adopcja-sprawy formalno prawne

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Zofia7
Posty: 353
Rejestracja: 22 wrz 2005 00:00

Post autor: Zofia7 »

REBECCO! Wiem napewno, ze dzwonic zawsze mozecie do sadu. czasami to nie takie strasze instytucje jak sie na pierwszy rzut oka wydaje. Czasami rozmowa nawet telefoniczna moze wplynac pozytywnie na sytuacje choc czasami warto osobi[ci pojsc i porozmawiac np z przewodniczacym wydzialu o ile osobiscie nie prowadzi waszej sprawy.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

rebecco, cieszę się, że sprawy JUZ tak się mają :)

Tak, jak napisała Agna, dzwoń i dopytuj sie. Masz to tego jak najbardziej prawo - w końcu jesteś wnioskodawcą.


Powodzenia!!! Myślę ciepło!!! :D
Awatar użytkownika
rebecca
Posty: 34
Rejestracja: 10 gru 2002 01:00

Post autor: rebecca »

dziekuje wam :D
zadzwonilam i... nic sie nie dowiedzialam. za miesiac bedzie rozprawa, owszem, ale ta, ktora byla planowana na dlugo przed naszym wnioskiem - o pozbawienie wladzy. byly juz dwie, wladzy rodzicow pozbawiono, ale coz - nie na pismie. wyglada na to, ze nie ma terminu rozpatrzenia naszego wniosku, wyglada tez na to, ze tamtejszy sad sie nie spieszy.
tak, jak radzilyscie, powiedzialam, ze zalezy nam na czasie ze wzgledu na koniecznosc operacji.
:-(
Awatar użytkownika
rebecca
Posty: 34
Rejestracja: 10 gru 2002 01:00

PS

Post autor: rebecca »

ps do mojego wlasnego postu - a jednak sekretarka sadu nie wiedziala wszystkiego :-)
mamy termin rozprawy i jesli do tego czasu nasz osrodek przysle nasza opinie (bo zginela!) i jezeli kurator przeprowadzi wywiad srodowiskowy (podobno mozemy prosic o przyspieszenie), to najprawdopodobniej za rowne trzy tygodnie bedzie nas wiecej.
ufff
jeszcez raz dziekuje wam za rade
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”