czy mamy szansę

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
patii
Posty: 699
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: patii »

Dorisku - :bigok:
Patii
Awatar użytkownika
anies30
Posty: 272
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: anies30 »

Doris za jutrzejszy dzień :bigok: :cmok:
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Dorisku :bigok: :bigok: :bigok:
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Witam Wszystkich :cmok:

No to było tak:


we wtorek zadzwoniłam zgodnie z obietnicą, aby potwierdzić środową wizytę. Byłam tak przerażona, że wcale nie chciało mi się dzwonić aby nie usłyszeć kolejnej odmowy :oops: . Ale Pani potwierdziła termin :D .

No i już jesteśmy po wizycie. Zaczęła się o 9.00 rano i skończyło się po 15.00 8) . Złożyliśmy dokumenty - troszkę nam jeszcze brakuje, rozmawialiśmy z Panią z OA, z psychologiem, zrobiliśmy tonę testów i już .... :D Na koniec byliśmy tak wyczerpani :draai: ... a ja jeszczem musiałam wszystko tłumaczyć.

Następna będzie prawdopodobnie wizyta u nas w domu - pod koniec lutego :bigok: i kolejna wizyta w OA w marcu.

Boję się strasznie, aby nas chcieli i mam nadzieję, że te testy nie wypadły nam najgorzej. Ciekawe, czy można zadzwonić i spytać się o ich wynik?

No i otrzymaliśmy dziś oficjalne pismo z OA Sosnowiec, że nie możemy starać się o dziecko tam, ale tylko w Warszawie i najlepiej na Nowogrodzkiej 8O .

Tak się cieszyłam, a teraz znów STRACH ... czy aby wszystko dalej pójdzie zgodnie z planem :?:

Kochamy z dnia na dzień coraz mocniej naszego Adoptusie - to niesamowite jak wzrasta w nas potrzeba adopcji i jak bardzo łączy nas razem cała ta procedura.
JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI i zarazem .... przerażeni co będzie dalej - czy nas zaakceptują ...

Całuski dla Wszystkich :cmok:
Awatar użytkownika
rozyczko
Posty: 216
Rejestracja: 22 paź 2004 00:00

Post autor: rozyczko »

Doris trzymam kciuki :bigok: :bigok:
Zobaczysz bedzie dobrze :D
Ewa
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Dorisku, super ze jestescie zadowoleni :). To wszystko stanie sie juz niedlugo :cmok: :cmok: :cmok:
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 2172
Rejestracja: 17 kwie 2002 00:00

Post autor: lemonka »

Jak mogliby was nie zaakceptować :wink: :D jesteście cudowni, tak bardzo pragniecie dziecka aby dać MIŁOŚĆ :love: czy coś więcej potrzeba :?: :D dorisku - za pomyślność, za szybką procedurę i wymarzone dzieciątko :D
Awatar użytkownika
patii
Posty: 699
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: patii »

Dorisku - nareszcie cos ruszyło, napewno wszystko wypadło ok. i bedziecie super rodzicami, ale sie wzruszyłam Twoim meilem o tym że juz kochasie Adoptusia - dam mężowi do przeczytania Twój post :cmok: i :bigok:
Patii
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 576
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: Malina »

Dorisku!!! trzymam :bigok: jak nie wiem co!!!
My tez oszalelismy (szczegolnie ja) na mysl o naszym Adoptusiu.
Ostatnio robilismy pomiary czy sie nam zmiesci lozeczko bejbisiowe w naszej sypialni.
Dorski, bedziemy mamuskami - wierze w to bardzo!
Malina
Awatar użytkownika
anies30
Posty: 272
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: anies30 »

Doris tak się cieszę!!!!! :DDD: teraz już będzie z górki a ja dalej zaciskam łapki.
Awatar użytkownika
thibarine
Posty: 1639
Rejestracja: 31 sty 2004 01:00

Post autor: thibarine »

Dorisku :love: na pewno Was zaakceptują. Jestem przekonana, że ich oczarowaliście. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Jesteście coraz bliżej uprgnionego celu :cmok:

Malinka za Ciebie również ogromne :bigok:
Thibarine
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Dorisku waśnie wysłałam do Ciebie info na priva. Myślałam, że się nie odezwałaś po wizycie, bo nie dostałam powiadimienia.
Nie martw się :!: Na pewno będzie dobrze :cmok:
Tylko nasza umówiona kawa wystygnie do marca :(
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
bodi
Posty: 461
Rejestracja: 23 sty 2003 01:00

Post autor: bodi »

Doris, super :!: idziecie jak burza :D:D
bardzo mocno Wam kibicuję, koniecznie pisz jak kolejne wizyty i rewizyty :D Fajnie, że tak się szybko to wszystko toczy. Teraz już naprawdę z górki :D
buziaki!
Awatar użytkownika
Edita
Posty: 2405
Rejestracja: 27 sty 2004 01:00

Post autor: Edita »

DORISKU- cudnie :clap1: ciesze sie razem z wami i czekam razem z wami :cmok: bedziesz wspanialą mamą - wiem to. :love:
MAlinko-Ty również :love:
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Dzięki za kciuki- cały czas są bardzo potrzebne - bo nigdy nie wiadomo, jak może się jeszcze wszystko potoczyć ... pomimo mojego wrodzonego optymizmu :hihi:

A ja wymyśliłam coś jeszcze - wszyscy bardzo interesują sie Kartą Pobytu w Polsce mojego męża (która jest na czas oznaczony - co jest normalne): jutro może będę wiedziała, czy można ją otrzymać już teraz na czas nieokreślony (normalnie powinien ją otrzymać bez limitu czasowego od 02/2006). Mam nadzieje, że jest to możliwe 8) .

Nata - mam nadzieję, że kawka przy następnej wizycie będzie możliwa (do marca już niedługo :D :lol: )- bardzo chciałabym Was poznać osobiście :D.
Dzwoniłam dziś od OA i pytałam czy są już wyniki testów ... jednak jeszcze za wcześnie. Podobno na kolejnym spotkanku będziemy wyniki omawiać wspolnie :P . Nie mogę się doczekać :roll:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”