poronienie przez wirus opryszki?!!:(((

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasia_
Posty: 14
Rejestracja: 03 sie 2006 00:00

poronienie przez wirus opryszki?!!:(((

Post autor: kasia_ »

Dziewczyny..

Może mi pomożecie?!coś podpowiecie?! w lutym 2006 r zaraziłąm się wirusem opryszczki HSV-2.Pierwszy atak bół "dramatyczny" i bardzo uciążliwy!Od tego czasu opryszczkę mam prawie non stop:(.Od razy gdy czuje atak tego wirusa biore Heviran 400. W maju zaszłam w ciążę, która niestety zakończyła sie w 9 tyg. poronieniem.Być może przyczyniła sie do tego opryszczka, która ponownie mnie zaatakowała w 8 tyg?Nie wiem co robić??!!Bardzo chciałabym mieć dziecko, planuje ciąże..,ale czy mogę? Czy się uda?Jak leczyć opryszczkę? Czy są przypadki kobiet, które mimo nawracających ataków wirusa rodzą zdrowe dzieci?
kaska
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

Post autor: Pysia1 »

Mam od razu pytanie jaki typ wirusa mialas? Czy zwykla herpes simplex na ustach, czy opryszczke plciowa na narzadach plciowych?
Jesli zwykla na ustach to w zaden sposob nie moze sie ona do poronienia. Chyba ze towarzyszy temu bardzo wysoka goraczka, ale sam wirus opryszczki nie jest grozny dla plodu.
Sama od wielu lat mam wirusa opryszczki zwyklej i choruje co pewien czas, nawet w ciazy, z ktorej mam zdrowego synka.
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”