,,Wieża z klocków,,?

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
asteriks
Posty: 688
Rejestracja: 05 paź 2002 00:00

,,Wieża z klocków,,?

Post autor: asteriks »

Kochani przeglądałalismy starsze posty i wasze rozważania na temat adopcji.Bardzo nam pomagają.Wasze rady (zwłaszcza już rodziców adopcyjnych )są bardzo cenne.Jesteśmy tu od niedawna,narazie więcej czytamy niż piszemy.A Wy piszecie tak pięknie...Mamy pytanie:pisaliście o książce Wieża z klocków.Czy jest to książka o adopcji?I gzie można ją zdobyć?Nie udało nam się wejść na podaną stronę internetową.Pozdrawiamy wszystkich bardzo gorąco.
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Asteriks wejdź na pierwszą lepszą przeglądarkę, np. na WP i wpisz "Wieża z klocków". Ja w ten sposób znalazłam np. taki link www.kkkk.com.pl/asp/book.asp?book_no=192534
Książkę napisała matka adopcyjna i jest naszą "lekturą obowiązkową" :wink: a tak naprawdę chyba jedyną tego typu publikacją.
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator
Posty: 1565
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Wieże i jeże

Post autor: Michal »

Podsunę jak zwykle link do innego miejsca na bocianie, gdzie mozna przeczytać więcej na ten temat. Ja obie książki kupiłem w ksiegarni "Merlin".

-- Pozdrawiam Michał



Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Dodam, że my kupowaliśmy "Wieżę..." w wydawnictwie MediaRodzina link gdzies na forum.

Natomiast chcę jeszcze powiedzieć, że powoli powstaje znacznie lepsze dzieło pt. "Wieża z traktorów" czy jakoś tak (zobacz wątek "Jest Bąbelek") autorstwa niejakiej Aśki. To dopiero dzieło. Bezkonkurencyjne. Po prostu masakracja.
Awatar użytkownika
asteriks
Posty: 688
Rejestracja: 05 paź 2002 00:00

odpowiedź

Post autor: asteriks »

:P :P :P :P :P :D :D Serdecznie dziękujemy za odpowiedzi i tak szybka pomoc. Wieże z traktorów autorstwa Aśki śledzimy z zapartym tchem
Asiu pozdrowienia dla Adasia.
Jeszcze raz pozdrawiamy Was i życzymy wiele szczęscia Aga i Zbyszek (asteriks)
:piwo:
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Dziękuję w imieniu Adasia :D
Zaraz skrobnę parę słów o dzisiejszym dniu :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”