Wizyta

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

:lol: :lol: Napiszcie kochani jak było.U nas wizyta trwała około 2 godzin było miło było tylko ciasto a opienie wystawiła nam ponoć bardzo dobrą.Ale to nie istotne bo to było dawno napiszcie jak było u Was ?????Przecież nie będziemy z tymi wiadomościami czekać do wartsztaów no nie Małgosik ???
groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

Post autor: groszek »

U nas już po wizycie, było bardzo sympatycznie, ok. 3 godzin. Rozmawialiśmy oczywiście na wiadomy temat cały czas, pani uzupełniała informacje których nie było w karcie, no i tak ogólnie o wszystkim, gdzie ustawimy łóżeczko itp. Troszkę drążyła sprawę rasy dziecka, czyżbyśmy mieli dostać dzidzię kolorową??? A może to my mało konkretnie odpowiadaliśmy i dlatego trwało to dłuższy czas, sama już nie wiem...? generalnie miło było ale cieszę się że to już za nami. pani Ola jest bardzo miła a mimo wszystko nie byliśmy tak do końca na luzie, bo jak ją odwieźliśmy i jak tylko wyszła z samochodu, to dopiero wtedy zebrało nam się na gadkę o rasie dziecka, choć przerabialiśmy to już kilka razy, szkoda, że nie mogła tego słyszeć!
małgosik, no rzeczywiście michał troszkę z nią pogadał :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 431
Rejestracja: 25 kwie 2002 00:00

Post autor: Dora »

Czyzbyscie mieli dostac "mojego" Murzynka? :wink: Ciekawe jakie jest Wasze zdanie? Ja biore od razu! Nawet nie trzeba pakowac! :P
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

UFFFFF...!
Blanka
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Ups, groszku, wybacz, ale dopiero dziś znalazłam ten wątek :oops: Ale przyznaję sie bez bicia, że często o Was myślę i zastanawiam się, co w Waszej sprawie :roll: Bardzoe się cieszę, że USG wypadło wspaniele :D Trzymam kciuki, aby owa pani OLA, była zapowiedzią takiego szczęścia, jak u Dory :D
Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania wirtualnej ciąży :D
Awatar użytkownika
jedrek
Posty: 442
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Post autor: jedrek »

No to pierwsze koty za płoty, wygląda na to że tak jak pisałem gdzie indziej rok 2003 będzie dobry, albo i lepszy od poprzedniego w sprawie adopcyjnych rozwiązań, czego życzę Wam i wszystkim oczekującym.
jędrek
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Cieszę się, że wizyta upłynęła wam w miłej atmosferze (chociaż było to do przewidzenia, ale i tak wszyscy się denerwujemy :lol: ). Teraz tylko kwalifikacja i ........... :drink3:
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

SUPER, ze wizyta za wami, ja nic nie mowie, tylko ze po takiej wizytacji to juz z reguly idzie szybko... :DD:
a nie mowilam, ze mochal wpadnie w oko pani oli :wink: tak to juz jest, ze warto wyslac na pierwszy front (podczas rozmow z paniami) faceta. moj misio byl slodki jak miod i panie co chwila promienialy usmiehcem, mowiac "ale pan to ladnie powiedzial".
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

Post autor: groszek »

taak, teraz już tylko kwalifikacja, ma być albo 13.01 albo 27.01. a co do rasy to pytania wskazywały na dzidzię pół krwi arabskiej :roll: , ale to pewnie tylko do karty były potrzebne informacje, ja sobie tego do głowy nie biorę. zapytałam panią jakie rzeczy biorą pod uwagę dobierając dziecko do rodziców czy rodziców do dziecka i pani powiedziała, że po prostu czują to COŚ i wiedzą że TO dziecko jest dla TYCH rodziców, mówi że ona wierzy że to ktoś z góry daje im to przeczucie. więc później sobie pomyślałam, że skoro mają takie przeczucie, że to będzie nasze dziecka, to nie jest ważny dla mnie kolor oczu czy skóry. Teraz tak myślę, a jak będzie to się okaże (mam nadzieję, że niedługo) :D
Awatar użytkownika
Hasik
Posty: 677
Rejestracja: 23 mar 2002 01:00

Post autor: Hasik »

Hej groszku, to są wspania łe wiadomości. A takie dzieci są prześliczne!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”