata i jestem z forum Szczecińskiego (od jakiegoś czasu już na prywatnym forum). Napiszcie prosze jak to jest z adopcją w Gorzowie Wlkp. Ja czekam w KOAO w Szczecinie już prawie 2 lata i nie zapowiada się na rychłe rozwiązanie, ostatnio sporo małżeństw z naszego ośrodka zapisuje się także do OAO - też w Szczecinie i czeka w 2-ch żeby zwiększyć szanse. Często się mówi o adopcji ze wskazania w Szczecinie. Sama już nie wiem co począć. :cry:

Powiedzcie proszę jak to jest u Was.

Pozdrawiam,
Beata.

Idzie nasze szczęście.... idzie od Września 2005.
andresita
Posty: 1048
Rejestracja: 19 sie 2002 00:00

Post autor: andresita »

Cześć Beata.
Jestem mama adopcyjną od prawie 3 lat. Mogę tylko napiosać jak było "za moich czasów". ;)
Zgłosiliśmy się w maju 2003, jesienią była pani z oao u nas w domu, w styczniu kurs, w sierpniu 2004 telefon. czekaliśmy 16 miesięcy. Raczej dłużej niz inni. Trafiliśmy na zastój. ;)
Kumpela adoptowała w tym roku i mówiła, że teraz szybko idzie, bo jest duzo dzieci. Nawet 8 miesięcy nie czekali.
Różnie bywa.
W większych miastach większe kolejki. Najgorzej jest chyba w Poznaniu, najlepiej w Wałbrzychu, pamiętam z boćka, że niektórzy już po 4 miesiącach zostawali rodzicami. 8O

Trzymaj się! W końcu ten upragniony telefon zadzwoni.
A jak poznasz dziecko to będziesz pewna, ze na to właśnie czekałaś. I że warto było czekać.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
BeataiGrzegorzHerezo
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2005 00:00

Post autor: BeataiGrzegorzHerezo »

Witaj andresita, jak nic masz rację że jak już zobaczę nasze maleństwo to będzie to na które czekamy. Dzięi za słowa otuchy. Wiem że im większe miasto tym dłużej się czeka ale w naszym KOAO w Szczecinie jakby wszystko stanęło w miejscu. Dzięki raz jeszcze. :D

Pozdrawiam.
Beata.

Idzie nasze szczęście.... idzie od Września 2005.
andresita
Posty: 1048
Rejestracja: 19 sie 2002 00:00

Post autor: andresita »

Mam sentyment do Szczecina. Mieszkałam tam 9 lat, i teraz czasami brata odwiedzam. :)
A co to były za lata!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

W Stargardzie jest Dom Dziecka, z którego bardzo dużo dzieci idzie do adopcji. Może warto się popytać?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”