KOAO w Warszawie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
monichniulek
Posty: 998
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: monichniulek »

Mat pisze:Następnym razem musimy odrobić pogaduchy! :)
Nie ma sprawy! :D
Ostatnio zmieniony 22 maja 2004 22:34 przez monichniulek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Monika - mama Olgi (XI.2004) i Antka (V.2008)
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Oj dziewczyny, nawet nie wiecie jak żałuję!! Z tego powodu mam w chałupie "ciche dni"......
Pan mąż mnie dzisiaj doprowadził do białości!!!! :evil: :firing: (nie kochane żeby to coś wspólnego z przyjemnościami miało!!)
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
monichniulek
Posty: 998
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: monichniulek »

Widze, że dziś bojowy dzień jest!
Zrobiłam mojemu biednemu 8) mężowi awanturę że 10 minut spóźnił się z wyszykowaniem do wyjścia.
No coż, wielkopolskie korzenie dają o sobie znać :D :wink:
Pozdrawiam
Monika - mama Olgi (XI.2004) i Antka (V.2008)
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

Nieśmiało przypomnę, że u nas karczemna awantura była pierwszym objawem ciąży :hihi:

A wogóle to :oops: :) Następnym razem wygnamy choróbska i postaramy się wpaść całą naszą rodzinką :)
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Agna,
ty mnie lepiej nie denerwuj!

bo ja w branży odzyskiwania długów robię i znam twój adres! :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

Kasia, nie gadajmy tyle, bo nas wywalą znowu :)

Co do Katolika: powiem Wam, że teraz szkoda mi, że nie ma jakiś takich sformalizowanych spotkań "PO". Niby wiem, że jakieśtam spotkania są - Msze w pierszy/drugi wtorek miesiąca? ale wiem to z plotek i w zasadzie nikt nas na takie spotkania nie zapraszał, nie informował i wogóle. Tyle, że nasza grupa fajna jest i będziemy się, mam nadzieję spotykać nadal (póki co czekamy na drugich Leśnikowskich i asti'ów :))

A mnie zżera strach przed poinformowaniem rodziny o naszym cudzie :? Niby mój mąż chce powiedzieć, ale ja mam kilka "przeciw": dzieciom starszym pierwszym należy się taka informacja, a do 12 tygodnia wolałabym ich nie informować, gdyby okazało się, że coś będzie nie tak, żeby nie musieli przechodzić żałoby... Poza tym wolę sobie oszczędzić stresów póki co - drugi trymestr jest lżejszy na takie atrakcje...

ale co ja tu zaśmiecam...

chociaż podobno w Katoliku bardzo często zdarzają się ciąże po adopcji, jeśli para się tego wogóle nie spodziewa :hihi: rekordzistką była ponoć dziewczyna, która tak długop nie mogła w to uwierzyć, że test zrobiła jakoś w okolicach 10 tygodnia ciąży 8O :hihi:
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

To ja założę na "pogadajy" katolika wątek, ok???
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
monichniulek
Posty: 998
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: monichniulek »

Może się wtrącę :? ale własciwie dlaczego macie zakładac nowy wątek. Przecież "wypisałyście" te 150 stron podobnie jak teraz piszecie i było dobrze, na temat.
Pozdrawiam
Monika - mama Olgi (XI.2004) i Antka (V.2008)
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Monichniulek,
bo to jest forum adopcyjne...
a my czasem zbaczamy z tematu na pogadanki... no i Dorunia nas już raz przywoływała do porządku....

nowy wateczek tutaj

jakby co, choć przyznam, że trudno mi wyobrazić sobie "równoległe" prowadzenie się obu wątków...
wolę stary... bo wszystko na miejscu...
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

kasiavirag pisze:bo to jest forum adopcyjne...
a my czasem zbaczamy z tematu na pogadanki... no i Dorunia nas już raz przywoływała do porządku....

jakby co, choć przyznam, że trudno mi wyobrazić sobie "równoległe" prowadzenie się obu wątków...
wolę stary... bo wszystko na miejscu...
Oj, nie samą adopcją żyje człowiek... :wink: Dorunia zamknij oko czasami, pilizzzzzzz.... :cmok:
Awatar użytkownika
AnkaR_a
Posty: 265
Rejestracja: 26 maja 2003 00:00

Post autor: AnkaR_a »

Nooo, to zabrałam się z marszu do "roboty" i postanowiłam wykorzystać przymusowy urlop w najbliższy piątek do zebrania tego i owego z listy dokumentów. Ha! I tu niespodzianka - rozumiem, że nalezy dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego. Tyle, że gdzieś na forum wyczytałam, że dla celów adopcyjnych to on ma być darmowy... A w KRK powiedzieli mi, że kosztuje 50,- PLN od sztuki. No to jak to w końcu jest?
Aha, i jeszcze jedno - duże tam ostatnio były kolejki? Kiedyś, gdy Rejestr był jeszcze w Al. Solidarności, to trzeba było stawać w kolejce juz o 6.00 rano. Może miałyście świeższe doświadczenia - jak jest teraz?
Awatar użytkownika
monichniulek
Posty: 998
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: monichniulek »

Ankara, zaświadczenie masz za darmo, bo od osrodka dostajesz kartkę z pieczatką KOAO, na to zaswiadczenie dostajesz 2 papierki o niekaralności. tylko nie wiem czy one nie maja jakiejs "daty ważności", my nawet nie zaczęliśmy o to sie starać.
Pozdrawiam
Monika - mama Olgi (XI.2004) i Antka (V.2008)
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

Bez okazania zaswiadczenia z OAO trzeba zaplacic za ten dokument.
Kolejki nie sa takie straszne. My stalismy ok 40 min a pojechalismy tam po 8:00. A co do waznosci takiego odkumentu to widnieje na nim pieczatka ze waznosc zachowuje on przez 6 m-cy. Wydawany jest od reki.
My mielismy ten dokument z data styczniowa a sprawa adopcyjna odbyla sie we wrzesniu i sedzia nie robila zadnych problemow :lol:

Powodzenia
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

a nam powiedziano w ośrodku, że dokument ten można wysłać do Rejestru, a rejestr odsyła bezpośrednio do ośrodka;

i się nie płaci;
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

My tak właśnie zrobiliśmy.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”